Karta atleta

Export do excelu
  • Filip Severa
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
  • Trenér: Kotrouš Jan
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 11.71 Praha - Děkanka 26.04.2018
60 m 07.60 h Praha - Stromovka 02.02.2019
60 m 07.51 Praha - Eden 10.07.2020
100 m 11.77 Praha - Kotlářka 29.06.2020
150 m 20.49 Praha-Děkanka 11.05.2016
150 m 18.51 h Praha-Strahov 11.01.2019
200 m 23.96 h Praha - Stromovka 02.02.2020
200 m 23.82 Praha - Kotlářka 29.06.2020
300 m 38.85 h Praha - Strahov 17.01.2020
300 m 37.89 Praha - Eden 10.07.2020
400 m 54.55 h Praha - Stromovka 02.02.2019
400 m 53.71 Praha-Hostivař 26.06.2019
600 m 2:05.96 Praha-Jeseniova 09.09.2013
800 m 2:49.33 Stará Boleslav 11.10.2014
1000 m 3:29.49 Stará Boleslav 08.10.2016
1500 m 5:37.93 Stará Boleslav 08.10.2017
60 m překážek (0.76) 13.62 h Praha - Juliska 09.01.2014
60 m překážek (0.76) 12.21 Praha 12.06.2014
60 m překážek (0.84) 10.51 h Praha-Stromovka 03.12.2016
60 m překážek (0.91) 10.99 h Praha-Strahov 26.01.2018
100 m překážek (0.84) 18.84 Praha 05.06.2015
110 m překážek (0.91) 18.50 Stará Boleslav 08.10.2017
200 m překážek (0.76) 32.94 Praha - Děkanka 25.05.2016
300 m překážek (0.84) 45.36 Praha - Eden 26.05.2018
skok vysoký 1.44 Stará Boleslav 07.10.2017
skok daleký 5.46 h Praha-Strahov 26.01.2018
skok daleký 5.37 Praha - Přátelství 12.05.2018
vrh koulí 3kg 06.43 Praha 18.09.2014
vrh koulí 4kg 07.19 Praha - Hostivař 12.09.2016
vrh koulí 5kg 07.26 Praha - Hostivař 26.06.2017
hod diskem 1kg 20.62 Praha-Hostivař 21.10.2016
hod diskem 1,5kg 19.32 Stará Boleslav 08.10.2017
hod oštěpem 600g 23.18 Stará Boleslav 08.10.2017
hod oštěpem 700g 17.61 Praha - Hostivař 26.06.2017
hod kriketovým míčkem 36.22 Stará Boleslav 11.10.2014
pětiboj 1171 Stará Boleslav 11.10.2014
devítiboj 2583 Stará Boleslav 08.10.2016
desetiboj [Dci] 3372 Stará Boleslav 07.10.2017
sprintérský trojboj 2044 Praha - Děkanka 18.06.2020
vrhačský trojboj 0701 Praha - Hostivař 26.06.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.34 Praha-Eden 19.05.2016
60 m 08.01 h Praha-Strahov 17.12.2016
150 m 20.08 h Praha-Strahov 29.01.2016
150 m 20.49 Praha-Děkanka 11.05.2016
200 m 27.45 Praha - Děkanka 01.06.2016
300 m 42.33 Praha 29.06.2016
300 m 42.27 h Praha-Strahov 17.12.2016
1000 m 3:29.49 Stará Boleslav 08.10.2016
60 m překážek (0.84) 10.51 h Praha-Stromovka 03.12.2016
100 m překážek (0.84) 18.90 Praha-Děkanka 11.05.2016
200 m překážek (0.76) 32.94 Praha - Děkanka 25.05.2016
skok vysoký 1.38 Stará Boleslav 08.10.2016
skok daleký 4.41 Praha-Eden 19.05.2016
skok daleký 4.82 h Praha-Stromovka 03.12.2016
vrh koulí 4kg 07.19 Praha - Hostivař 12.09.2016
hod diskem 1kg 20.62 Praha-Hostivař 21.10.2016
hod oštěpem 600g 15.46 Praha-Hostivař 21.10.2016
devítiboj 2583 Stará Boleslav 08.10.2016
vrhačský trojboj 0682 Praha-Hostivař 21.10.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 60 m/Žci/R11 2 Praha-Strahov 08.01
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 300 m/Žci/B6 2 Praha-Strahov 42.27
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) skok daleký/Žci/F 17 Praha-Strahov 4.80
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žci 15 Praha-Stromovka 4.82
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B2 4 Praha-Stromovka 10.51
21.10.2016 Vrhačský trojboj klubu ATLETIKA HOSTIVAŘ (ATLETIKA HOSTIVAŘ) vrh koulí 4kg/Žci 5 Praha-Hostivař 06.83
21.10.2016 Vrhačský trojboj klubu ATLETIKA HOSTIVAŘ (ATLETIKA HOSTIVAŘ) hod diskem 1kg/Žci Praha-Hostivař 20.62
21.10.2016 Vrhačský trojboj klubu ATLETIKA HOSTIVAŘ (ATLETIKA HOSTIVAŘ) hod oštěpem 600g/Žci 5 Praha-Hostivař 15.46
21.10.2016 Vrhačský trojboj klubu ATLETIKA HOSTIVAŘ (ATLETIKA HOSTIVAŘ) vrhačský trojboj/Žci 4 Praha-Hostivař 0682
08.10.2016 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žci/B1 1 Stará Boleslav 08.15
08.10.2016 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 1000 m/Žci 9 Stará Boleslav 3:29.49
08.10.2016 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B3 2 Stará Boleslav 18.30
08.10.2016 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Žci 10 Stará Boleslav 1.38
08.10.2016 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok o tyči/Žci Stará Boleslav NM
08.10.2016 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Žci 6 Stará Boleslav 4.89
08.10.2016 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 8 Stará Boleslav 06.90
08.10.2016 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod diskem 1kg/Žci 11 Stará Boleslav 19.10
08.10.2016 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod oštěpem 600g/Žci 14 Stará Boleslav 13.49
08.10.2016 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) devítiboj/Žci 9 Stará Boleslav 2583
12.09.2016 Kontrolní závody (ATLETIKA HOSTIVAŘ) vrh koulí 4kg/Žci Praha - Hostivař 07.19
12.09.2016 Kontrolní závody (ATLETIKA HOSTIVAŘ) hod diskem 1kg/Žci Praha - Hostivař 20.20
08.09.2016 MPD staršího žactva, finále B (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B1 4 Praha-Stromovka 08.37
08.09.2016 MPD staršího žactva, finále B (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B1 2 Praha-Stromovka 42.42
29.06.2016 5. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B2 Praha DNS
29.06.2016 5. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 300 m/Žci/B3 4 Praha 42.33
22.06.2016 3. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha) 150 m/Žci/B2 5 Praha-Stromovka 19.53
22.06.2016 3. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žci/F 14 Praha-Stromovka 4.30
08.06.2016 2. kolo MPD staršího žactva, skupina A (USK Praha) 60 m/Žci/B1 7 Praha-Strahov 08.47
08.06.2016 2. kolo MPD staršího žactva, skupina A (USK Praha) skok daleký/Žci/F 10 Praha-Strahov 4.36
01.06.2016 2. kolo MPD mužů a žen (Spartak Praha 4) 200 m/M/B3 5 Praha - Děkanka 27.45
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 300 m/Žci/B5 1 Praha - Děkanka 43.80
26.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.84)/Žci/R2 4 Praha - Děkanka 19.23
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 200 m překážek (0.76)/Žci/B4 4 Praha - Děkanka 32.94
19.05.2016 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B2 1 Praha-Eden 08.34
19.05.2016 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žci 18 Praha-Eden 4.41
11.05.2016 1. kolo MPD staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/B6 MB Praha-Děkanka 08.47
11.05.2016 1. kolo MPD staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 150 m/Žci/B1 5 Praha-Děkanka 20.49
11.05.2016 1. kolo MPD staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.84)/Žci/B2 4 Praha-Děkanka 18.90
02.05.2016 Veřejné závody pro žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B2 Praha-Jeseniova DNP
29.01.2016 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žci/B8 1 Praha-Strahov 20.08
29.01.2016 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žci/B7 4 Praha-Strahov 44.84
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žci/B5 4 Praha-Stromovka 20.41
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/B1 5 Praha-Stromovka 10.57
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B2 6 Praha-Stromovka 08.59