Karta atleta

Export do excelu
  • Holub Dominik
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér Peter Nemšovský
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.57 Kolín 27.08.2014
50 m 07.5 h Český Brod 19.01.2013
60 m 07.14 Kolín 30.06.2016
60 m 07.15 h Praha - Stromovka 23.02.2019
100 m 11.06 Praha - Přátelství 19.05.2017
150 m 17.3 Kolín 07.05.2016
150 m 17.27 h Praha-Stromovka 05.03.2016
200 m 22.98 Kolín 15.09.2019
200 m 23.91 h Praha - Strahov 04.02.2017
300 m 36.46 Kolín 30.06.2016
300 m 38.69 h Praha-Strahov 05.02.2015
400 m 51.78 Kolín 07.10.2019
800 m 2:27.38 Praha 12.07.2014
1000 m 3:32.9 Kolín 20.04.2016
1000 m 3:02.64 h Praha-Stromovka 12.02.2016
60 m překážek 09.22 Praha 12.07.2014
60 m překážek 08.31 h Praha-Strahov 17.12.2016
100 m překážek 14.21 Třebíč 10.09.2016
sprintérský trojboj 2182 Kolín 21.08.2016
středoškolský pohár 2677 Čáslav 25.09.2019
pětiboj 2713 Praha 12.07.2014
sedmiboj hala 4204 h Praha-Stromovka 12.02.2016
čtyřboj 1238 Kolín 28.04.2015
hod diskem 1,5kg 25.41 Čáslav 30.08.2017
hod diskem 1,75kg 23.91 Kladno 04.05.2019
hod oštěpem 700g 39.93 Kolín 18.06.2017
hod oštěpem 800g 35.96 Kolín 25.05.2019
hod kriketovým míčkem 53.00 Kolín 16.05.2014
vrh koulí 3kg 09.19 h Praha 31.01.2014
vrh koulí 4kg 11.04 Praha 18.10.2015
vrh koulí 4kg 11.20 h Praha-Stromovka 12.02.2016
vrh koulí 5kg 09.83 Čáslav 30.08.2017
skok daleký 7.10 Praha - Eden 28.09.2018
skok daleký 6.58 h Praha - Stromovka 01.02.2020
trojskok 14.30 Praha - Juliska 03.06.2019
trojskok 14.29 h Praha - Stromovka 23.02.2019
skok o tyči 2.50 h Praha-Stromovka 12.02.2016
skok vysoký 1.56 Kolín 16.04.2015
skok vysoký 1.67 h Český Brod 12.12.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.18 h Praha - Strahov 11.01.2020
skok daleký 6.58 h Praha - Stromovka 01.02.2020
trojskok 13.98 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 60 m/Žci/R1 Praha-Strahov DQ
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 150 m/Žci/B1 2 Praha-Strahov 17.93
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 60 m př./Žci/R1 2 Praha-Strahov 08.31
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 60 m př./Žci/FA Praha-Strahov 08.34
01.10.2016 Mistrovství ČR družstev žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žci/R2 1 Opava 07.39
01.10.2016 Mistrovství ČR družstev žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žci/FA Opava 07.22
01.10.2016 Mistrovství ČR družstev žactva (TJ Sokol Opava) 150 m/Žci/B1 3 Opava 17.40
01.10.2016 Mistrovství ČR družstev žactva (TJ Sokol Opava) dálka/Žci/F Opava 6.45
24.09.2016 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko žáků a žákyň dálka/Žci Trnava 6.33
17.09.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žci/R2 1 Jablonec nad Nisou 07.27
17.09.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žci/F Jablonec nad Nisou 07.17
17.09.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Žci Jablonec nad Nisou 6.52
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev žactva, skupina B (TJ Spartak Třebíč) 150 m/Žci/B1 1 Třebíč 17.34
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev žactva, skupina B (TJ Spartak Třebíč) 100 m př./Žci/B1 1 Třebíč 14.21
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev žactva, skupina B (TJ Spartak Třebíč) dálka/Žci/F Třebíč 6.43
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 60 m/Žci/R1 2 Brno 07.12
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 60 m/Žci/FA Brno 07.08
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games dálka/Žci/KA 2 Brno 5.77
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games dálka/Žci/FA Brno 6.63
26.08.2016 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žci/B1 Kolín DNS
26.08.2016 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žci/F Kolín 6.65
21.08.2016 Velká cena města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B1 5 Kolín 07.38
21.08.2016 Velká cena města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B1 5 Kolín 11.69
21.08.2016 Velká cena města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M/B1 3 Kolín 23.73
21.08.2016 Velká cena města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) sprint. tr/M Kolín 2182
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/M/R1 Jablonec nad Nisou DQ
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) dálka/M/F Jablonec nad Nisou DNS
30.06.2016 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R1 1 Kolín 07.28
30.06.2016 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/F Kolín 07.14
30.06.2016 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žci/B1 1 Kolín 36.46
17.06.2016 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 150 m/Žci/B3 1 Beroun 17.17
17.06.2016 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 100 m př./Žci/F Beroun 14.32
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) dálka/M/F 17 Liberec 5.95
06.06.2016 Kolínské sportovní dny (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R 1 Kolín 07.55
06.06.2016 Kolínské sportovní dny (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/F Kolín 07.42
06.06.2016 Kolínské sportovní dny (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žci Kolín 5.92
05.06.2016 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/R1 1 Praha - Děkanka 07.29
05.06.2016 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/FA Praha - Děkanka 07.28
05.06.2016 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (Spartak Praha 4) dálka/Žci Praha - Děkanka 6.23
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/R3 4 Kolín 11.50
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/FB 6 Kolín 11.60
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/M/F 14 Kolín 6.35
19.05.2016 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B4 1 Praha-Eden 07.33
19.05.2016 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B4 1 Praha-Eden 17.51
14.05.2016 1. kolo I. ligy mužů, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/M 20 Hradec Králové 6.26
07.05.2016 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žci/B1 1 Kolín 17.3
07.05.2016 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žci/F Kolín 6.37
05.05.2016 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Kolín IV.kategorie) (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci Kolín 07.16
05.05.2016 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Kolín IV.kategorie) (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 4kg/Žci Kolín 11.00
01.05.2016 Polabské závody, Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žci/F Kolín 37.71
20.04.2016 Atletický čtyřboj ZŠ - okresní kolo (7.ZŠ Kolín) 60 m/Žci Kolín 07.47
20.04.2016 Atletický čtyřboj ZŠ - okresní kolo (7.ZŠ Kolín) 1000 m/Žci 4 Kolín 3:32.9
20.04.2016 Atletický čtyřboj ZŠ - okresní kolo (7.ZŠ Kolín) dálka/Žci Kolín 5.91
05.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/R1 1 Praha-Stromovka 07.30
05.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/F Praha-Stromovka 07.25
05.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žci/R1 1 Praha-Stromovka 17.34
05.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) dálka/Žci/F Praha-Stromovka 6.47
05.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žci/FA Praha-Stromovka 17.27
12.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj h/Žci/F Praha-Stromovka 4204
12.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B1 1 Praha-Stromovka 07.37
12.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) dálka/Žci/F Praha-Stromovka 6.58
12.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) koule 4kg/Žci/F 4 Praha-Stromovka 11.20
12.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) výška/Žci/F 8 Praha-Stromovka 1.57
12.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m př./Žci/B1 1 Praha-Stromovka 08.53
12.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) tyč/Žci/F 11= Praha-Stromovka 2.50
12.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/Žci/B2 5 Praha-Stromovka 3:02.64
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) dálka/Žci Praha-Stromovka 6.50
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B1 2 Praha-Stromovka 07.32
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m př./Žci/B1 1 Praha-Stromovka 08.78
29.01.2016 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žci/B1 1 Praha-Strahov 17.28
29.01.2016 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Žci Praha-Strahov 6.40
16.01.2016 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod) výška/Žci Český Brod 1.58
10.01.2016 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R01 1 Praha-Strahov 07.38
10.01.2016 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/FA Praha-Strahov 07.27
10.01.2016 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žci/B01 1 Praha-Strahov 17.69
10.01.2016 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žci/F Praha-Strahov 6.56
02.01.2016 Oddílové halové přebory ve vícebojích žactva a dorostu (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/B1 1 Veletov 07.58
02.01.2016 Oddílové halové přebory ve vícebojích žactva a dorostu (TJ Sokol Kolín-atletika) 1000 m/Žci Veletov 3:22.64
02.01.2016 Oddílové halové přebory ve vícebojích žactva a dorostu (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žci/B1 1 Veletov 08.67
02.01.2016 Oddílové halové přebory ve vícebojích žactva a dorostu (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žci Veletov 1.62
02.01.2016 Oddílové halové přebory ve vícebojích žactva a dorostu (TJ Sokol Kolín-atletika) tyč/Žci Veletov 2.30
02.01.2016 Oddílové halové přebory ve vícebojích žactva a dorostu (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žci Veletov 5.94
02.01.2016 Oddílové halové přebory ve vícebojích žactva a dorostu (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 4kg/Žci Veletov 11.16
02.01.2016 Oddílové halové přebory ve vícebojích žactva a dorostu (TJ Sokol Kolín-atletika) sedmiboj h/Žci Veletov 3776