Karta atleta

Export do excelu
  • Klejchová Lucie
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.75 Hradec Králové 6.9.2017
60 m 08.86 h Jablonec nad Nisou 31.1.2016
100 m 13.64 Praha - Děkanka 29.6.2017
150 m 21.62 Pardubice 24.5.2015
150 m 20.47 h Praha - Strahov 10.1.2017
200 m 27.32 Praha - Děkanka 29.6.2017
200 m 28.08 h Praha - Stromovka 24.1.2017
300 m 49.10 Litomyšl 9.5.2015
300 m 52.72 h Jablonec nad Nisou 2.2.2014
400 m 63.90 Pardubice 18.9.2017
60 m překážek 09.78 h Praha - Stromovka 24.1.2017
100 m překážek 15.89 Pardubice 13.6.2017
300 m překážek 47.04 Jablonec nad Nisou 24.6.2017
400 m překážek 69.36 Ostrava - Vítkovice 28.9.2017
1500 m překážek 7:32.59 Kladno 11.9.2016
sprintérský trojboj 1817 Hradec Králové 6.9.2017
hod diskem 0,75kg 17.19 Pardubice 2.6.2015
hod oštěpem 500g 20.81 Pardubice 10.5.2016
hod oštěpem 600g 20.99 Jablonec nad Nisou 18.8.2018
skok daleký 5.06 Čáslav 26.8.2017
skok daleký 4.77 h Jablonec nad Nisou 5.2.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m překážek 10.44 h Praha - Stromovka 2.2.2019
100 m překážek 17.64 Ústí nad Orlicí 18.5.2019
400 m překážek 73.59 Ústí nad Orlicí 18.5.2019
skok daleký 4.77 Ústí nad Orlicí 18.5.2019
skok daleký 4.67 h Praha - Stromovka 27.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.09.2016 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 1500 m př./Dky/F 8 Kladno 7:32.59
03.09.2016 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Dky/B3 4 Nové Město nad Metují 29.96
03.09.2016 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 300 m př./Dky/B2 3 Nové Město nad Metují 55.47
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/Ž/R1 7 Ústí nad Orlicí 14.74
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) dálka/Ž/F 14 Ústí nad Orlicí 4.43
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav) dálka/Ž/F MB Čáslav 4.58
05.06.2016 2. kolo společného KP PA a KH kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/Dky/R1 5 Ústí nad Orlicí 14.34
05.06.2016 2. kolo společného KP PA a KH kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/Dky/FB Ústí nad Orlicí 14.07
05.06.2016 2. kolo společného KP PA a KH kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m/Dky/B1 5 Ústí nad Orlicí 30.37
05.06.2016 2. kolo společného KP PA a KH kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) dálka/Dky/F 8 Ústí nad Orlicí 4.74
21.05.2016 Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů a žen na dráze (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Ž/F 5 Hradec Králové 4.82
15.05.2016 1. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/Ž/R2 7 Pardubice 13.86
15.05.2016 1. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) dálka/Ž/F 13 Pardubice 4.49
10.05.2016 Veřejné závody (Hvězda Pardubice z.s.) oštěp 500g/Dky Pardubice 20.81
07.05.2016 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Dky/R2 3 Pardubice 14.31
07.05.2016 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) dálka/Dky/F 11 Pardubice 4.70
31.01.2016 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 60 m/Ž/R1 6 Jablonec nad Nisou 08.86
31.01.2016 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 200 m/Ž/B2 4 Jablonec nad Nisou 29.89
31.01.2016 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) dálka/Ž 20 Jablonec nad Nisou 4.17
23.01.2016 1. veřejné halové závody (AC Pardubice) dálka/Ž 11 Pardubice 4.33