Karta atleta

Export do excelu
  • Viktor Kašák
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Atletika Jižní Město z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.19 h Praha-Stromovka 03.02.2018
60 m 07.11 Praha - Eden 04.05.2018
100 m 11.19 Praha - Eden 17.06.2017
150 m 18.08 h Praha-Stromovka 03.12.2016
150 m 17.29 Praha - Eden 04.05.2018
200 m 23.17 Praha - Juliska 14.06.2018
200 m 23.27 h Praha - Stromovka 26.01.2019
300 m 42.43 h Praha-Stromovka 03.02.2016
300 m 39.68 Kolín 30.06.2016
400 m 55.12 Praha - Eden 29.08.2017
400 m překážek (0.91) 67.55 Praha - Eden 03.09.2019
skok daleký 5.45 h Praha-Stromovka 23.01.2018
skok daleký 5.80 Praha - Juliska 14.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.49 h Praha-Stromovka 05.03.2016
60 m 07.35 Kolín 30.06.2016
100 m 12.08 Schwechat 15.05.2016
150 m 17.91 Bílina 10.09.2016
150 m 18.08 h Praha-Stromovka 03.12.2016
200 m 25.19 Stará Boleslav 31.08.2016
300 m 42.43 h Praha-Stromovka 03.02.2016
300 m 39.68 Kolín 30.06.2016
skok daleký 4.82 Bílina 18.06.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 60 m/Žci/R2 2 Praha-Strahov 07.57
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 60 m/Žci/FB 4 Praha-Strahov 07.54
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B1 4 Praha-Stromovka 18.08
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B1 3 Praha-Stromovka 07.57
01.10.2016 Mistrovství ČR družstev žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žci/R2 2 Opava 07.50
01.10.2016 Mistrovství ČR družstev žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žci/FB Opava 07.44
01.10.2016 Mistrovství ČR družstev žactva (TJ Sokol Opava) 150 m/Žci/B2 4 Opava 18.07
17.09.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žci/R3 4 Jablonec nad Nisou 07.47
18.09.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Žci/R2 5 Jablonec nad Nisou 18.03
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (AK Bílina) 60 m/Žci/R2 1 Bílina 07.47
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (AK Bílina) 60 m/Žci/FA Bílina 07.46
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (AK Bílina) 150 m/Žci/B1 2 Bílina 17.91
07.09.2016 3. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/M/B4 3 Stará Boleslav 07.62
07.09.2016 3. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/M/B4 5 Stará Boleslav 18.03
05.09.2016 II. finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žci/B1 2 Praha – Podvinný Mlýn 07.65
05.09.2016 II. finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žci/B1 6 Praha – Podvinný Mlýn 18.70
31.08.2016 2. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Žci/F Stará Boleslav 11.94
31.08.2016 2. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Žci/B2 1 Stará Boleslav 25.19
25.08.2016 I. kolo finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žci/B1 4 Praha-Podvinný Mlýn 07.73
25.08.2016 I. kolo finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 300 m/Žci/B2 2 Praha-Podvinný Mlýn 40.03
30.06.2016 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R2 2 Kolín 07.45
30.06.2016 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/F 5 Kolín 07.35
30.06.2016 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žci/B3 1 Kolín 39.68
22.06.2016 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 60 m/Žci/B1 2 Praha-Juliska 07.44
22.06.2016 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 150 m/Žci/B1 2 Praha-Juliska 17.95
18.06.2016 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 60 m/Žci/R4 MS Bílina 07.43
18.06.2016 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 150 m/Žci/B4 MS Bílina 17.96
18.06.2016 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (AK Bílina) skok daleký/Žci/F MS Bílina 4.82
08.06.2016 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žci/B1 1 Praha - Kotlářka 07.2
08.06.2016 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha) skok daleký/Žci/F 6 Praha - Kotlářka 5.02
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/R2 2 Praha - Děkanka 07.54
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/FB Praha - Děkanka 07.45
26.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žci/B2 3 Praha - Děkanka 18.24
19.05.2016 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B5 1 Praha-Eden 07.58
19.05.2016 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B4 2 Praha-Eden 18.24
15.05.2016 46. Internationale Franz Schuster Memorial 100 m/Žci/R1 3 Schwechat 12.08
15.05.2016 46. Internationale Franz Schuster Memorial 100 m/Žci/FA Schwechat 11.86
11.05.2016 1. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B1 3 Praha-Eden 07.69
11.05.2016 1. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B1 4 Praha-Eden 18.39
29.04.2016 1. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B2 6 Praha - Eden 07.77
29.04.2016 1. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B4 8 Praha - Eden 19.05
05.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/R1 3 Praha-Stromovka 07.49
05.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/F 7 Praha-Stromovka 07.56
06.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žci/R1 4 Praha-Stromovka 18.61
24.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m/Žci/R5 1 Praha-Strahov 07.60
24.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m/Žci/FA 6 Praha-Strahov 07.63
24.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 150 m/Žci/R8 1 Praha-Strahov 18.60
25.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 150 m/Žci/FC Praha-Strahov 18.34
13.02.2016 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m/Žci/R1 MS Praha-Strahov 07.63
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B1 4 Praha-Stromovka 07.62
06.02.2016 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/Žci/R3 1 Praha-Strahov 07.65
06.02.2016 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 150 m/Žci/B01 1 Praha-Strahov 18.41
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B1 8 Praha-Stromovka 07.66
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žci/B4 4 Praha-Stromovka 42.43
29.01.2016 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žci/B5 2 Praha-Strahov 18.52
23.01.2016 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žci/R5 2 Praha-Strahov 07.90
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 60 m/Žci/R1 2 Praha-Strahov 07.69
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 150 m/Žci/B1 1 Praha-Strahov 18.85
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žci/B3 3 Praha-Stromovka 19.19
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B1 7 Praha-Stromovka 07.83
10.01.2016 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R03 Praha-Strahov DNS
10.01.2016 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žci/B05 Praha-Strahov DNS