Karta atleta

Export do excelu
  • Michaela Londová
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Baník Stříbro, spolek
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
vrh koulí 3kg 10.44 Stříbro 12.09.2018
vrh koulí 4kg 07.45 Praha - Děkanka 14.05.2017
hod diskem 0,75kg 29.35 Plzeň 12.09.2015
hod diskem 1kg 30.77 Domažlice 26.05.2018
hod kladivem 3kg 32.93 České Budějovice 20.05.2017
hod kladivem 4kg 29.52 Vlašim 30.06.2018
hod oštěpem 500g 20.51 Písek 03.09.2016
středoškolský pohár 0558 Stříbro 12.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 3kg 09.43 Klatovy 07.05.2016
vrh koulí 4kg 06.97 Sušice 14.05.2016
hod diskem 1kg 28.50 Písek 03.09.2016
hod kladivem 3kg 27.35 Plzeň 04.06.2016
hod kladivem 4kg 23.74 Sušice 14.05.2016
hod oštěpem 500g 20.51 Písek 03.09.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2016 Krajské finále Corny - Domažlice (AC Domažlice) vrh koulí 3kg/Jky/F 7 Domažlice 09.19
03.09.2016 2. kolo společného oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky/F 10 Písek 08.83
03.09.2016 2. kolo společného oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z.s.) hod diskem 1kg/Dky/F Písek 28.50
03.09.2016 2. kolo společného oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z.s.) hod oštěpem 500g/Dky/F 13 Písek 20.51
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) hod diskem 1kg/Dky Plzeň 27.47
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) hod kladivem 3kg/Dky 6 Plzeň 27.35
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) hod diskem 1kg/Ž/F 6 Jihlava 25.99
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) hod kladivem 4kg/Ž/F 5 Jihlava 23.15
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) vrh koulí 4kg/Ž/F 9 Sušice 06.97
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) hod diskem 1kg/Ž/F 7 Sušice 24.83
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) hod kladivem 4kg/Ž/F 6 Sušice 23.74
07.05.2016 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) vrh koulí 3kg/Dky/F 4 Klatovy 09.43
07.05.2016 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) hod kladivem 3kg/Dky/F Klatovy 26.86