Karta atleta

Export do excelu
  • Nádvorníková Kateřina Anna
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.56 Litomyšl 22.6.2014
60 m 08.19 h Jablonec nad Nisou 10.2.2016
100 m 13.41 Pardubice 7.5.2016
150 m 20.44 Pardubice 24.5.2015
150 m 21.38 h Jablonec nad Nisou 1.2.2015
200 m 27.31 h Praha-Stromovka 26.1.2016
300 m 45.88 Svitavy 11.5.2014
300 m 48.51 h Jablonec nad Nisou 2.2.2014
800 m 2:58.11 Břeclav 13.6.2014
800 m 3:01.87 h Jablonec nad Nisou 14.1.2017
60 m překážek 09.39 h Ostrava 14.1.2016
100 m překážek 14.80 Jablonec nad Nisou 24.6.2017
pětiboj hala 2687 h Jablonec nad Nisou 14.1.2017
hod oštěpem 500g 22.59 Pardubice 24.5.2015
hod kriketovým míčkem 28.98 Břeclav 13.6.2014
vrh koulí 3kg 08.42 h Jablonec nad Nisou 14.1.2017
vrh koulí 4kg 09.79 Pardubice 5.5.2018
vrh koulí 4kg 10.11 h Praha-Stromovka 23.1.2018
skok daleký 4.88 Třebíč 29.5.2016
skok daleký 4.84 h Praha-Stromovka 19.1.2016
skok o tyči 2.80 Ústí nad Orlicí 20.5.2017
skok o tyči 2.73 h Ostrava 18.2.2017
skok vysoký 1.60 Nové Město nad Metují 3.9.2016
skok vysoký 1.59 h Jablonec nad Nisou 10.2.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 4kg 09.55 h Ostrava - Vítkovice 8.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.09.2016 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) výška/Dky 9= Kladno 1.55
11.09.2016 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) tyč/Dky 8= Kladno 2.50
03.09.2016 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) výška/Dky/F Nové Město nad Metují 1.60
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) výška/Dky/F 12 Třinec 1.57
19.06.2016 3. kolo KPD starších žáků a starších žákyň Pardubického kraje (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m př./Dky Litomyšl 15.88
19.06.2016 3. kolo KPD starších žáků a starších žákyň Pardubického kraje (TJ Jiskra Litomyšl) výška/Dky/F Litomyšl 1.52
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav) výška/Ž/F Čáslav NM
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav) tyč/Ž/F Čáslav 2.80
05.06.2016 2. kolo společného KP PA a KH kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m př./Dky/B1 Ústí nad Orlicí DNF
05.06.2016 2. kolo společného KP PA a KH kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) výška/Dky/F Ústí nad Orlicí 1.55
29.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m/Ž/B3 Třebíč DNS
29.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Spartak Třebíč, spolek) výška/Ž/F 4 Třebíč 1.56
29.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Ž/F 8 Třebíč 4.92
17.05.2016 Veřejné závody (Hvězda Pardubice z.s.) výška/Dky Pardubice 1.55
15.05.2016 1. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) výška/Ž/F 4 Pardubice 1.50
15.05.2016 1. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) tyč/Ž/F Pardubice 2.60
07.05.2016 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Dky/R3 1 Pardubice 13.43
07.05.2016 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Dky/FA 4 Pardubice 13.41
07.05.2016 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) tyč/Dky/F Pardubice 2.80
07.05.2016 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) dálka/Dky/F 9 Pardubice 4.83
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dky/R2 7 Praha-Stromovka 08.24
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) výška/Dky/F Praha-Stromovka NM
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) tyč/Dky/F 14 Praha-Stromovka 2.70
10.02.2016 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B1 3 Jablonec nad Nisou 08.19
10.02.2016 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) výška/Ž/F 2= Jablonec nad Nisou 1.59
26.01.2016 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dky/B2 Praha-Stromovka DNF
26.01.2016 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/B6 3 Praha-Stromovka 27.31
23.01.2016 1. veřejné halové závody (AC Pardubice) výška/Ž Pardubice 1.54
23.01.2016 1. veřejné halové závody (AC Pardubice) tyč/Ž 4 Pardubice 2.62
19.01.2016 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) dálka/Ž/F1 10 Praha-Stromovka 4.84
19.01.2016 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/B4 5 Praha-Stromovka 08.28
14.01.2016 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (SSK Vítkovice) 60 m př./Dky/B2 1 Ostrava 09.39
14.01.2016 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (SSK Vítkovice) výška/Jky/F 10= Ostrava 1.45