Karta atleta

Export do excelu
  • Doubková Monika
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: Atletika Jižní Město z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.9 h Český Brod 13.2.2016
60 m 08.17 Vlašim 5.9.2015
60 m 08.2 h Český Brod 13.2.2016
100 m 12.57 Tábor 9.6.2019
150 m 19.48 Stará Boleslav 3.10.2015
150 m 19.82 h Praha-Stromovka 5.12.2015
200 m 26.03 Kolín 15.9.2019
200 m 26.78 h Praha-Stromovka 3.2.2018
300 m 44.61 Kladno 26.4.2015
300 m 44.93 h Praha-Stromovka 5.12.2015
400 m 64.95 Praha - Eden 29.8.2017
sprintérský trojboj 2255 Vlašim 9.9.2017
středoškolský pohár 1192 Vlašim 18.9.2019
vrh koulí 3kg 07.74 Vlašim 13.9.2017
skok daleký 4.68 Vlašim 29.8.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.26 h Praha - Stromovka 23.2.2019
100 m 12.57 Tábor 9.6.2019
200 m 26.03 Kolín 15.9.2019
200 m 27.27 h Jablonec nad Nisou 13.2.2019
středoškolský pohár 1192 Vlašim 18.9.2019
skok daleký 4.48 Vlašim 18.9.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2016 MČR družstev juniorů a juniorek (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Jky/R3 7 České Budějovice 13.37
24.09.2016 MČR družstev juniorů a juniorek (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/Jky/B2 6 České Budějovice 27.68
17.09.2016 45. ročník Ceny města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Ž/F 6 Pacov 13.54
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/Jky/R4 5 Jablonec nad Nisou 13.63
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m/Jky/B2 Jablonec nad Nisou DNS
16.08.2016 Mladá Evropa 2016 (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/Ž/R1 Jablonec nad Nisou DNS
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m/Dky/R3 5 Třinec 12.99
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/Dky/R1 4 Třinec 26.55
18.06.2016 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Dky/B1 1 Pacov 12.82
18.06.2016 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/Dky/F Pacov 26.66
14.06.2016 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 100 m/Dky/B1 MB Praha - Děkanka 13.15
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Ž/R3 1 Vlašim 13.02
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Ž/FA Vlašim 12.92
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 200 m/Ž/B1 4 Vlašim 26.44
04.06.2016 KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - 1. kolo, KP jednotlivců LKAS v dlouhých překážkových bězích (AC Jablonec nad Nisou, z. s.) 100 m/Jky/B1 4 Jablonec nad Nisou 12.87
04.06.2016 KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - 1. kolo, KP jednotlivců LKAS v dlouhých překážkových bězích (AC Jablonec nad Nisou, z. s.) 200 m/Jky/B1 2 Jablonec nad Nisou 26.72
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) 200 m/Ž/B2 1 Jihlava 26.84
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) dálka/Ž/F 15 Jihlava 4.55
24.05.2016 Krajské kolo 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žky/B1 1 Vlašim 08.21
24.05.2016 Krajské kolo 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (TJ Spartak Vlašim) dálka/Žky Vlašim 4.56
21.05.2016 Společné I. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Jky/B1 1 Stará Boleslav 13.22
21.05.2016 Společné I. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Jky/B1 3 Stará Boleslav 27.29
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 100 m/Ž/R3 2 Sušice 13.30
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 100 m/Ž/FB Sušice 13.15
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 200 m/Ž/B2 2 Sušice 27.29
08.05.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Dky/B1 5 Vlašim 13.56
08.05.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Spartak Vlašim) 200 m/Dky/B2 2 Vlašim 27.32
24.02.2016 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B1 5 Jablonec nad Nisou 08.41
16.02.2016 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/B7 2 Praha-Stromovka 27.13
13.02.2016 Veřejné závody 50 m/Žky Český Brod 06.9
13.02.2016 Veřejné závody 60 m/Dky Český Brod 08.2
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dky/B6 1 Praha-Stromovka 27.03
30.01.2016 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/Ž/R5 Praha-Strahov DNP
30.01.2016 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 200 m/Ž/B3 Praha-Strahov DNP
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 200 m/Dky/B2 2 Praha-Strahov 28.09
09.01.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Vlašim, TJ Lokomoti) 60 m/Dky/B1 Praha-Strahov DQ
09.01.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Vlašim, TJ Lokomoti) 200 m/Dky/B3 1 Praha-Strahov 27.54