Karta atleta

Export do excelu
  • Barbora Hložková
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér: Iveta a Jan Rudovi
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.14 Praha 06.05.2014
60 m 08.48 h Praha-Stromovka 26.01.2016
100 m 13.40 Praha - Přátelství 06.06.2017
150 m 20.46 h Praha-Strahov 15.01.2016
150 m 20.25 Praha-Eden 06.05.2016
200 m 27.66 Praha-Eden 20.05.2016
300 m 44.99 Jablonec nad Nisou 04.10.2014
300 m 44.87 h Praha-Strahov 23.01.2015
800 m 2:33.18 Bílina 08.05.2015
800 m 2:36.66 h Praha-Stromovka 12.02.2016
60 m překážek (0.76/8.50) 09.49 h Praha-Stromovka 23.01.2016
60 m překážek (0.84) 09.54 h Praha-Stromovka 03.02.2018
100 m překážek (0.76/8.50) 14.70 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
100 m překážek (0.84) 15.62 Ostrava - Vítkovice 28.09.2017
skok vysoký 1.62 Praha - Eden 25.05.2018
skok vysoký 1.55 h Praha-Strahov 18.01.2019
skok daleký 5.30 Praha 06.05.2015
skok daleký 5.35 h Praha-Stromovka 16.02.2016
trojskok 10.47 h Bratislava 26.01.2019
trojskok 10.62 Kolín 22.06.2019
vrh koulí 3kg 10.63 Praha - Juliska 10.10.2015
vrh koulí 3kg 10.16 h Praha-Stromovka 12.02.2016
hod diskem 1kg 17.18 Praha-Juliska 15.09.2016
hod oštěpem 500g 26.78 Praha - Děkanka 23.08.2016
hod oštěpem 600g 24.07 Praha - Eden 28.08.2018
středoškolský pohár 0644 Břeclav 10.10.2017
středoškolský pohár 0599 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
pětiboj hala [Dky] 3228 h Praha-Stromovka 12.02.2016
sedmiboj [Zky] 4183 Praha - Juliska 10.10.2015
sedmiboj [Dky] 4181 Praha-Eden 20.05.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.48 h Praha-Stromovka 26.01.2016
150 m 20.46 h Praha-Strahov 15.01.2016
150 m 20.25 Praha-Eden 06.05.2016
200 m 27.66 Praha-Eden 20.05.2016
800 m 2:36.66 h Praha-Stromovka 12.02.2016
800 m 2:39.31 Praha-Eden 20.05.2016
60 m překážek (0.76/8.50) 09.49 h Praha-Stromovka 23.01.2016
100 m překážek (0.76/8.50) 15.72 Praha-Eden 20.05.2016
skok vysoký 1.54 h Praha-Stromovka 12.02.2016
skok vysoký 1.56 Jičín 15.05.2016
skok daleký 5.35 h Praha-Stromovka 16.02.2016
skok daleký 5.18 Praha-Eden 20.05.2016
vrh koulí 3kg 10.16 h Praha-Stromovka 12.02.2016
vrh koulí 3kg 10.47 Praha - Eden 29.04.2016
hod diskem 1kg 17.18 Praha-Juliska 15.09.2016
hod oštěpem 500g 26.78 Praha - Děkanka 23.08.2016
pětiboj hala [Dky] 3228 h Praha-Stromovka 12.02.2016
sedmiboj [Dky] 4181 Praha-Eden 20.05.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2016 Mistrovství České republiky družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) skok vysoký/Dky/F 6= Ostrava 1.51
24.09.2016 Mistrovství České republiky družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) skok daleký/Dky/F 11 Ostrava 4.80
15.09.2016 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka) vrh koulí 3kg/Dky 7 Praha-Juliska 09.78
15.09.2016 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka) hod diskem 1kg/Dky 12 Praha-Juliska 17.18
15.09.2016 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka) hod oštěpem 500g/Dky 9 Praha-Juliska 25.71
15.09.2016 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka) vrhačský trojboj/Dky 10 Praha-Juliska 1138
11.09.2016 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Dky 21 Kladno 09.53
11.09.2016 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 500g/Dky Kladno NM
31.08.2016 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) vrh koulí 3kg/Dky/F 7 Praha-Juliska 09.86
23.08.2016 1. kolo Městského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) vrh koulí 3kg/Dky 4 Praha - Děkanka 10.44
23.08.2016 1. kolo Městského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) hod oštěpem 500g/Dky 10 Praha - Děkanka 26.78
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B2 2 Praha-Eden 15.72
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Dky 7 Praha-Eden 1.54
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Dky/F 13 Praha-Eden 09.87
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 200 m/Dky/B1 3 Praha-Eden 27.66
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) sedmiboj [Dky]/Dky 10 Praha-Eden 4181
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/Dky/F 5 Praha-Eden 5.18
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 500g/Dky/F 12 Praha-Eden 25.79
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 800 m/Dky/B1 2 Praha-Eden 2:39.31
15.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AC TJ Jičín) 200 m/Ž/B1 4 Jičín 28.06
15.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AC TJ Jičín) skok vysoký/Ž/F Jičín 1.56
15.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AC TJ Jičín) skok daleký/Ž/F Jičín 4.98
10.05.2016 I. kolo Pražského poháru družstev mládeže (A. C. Sparta Praha) 200 m/Dky/B4 2 Praha–Podvinný Mlýn 28.39
10.05.2016 I. kolo Pražského poháru družstev mládeže (A. C. Sparta Praha) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B2 2 Praha–Podvinný Mlýn 16.64
10.05.2016 I. kolo Pražského poháru družstev mládeže (A. C. Sparta Praha) hod oštěpem 500g/Dky/F 7 Praha–Podvinný Mlýn 25.23
06.05.2016 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/Ž/B4 4 Praha-Eden 20.25
06.05.2016 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) skok daleký/Ž 5 Praha-Eden 5.17
29.04.2016 1. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/Ž/B2 2 Praha - Eden 20.44
29.04.2016 1. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Ž Praha - Eden 1.55
29.04.2016 1. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Dky Praha - Eden 10.47
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok daleký/Dky/F 11 Praha-Stromovka 5.16
16.02.2016 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) skok daleký/Ž 6 Praha-Stromovka 5.35
12.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Dky/F 6 Praha-Stromovka 1.54
12.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/Dky/F 7 Praha-Stromovka 5.19
12.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 3kg/Dky/F 10 Praha-Stromovka 10.16
12.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) pětiboj hala [Dky]/Dky/F 6 Praha-Stromovka 3228
12.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B2 4 Praha-Stromovka 09.55
12.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 800 m/Dky/B2 5 Praha-Stromovka 2:36.66
30.01.2016 Mezinárodní mítink (do 19 let) - Súťaže olympijských nádejí krajín Vyšehradskej skupiny v atletike skok daleký/Jky Bratislava 5.12
26.01.2016 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/B4 8 Praha-Stromovka 08.56
26.01.2016 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/B9 2 Praha-Stromovka 08.48
26.01.2016 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/B12 Praha-Stromovka DNS
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 4 Praha-Stromovka 09.49
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) skok daleký/Ž/F1 15 Praha-Stromovka 5.03
19.01.2016 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Ž 8 Praha-Stromovka 1.50
19.01.2016 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B2 4 Praha-Stromovka 09.64
15.01.2016 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B18 3 Praha-Strahov 20.46
15.01.2016 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) skok daleký/Ž 5 Praha-Strahov 5.11