Karta atleta

Export do excelu
  • Lukášová Tereza
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.1 Plzeň 11.09.2013
60 m 09.10 h Praha-Strahov 16.02.2014
150 m 22.63 Plzeň 06.05.2014
150 m 23.16 h Praha-Strahov 16.02.2014
200 m 29.64 Klatovy 07.05.2016
300 m 48.75 Plzeň 08.05.2015
300 m 46.35 h Praha - Strahov 10.01.2020
400 m 64.16 Karlovy Vary 08.05.2019
400 m 65.21 h Praha - Strahov 09.02.2020
500 m 1:25.14 h Jablonec nad Nisou 30.01.2019
600 m 2:05.0 Klatovy 13.06.2013
600 m 1:44.30 h Praha - Strahov 10.01.2020
800 m 2:20.98 Stará Boleslav 23.06.2019
800 m 2:24.52 h Praha - Stromovka 02.02.2019
1500 m 5:36.68 Domažlice 19.08.2017
60 m překážek 12.5 Plzeň 08.10.2013
60 m překážek 11.82 h Plzeň 18.01.2014
100 m překážek 19.58 Klatovy 01.05.2015
200 m překážek 36.99 Stříbro 07.06.2015
středoškolský pohár 0713 Atletický stadion města Plzně 19.09.2018
pětiboj 1370 Plzeň 08.10.2013
sedmiboj 2336 Klatovy 01.05.2015
hod oštěpem 500g 15.16 Klatovy 01.05.2015
hod kriketovým míčkem 20.20 Plzeň 08.10.2013
vrh koulí 3kg 06.13 Klatovy 01.05.2015
skok daleký 4.44 Plzeň 04.06.2016
skok daleký 3.52 h Plzeň 18.01.2014
skok vysoký 1.18 Klatovy 01.05.2015
Přespolní běh 0:13:04 Bělá nad Radbuzou 13.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 46.35 h Praha - Strahov 10.01.2020
400 m 65.21 h Praha - Strahov 09.02.2020
600 m 1:44.30 h Praha - Strahov 10.01.2020
800 m 2:25.41 h Praha - Stromovka 01.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2016 CORNY Středoškolský atletický pohár - republikové finále (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Dky/B3 1 Břeclav 2:36.15
03.09.2016 2. kolo společného oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z.s.) 400 m/Dky/B1 6 Písek 70.02
03.09.2016 2. kolo společného oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z.s.) dálka/Dky/F 14 Písek 4.19
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/Dky/F 7 Plzeň 65.34
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Dky 12 Plzeň 4.44
07.05.2016 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 200 m/Dky/B6 2 Klatovy 29.64
07.05.2016 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 800 m/Dky/B2 3 Klatovy 2:39.27