Karta atleta

Export do excelu
  • Natálie Šťastná
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: Atletický klub AHA Vyškov, z. s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
200 m 29.47 Uherské Hradiště 29.04.2017
800 m 2:30.08 Vyškov 14.05.2016
1500 m 5:16.78 h Ostrava 24.01.2016
1500 m 5:12.15 Třinec 25.06.2016
1 anglická míle 5:49.79 Vyškov 07.09.2017
3000 m 11:05.28 h Ostrava 18.02.2017
3000 m 11:14.90 Břeclav 06.05.2017
400 m překážek (0.76) 77.63 Vyškov 14.05.2016
3000 m překážek 13:04.25 Uherské Hradiště 28.05.2016
středoškolský pohár 0000 Městský stadion Vyškov 20.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 29.75 Břeclav 27.09.2016
800 m 2:30.08 Vyškov 14.05.2016
1500 m 5:16.78 h Ostrava 24.01.2016
1500 m 5:12.15 Třinec 25.06.2016
3000 m 11:21.50 h Praha-Stromovka 20.02.2016
3000 m 11:22.07 Tábor 19.06.2016
400 m překážek (0.76) 77.63 Vyškov 14.05.2016
3000 m překážek 13:04.25 Uherské Hradiště 28.05.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.11.2016 Mikulášský běh - Memoriál Milana Dvořáka (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) Přespolní běh/Jky/F Vyškov 0:09:52
19.11.2016 Mistrovství ČR v přespolním běhu (Atletický klub SK DNF ve spolupráci se SportGroup.cz s.r.o.) Přespolní běh/Dky 23 Praha 12:30
27.09.2016 CORNY Středoškolský atletický pohár - krajské kolo (?) 200 m/Dky/B3 3 Břeclav 29.75
27.09.2016 CORNY Středoškolský atletický pohár - krajské kolo (?) 800 m/Dky/F2 Břeclav 2:32.00
06.09.2016 Vyškovská míle (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 1500 m/Ž/F Vyškov 5:29.38
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 1500 m/Dky/F 9 Třinec 5:12.15
21.06.2016 2. kolo KP družstev mladšího žactva, skupina C, Malečkův memoriál (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m překážek (0.76)/Ž/F Vyškov DNS
19.06.2016 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př. (TJ VS Tábor, z. s.) 3000 m/Dky 10 Tábor 11:22.07
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AK Hodonín) 3000 m/Ž/F Hodonín 11:22.21
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m/Ž/B3 Uherské Hradiště DNS
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 3000 m překážek/Ž/F Uherské Hradiště 13:04.25
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/Ž/F 7 Vyškov 2:30.08
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/F 4 Vyškov 77.63
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 3000 m/Dky/F 11 Praha-Stromovka 11:21.50
06.02.2016 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 3000 m/Dky/F Ostrava 11:26.90
24.01.2016 Mistrovství MaS ve vícebojích a v chůzi (SSK Vítkovice) 1500 m/Ž/F 8 Ostrava 5:16.78