Karta atleta

Export do excelu
  • Novotná Eliška
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ VS Tábor, z. s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.62 Tábor 23.5.2016
60 m 08.19 h Praha - Stromovka 27.1.2018
100 m 12.68 Kolín 6.6.2018
150 m 20.63 Praha 29.6.2015
150 m 20.09 h Praha - Strahov 19.1.2018
200 m 26.13 Kladno 19.5.2018
200 m 26.26 h Ostrava 24.2.2018
300 m 44.42 Písek 24.4.2016
300 m 48.12 h Praha-Strahov 24.1.2015
400 m 62.48 Vlašim 29.8.2018
400 m 68.01 h Praha-Stromovka 6.2.2016
500 m 1:27.2 Beroun 18.4.2015
800 m 2:47.31 Klatovy 1.5.2015
100 m překážek 19.90 Klatovy 1.5.2015
400 m překážek 79.14 Písek 22.5.2016
středoškolský pohár 2460 Tábor 26.9.2018
sedmiboj 2884 České Budějovice 30.4.2016
hod oštěpem 500g 19.14 České Budějovice 30.4.2016
hod kriketovým míčkem 33.40 Tábor 23.5.2016
vrh koulí 3kg 06.66 České Budějovice 30.4.2016
skok daleký 4.16 České Budějovice 30.4.2016
skok daleký 4.24 h Praha - Strahov 10.2.2017
skok vysoký 1.56 Tábor 26.9.2017
skok vysoký 1.50 h České Budějovice 19.3.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.27 h Praha - Strahov 19.1.2019
100 m 14.16 Třebíč 18.5.2019
150 m 20.09 h Praha-Strahov 11.1.2019
200 m 30.84 Třebíč 18.5.2019
200 m 26.82 h Praha - Stromovka 2.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.12.2016 18. ročník Mikulášské laťky (Gymnázium Pierra de Coubertina) výška/Jky 8= Tábor 1.35
02.10.2016 17. ročník Memoriálu ing. Zbyňka Šourka ve skoku vysokém (TJ VS Tábor, z. s.) výška/Ž 8= Tábor 1.41
22.09.2016 CORNY Středoškolský atletický pohár - okresní kolo (Gymnázium PdC Tábor) 200 m/Jky/B3 1 Tábor 29.05
22.09.2016 CORNY Středoškolský atletický pohár - okresní kolo (Gymnázium PdC Tábor) výška/Jky/F 4 Tábor 1.52
11.09.2016 KPD mužů, žen mladších žáků a mladších žákyň Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 200 m/Ž/B1 1 České Budějovice 28.53
11.09.2016 KPD mužů, žen mladších žáků a mladších žákyň Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 100 m př./Ž/F České Budějovice 21.53
11.09.2016 KPD mužů, žen mladších žáků a mladších žákyň Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovic) výška/Ž/F České Budějovice 1.44
27.07.2016 VC Tábora a Memoriál Jana Pána (TJ VS Tábor, z.s. – atletický oddíl) 400 m/Ž/B2 4 Tábor 65.05
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 400 m/Ž/B1 MB Vlašim 63.25
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/Dky/F Plzeň 62.56
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) výška/Dky 6= Plzeň 1.46
24.05.2016 Pohár rozhlasu - krajské kolo (ZŠ a MŠ Tábor, Zborovská) 60 m/Žky/B2 3 Tábor 08.76
24.05.2016 Pohár rozhlasu - krajské kolo (ZŠ a MŠ Tábor, Zborovská) výška/Žky/F Tábor 1.47
23.05.2016 Atletický čtyřboj 2.stupně (ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732) 60 m/Žky/B4 2 Tábor 08.62
23.05.2016 Atletický čtyřboj 2.stupně (ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732) 800 m/Žky/B2 4 Tábor 3:13.43
23.05.2016 Atletický čtyřboj 2.stupně (ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732) výška/Žky/F Tábor 1.50
23.05.2016 Atletický čtyřboj 2.stupně (ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732) kriket/Žky/F 18 Tábor 33.40
22.05.2016 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek) 400 m/Ž/F Písek 65.72
22.05.2016 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek) 400 m př./Ž/F Písek 79.14
22.05.2016 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek) výška/Ž/F Písek 1.43
15.05.2016 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 100 m př./Ž/F Nová Včelnice 21.51
15.05.2016 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 200 m/Ž/B1 1 Nová Včelnice 27.85
15.05.2016 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) výška/Ž/F Nová Včelnice 1.53
09.05.2016 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstí) 60 m/Žky/B1 2 Tábor 08.65
09.05.2016 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstí) výška/Žky/F Tábor 1.47
30.04.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) 200 m/Dky/F České Budějovice 27.70
30.04.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) 800 m/Dky/F 4 České Budějovice 2:58.58
30.04.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) 100 m př./Dky/F 4 České Budějovice 20.44
30.04.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) výška/Dky/F České Budějovice 1.49
30.04.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) dálka/Dky/F České Budějovice 4.34
30.04.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) koule 3kg/Dky/F 4 České Budějovice 06.66
30.04.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) oštěp 500g/Dky/F 4 České Budějovice 19.14
30.04.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) sedmiboj/Dky/F 4 České Budějovice 2884
24.04.2016 Mezikrajové pětiutkání dorostu (Atletika Písek) 300 m/Dky/B1 3 Písek 44.42
19.03.2016 10. ročník Rožnovské laťky (SK Meťák Č. Budějovice) výška/Dky 6 České Budějovice 1.50
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/Dky/B5 2 Praha-Stromovka 68.01
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 200 m/Dky/B2 5 Praha-Stromovka 28.28
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 400 m/Ž/B2 5 Praha-Stromovka 72.10