Karta atleta

Export do excelu
  • Chocholoušová Natálie
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.40 Hradec Králové 7.9.2016
60 m 07.9 h Pardubice 23.1.2016
100 m 12.32 Jablonec nad Nisou 24.6.2017
150 m 19.48 h Praha - Strahov 10.1.2017
200 m 25.73 Pardubice 19.6.2017
200 m 26.14 h Ostrava 24.2.2018
sprintérský trojboj 2117 Hradec Králové 7.9.2016
hod oštěpem 600g 13.69 Pardubice 4.5.2019
skok daleký 4.77 Litomyšl 8.6.2019
skok daleký 5.04 h Pardubice 20.1.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.0 h Pardubice 19.1.2019
100 m 12.86 Litomyšl 8.6.2019
200 m 25.82 Pardubice 22.6.2019
200 m 26.24 h Praha - Stromovka 27.1.2019
hod oštěpem 600g 13.69 Pardubice 4.5.2019
skok daleký 4.77 Litomyšl 8.6.2019
skok daleký 4.85 h Pardubice 19.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Ž/B2 3 Hradec Králové 08.40
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Ž/B1 7 Hradec Králové 13.42
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/Ž/B2 2 Hradec Králové 27.27
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) sprint. tr/Ž 7 Hradec Králové 2117
03.09.2016 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Dky/B1 4 Nové Město nad Metují 27.88
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/Ž/R1 1 Ústí nad Orlicí 13.51
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/Ž/FA 5 Ústí nad Orlicí 13.88
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m/Dky/R3 6 Třinec 13.06
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav) 100 m/Ž/R1 1 Čáslav 13.13
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav) 100 m/Ž/F1 Čáslav 13.07
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav) 200 m/Ž/B1 3 Čáslav 27.29
05.06.2016 2. kolo společného KP PA a KH kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/Dky/R2 1 Ústí nad Orlicí 13.16
05.06.2016 2. kolo společného KP PA a KH kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/Dky/FA Ústí nad Orlicí 13.04
05.06.2016 2. kolo společného KP PA a KH kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m/Dky/B1 2 Ústí nad Orlicí 27.14
15.05.2016 1. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/Ž/R2 1 Pardubice 12.91
15.05.2016 1. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/Ž/FA Pardubice 12.87
07.05.2016 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Dky/R1 2 Pardubice 13.15
07.05.2016 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Dky/FA Pardubice 13.09
07.05.2016 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) dálka/Dky/F 17 Pardubice 4.38
28.04.2016 Okresní kolo Poháru Rozhlasu (Hvězda Pardubice, z.s.) 60 m/Žky/B2 1 Pardubice 08.35
28.04.2016 Okresní kolo Poháru Rozhlasu (Hvězda Pardubice, z.s.) dálka/Žky 4 Pardubice 4.33
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dky/R1 8 Praha-Stromovka 08.16
16.02.2016 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/B8 3 Praha-Stromovka 27.25
16.02.2016 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/B4 1 Praha-Stromovka 08.17
31.01.2016 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 60 m/Ž/R3 1 Jablonec nad Nisou 08.20
31.01.2016 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 60 m/Ž/F 4 Jablonec nad Nisou 08.20
31.01.2016 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 200 m/Ž/B2 2 Jablonec nad Nisou 27.72
31.01.2016 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) dálka/Ž 16 Jablonec nad Nisou 4.51
26.01.2016 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/B4 4 Praha-Stromovka 08.28
26.01.2016 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/B1 4 Praha-Stromovka 27.17
23.01.2016 1. veřejné halové závody (AC Pardubice) 60 m/Ž/B2 1 Pardubice 07.9
23.01.2016 1. veřejné halové závody (AC Pardubice) dálka/Ž Pardubice NM