Karta atleta

Export do excelu
  • Jaroslav Blachowicz
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: Musil Daniel
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.43 Praha - Děkanka 19.06.2017
60 m 07.24 h Praha - Stromovka 01.02.2020
100 m 11.26 Rumburk 22.06.2019
150 m 18.83 Praha-Děkanka 11.05.2016
150 m 16.90 h Praha - Strahov 10.01.2020
200 m 22.80 Rumburk 22.06.2019
200 m 22.38 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
300 m 36.52 Praha - Eden 30.05.2019
300 m 36.84 h Praha - Strahov 10.01.2020
400 m 51.37 h Praha-Stromovka 03.02.2018
400 m 50.61 Praha - Eden 25.05.2018
600 m 2:02.73 Praha-Jeseniova 22.05.2014
800 m 3:03.63 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
1000 m 3:22.82 Praha – Podvinný Mlýn 09.10.2016
1500 m 5:18.01 Praha - Eden 01.10.2017
60 m překážek (0.76) 11.64 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
60 m překážek (0.84) 09.21 h Praha-Strahov 17.12.2016
100 m překážek (0.84) 15.20 Praha - Děkanka 26.05.2016
110 m překážek (0.91) 16.54 Praha - Eden 07.10.2018
200 m překážek (0.76) 32.24 Stará Boleslav 03.10.2015
300 m překážek (0.84) 40.82 Praha - Eden 26.05.2018
skok vysoký 1.65 Praha - Eden 06.10.2018
skok o tyči 2.40 Praha - Eden 01.10.2017
skok daleký 6.07 Praha - Eden 06.10.2018
skok daleký 5.73 h Praha - Stromovka 26.01.2019
trojskok 12.03 Praha - Eden 29.08.2017
vrh koulí 3kg 05.16 Praha 16.05.2013
vrh koulí 4kg 08.52 Praha – Podvinný Mlýn 09.10.2016
vrh koulí 5kg 09.20 Praha - Eden 06.10.2018
hod diskem 1kg 20.94 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
hod diskem 1,5kg 22.88 Praha - Eden 07.10.2018
hod kladivem 4kg 20.13 Praha-Vinohrady 27.04.2016
hod oštěpem 600g 40.66 Praha – Podvinný Mlýn 05.09.2016
hod oštěpem 700g 40.57 Praha - Eden 12.05.2018
hod oštěpem 800g 39.28 Kladno 25.08.2018
hod kriketovým míčkem 38.09 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
pětiboj 1162 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
devítiboj 3769 Praha – Podvinný Mlýn 09.10.2016
desetiboj [Dci] 4981 Praha - Eden 07.10.2018
sprintérský trojboj 2177 Praha - Děkanka 19.06.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.93 Praha-Jeseniova 02.05.2016
60 m 07.67 h Praha-Strahov 17.12.2016
150 m 18.83 Praha-Děkanka 11.05.2016
150 m 18.24 h Praha-Stromovka 03.12.2016
1000 m 3:22.82 Praha – Podvinný Mlýn 09.10.2016
60 m překážek (0.84) 09.21 h Praha-Strahov 17.12.2016
100 m překážek (0.84) 15.20 Praha - Děkanka 26.05.2016
200 m překážek (0.76) 29.88 Praha – Podvinný Mlýn 05.09.2016
skok vysoký 1.50 Praha-Kotlářka 24.05.2016
skok o tyči 1.97 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
skok daleký 5.19 Praha – Podvinný Mlýn 09.10.2016
vrh koulí 4kg 08.52 Praha – Podvinný Mlýn 09.10.2016
hod diskem 1kg 20.94 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
hod kladivem 4kg 20.13 Praha-Vinohrady 27.04.2016
hod oštěpem 600g 40.66 Praha – Podvinný Mlýn 05.09.2016
devítiboj 3769 Praha – Podvinný Mlýn 09.10.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 60 m/Žci/R9 1 Praha-Strahov 07.67
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 60 m/Žci/FB 6 Praha-Strahov 07.70
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/R2 4 Praha-Strahov 09.21
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B5 1 Praha-Stromovka 18.24
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B3 1 Praha-Stromovka 07.70
09.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žci/B2 1 Praha – Podvinný Mlýn 07.67
09.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 1000 m/Žci/B2 11 Praha – Podvinný Mlýn 3:22.82
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 5 Praha – Podvinný Mlýn 15.03
09.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) skok vysoký/Žci 9= Praha – Podvinný Mlýn 1.46
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) skok o tyči/Žci 14 Praha – Podvinný Mlýn 1.97
09.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žci 11 Praha – Podvinný Mlýn 5.19
09.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) vrh koulí 4kg/Žci 12 Praha – Podvinný Mlýn 08.52
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) hod diskem 1kg/Žci 10 Praha – Podvinný Mlýn 20.94
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) hod oštěpem 600g/Žci 7 Praha – Podvinný Mlýn 33.79
09.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) devítiboj/Žci/F 10 Praha – Podvinný Mlýn 3769
05.09.2016 II. finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 200 m překážek (0.76)/Žci/B3 1 Praha – Podvinný Mlýn 29.88
05.09.2016 II. finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) hod oštěpem 600g/Žci/F 5 Praha – Podvinný Mlýn 40.66
26.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.84)/Žci/R2 2 Praha - Děkanka 15.52
26.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.84)/Žci/FB Praha - Děkanka 15.20
26.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) skok vysoký/Žci/F 11 Praha - Děkanka 1.45
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) hod oštěpem 600g/Žci/F 7 Praha - Děkanka 32.90
24.05.2016 Krajské kolo 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (DDM hl. m. Prahy) skok vysoký/Žci 8 Praha-Kotlářka 1.50
24.05.2016 Krajské kolo 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (DDM hl. m. Prahy) skok daleký/Žci 9 Praha-Kotlářka 4.89
19.05.2016 Pohár rozhlasu obvodní kolo (SK ZŠ Jeseniova) pohár rozhlasu/Žci Praha-Jeseniova
11.05.2016 1. kolo MPD staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 150 m/Žci/B1 3 Praha-Děkanka 18.83
11.05.2016 1. kolo MPD staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.84)/Žci/B2 2 Praha-Děkanka 16.18
02.05.2016 Veřejné závody pro žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.) 60 m/Žci/B1 3 Praha-Jeseniova 07.93
02.05.2016 Veřejné závody pro žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.) skok daleký/Žci/F1 4 Praha-Jeseniova 4.77
27.04.2016 Veřejné závody žactva v hodu kladivem (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod kladivem 4kg/Žci Praha-Vinohrady 20.13
25.04.2016 1. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/B3 1 Praha-Děkanka 07.93
25.04.2016 1. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žci/B1 1 Praha-Děkanka 19.02
24.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 150 m/Žci/R5 3 Praha-Strahov 19.23
24.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/R5 3 Praha-Strahov 10.21
24.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/FB 5 Praha-Strahov 10.27
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/B3 2 Praha-Stromovka 09.99
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žci/B7 1 Praha-Stromovka 19.32