Karta atleta

Export do excelu
  • Kofroňová Karolína
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
200 m 33.53 Beroun 14.6.2015
400 m 75.08 Písek 3.9.2016
800 m 2:41.33 Plzeň 4.6.2016
800 m 2:43.12 h Praha-Stromovka 23.1.2016
1000 m 3:36.77 České Budějovice 29.4.2017
1500 m 5:51.10 Písek 8.9.2018
1500 m 5:46.57 h Praha - Stromovka 27.1.2018
3000 m 12:41.11 Jablonec nad Nisou 10.9.2016
3000 m 12:49.46 h Praha-Stromovka 3.2.2018
5000 m 22:53.83 Vlašim 11.6.2016
1500 m překážek 6:08.85 Kolín 17.9.2017
3000 m překážek 14:11.20 Kladno 19.5.2018
středoškolský pohár 0449 Stadion SK Čtyři Dvory 20.9.2018
vrh koulí 3kg 07.45 Stadion SK Čtyři Dvory 20.9.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
1500 m 6:05.45 h Praha - Stromovka 27.1.2019
3000 m 13:58.58 Karlovy Vary 8.5.2019
3000 m 13:37.80 h Praha - Strahov 19.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 3000 m/Jky/F 8 Jablonec nad Nisou 12:41.11
03.09.2016 2. kolo společného oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) 400 m/Dky/B2 5 Písek 75.08
03.09.2016 2. kolo společného oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) 800 m/Dky/F 8 Písek 2:42.29
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 5000 m/Ž/F 5 Pacov 24:10.92
16.08.2016 51. ročník Chodské 1500, VC na 100 m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 1500 m/Dky/F 7 Plzeň 5:57.32
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 5000 m/Ž/F 8 Vlašim 22:53.83
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Ž/F 13 Plzeň 2:41.33
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) 3000 m/Ž/F 12 Jihlava 12:57.21
22.05.2016 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek) 1500 m př./Dky/F 4 Písek 6:38.19
07.05.2016 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 3000 m/Dky/F 7 Klatovy 13:12.22
16.02.2016 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 3000 m/Ž/F 13 Praha-Stromovka 12:51.06
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 1500 m/Ž/B2 1 Praha-Stromovka 5:47.79
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 800 m/Ž/F 8 Praha-Stromovka 2:43.12