Karta atleta

Export do excelu
  • Jonáš Kořenek
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.50 Plzeň 12.09.2015
60 m 07.60 h Praha - Stromovka 19.01.2020
100 m 11.80 Plzeň 08.06.2019
150 m 18.23 Klatovy 10.05.2018
200 m 24.10 Písek 25.05.2019
200 m 24.24 h Praha - Stromovka 19.01.2020
300 m 42.64 h Praha-Strahov 13.02.2016
300 m 39.10 Klatovy 10.05.2018
400 m 53.71 Plzeň 08.06.2019
600 m 2:12.97 h Praha-Strahov 11.02.2012
800 m 2:54.80 Plzeň 01.10.2014
60 m překážek (0.76) 11.58 Plzeň 01.10.2014
60 m překážek (0.84) 09.60 h Praha-Strahov 13.02.2016
skok daleký 5.44 h Praha - Strahov 10.02.2017
skok daleký 2.36 České Budějovice 20.05.2017
hod kriketovým míčkem 35.91 Plzeň 08.10.2013
pětiboj 1251 Plzeň 01.10.2014
Přespolní běh 0:07:31 Skalnice u Střelských Hoštic 15.03.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.04 h Praha-Strahov 13.02.2016
150 m 19.53 Domažlice 13.05.2016
300 m 42.64 h Praha-Strahov 13.02.2016
60 m překážek (0.84) 09.60 h Praha-Strahov 13.02.2016
skok daleký 4.94 h Plzeň 24.01.2016
skok daleký 5.18 Domažlice 13.05.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 60 m/Žci/R9 Praha-Strahov DNS
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 150 m/Žci/B1 Praha-Strahov DNS
21.05.2016 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 60 m/Žci/R4 Stříbro DNS
21.05.2016 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 200 m překážek (0.76)/Žci/F Stříbro DNF
21.05.2016 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) skok daleký/Žci/F Stříbro DNS
13.05.2016 1. kolo OMD staršího žactva (AC Domažlice) 150 m/Žci/B1 2 Domažlice 19.53
13.05.2016 1. kolo OMD staršího žactva (AC Domažlice) skok daleký/Žci/F Domažlice 5.18
10.05.2016 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, 41. ročník VC města Sušice (TJ Sušice) 60 m/Žci/B2 1 Sušice 08.03
10.05.2016 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, 41. ročník VC města Sušice (TJ Sušice) skok daleký/M/F Sušice 5.08
13.02.2016 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m/Žci/R5 1 Praha-Strahov 08.04
13.02.2016 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m/Žci/F Praha-Strahov 08.06
13.02.2016 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 300 m/Žci/B3 1 Praha-Strahov 42.64
13.02.2016 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m překážek (0.84)/Žci/B2 1 Praha-Strahov 09.60
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žci 11 Praha-Stromovka 4.73
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žci/B6 2 Praha-Stromovka 43.50
24.01.2016 Veřejné závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žci/R2 1 Plzeň 08.17
24.01.2016 Veřejné závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žci/FA 4 Plzeň 08.22
24.01.2016 Veřejné závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.84)/Žci/B1 3 Plzeň 10.14
24.01.2016 Veřejné závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žci Plzeň 4.94