Karta atleta

Export do excelu
  • Kaiser Tomáš
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 27.11.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.64 Praha-Strahov 08.06.2016
60 m 07.78 h Praha-Strahov 23.01.2016
100 m 12.17 Vlašim 30.06.2018
150 m 18.18 Praha - Děkanka 25.05.2016
150 m 18.44 h Praha-Stromovka 13.01.2016
200 m 25.64 Litomyšl 06.08.2016
200 m 25.10 h Praha - Stromovka 04.02.2017
300 m 41.35 Praha - Eden 29.04.2016
300 m 40.90 h Praha - Stromovka 17.01.2017
500 m 1:19.75 h Praha - Strahov 20.01.2017
600 m 2:11.56 Praha 17.05.2012
800 m 2:34.93 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
800 m 2:40.93 h Praha-Stromovka 21.12.2015
1000 m 3:03.48 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
1500 m 5:19.64 Praha-Kotlářka 24.09.2016
60 m překážek 10.12 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
60 m překážek 09.95 h Praha-Stromovka 21.12.2015
100 m překážek 16.41 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
200 m překážek 28.55 Praha-Stromovka 22.06.2016
300 m překážek 43.85 Praha - Eden 25.05.2018
sprintérský trojboj 1617 Praha 01.07.2015
pětiboj 2167 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
devítiboj 4011 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
klasický pětiboj 2271 Praha-Kotlářka 24.09.2016
vrhačský trojboj 1259 Praha-Kotlářka 20.09.2016
hod diskem 1kg 36.39 Litomyšl 06.08.2016
hod oštěpem 600g 39.18 Praha-Strahov 08.06.2016
hod kriketovým míčkem 54.92 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
vrh koulí 3kg 08.02 Praha 22.05.2014
vrh koulí 3kg 06.88 h Praha-Stromovka 21.12.2012
vrh koulí 4kg 09.31 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
vrh koulí 4kg 09.29 h Praha-Stromovka 13.01.2016
skok daleký 5.72 Praha-Eden 19.05.2016
skok daleký 5.23 h Praha-Juliska 07.01.2016
skok o tyči 2.27 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
skok vysoký 1.46 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B2 Praha-Stromovka DQ
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B2 6 Praha-Stromovka 07.84
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žci/B1 5 Praha – Podvinný Mlýn 07.82
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 1000 m/Žci/B2 5 Praha – Podvinný Mlýn 3:03.48
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 100 m př./Žci/B2 4 Praha – Podvinný Mlýn 16.41
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) výška/Žci 12 Praha – Podvinný Mlýn 1.46
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) tyč/Žci 10 Praha – Podvinný Mlýn 2.27
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) dálka/Žci 4 Praha – Podvinný Mlýn 5.58
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) koule 4kg/Žci 6 Praha – Podvinný Mlýn 09.31
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) disk 1kg/Žci 7 Praha – Podvinný Mlýn 24.19
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) oštěp 600g/Žci 4 Praha – Podvinný Mlýn 35.20
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) devítiboj/Žci/F 6 Praha – Podvinný Mlýn 4011
24.09.2016 Klasický pětiboj a MČR veteránu v klasickém pětiboji (SK Kotlářka Praha) 200 m/M/B1 2 Praha-Kotlářka 25.36
24.09.2016 Klasický pětiboj a MČR veteránu v klasickém pětiboji (SK Kotlářka Praha) 1500 m/M/F Praha-Kotlářka 5:19.64
24.09.2016 Klasický pětiboj a MČR veteránu v klasickém pětiboji (SK Kotlářka Praha) dálka/M Praha-Kotlářka 5.56
24.09.2016 Klasický pětiboj a MČR veteránu v klasickém pětiboji (SK Kotlářka Praha) disk 1kg/Žci Praha-Kotlářka 25.87
24.09.2016 Klasický pětiboj a MČR veteránu v klasickém pětiboji (SK Kotlářka Praha) oštěp 600g/Žci Praha-Kotlářka 34.63
24.09.2016 Klasický pětiboj a MČR veteránu v klasickém pětiboji (SK Kotlářka Praha) pětiboj kl/Žci Praha-Kotlářka 2271
20.09.2016 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) koule 4kg/Žci 9 Praha-Kotlářka 08.80
20.09.2016 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) disk 1kg/Žci 6 Praha-Kotlářka 29.73
20.09.2016 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) oštěp 600g/Žci Praha-Kotlářka 36.08
20.09.2016 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrh. tr./Žci 5 Praha-Kotlářka 1259
17.09.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m př./Žci/R2 5 Jablonec nad Nisou 28.81
06.08.2016 Letní mítink (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/M/B3 2 Litomyšl 25.64
06.08.2016 Letní mítink (TJ Jiskra Litomyšl) disk 1kg/Žci Litomyšl 36.39
22.06.2016 3. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha) 200 m př./Žci/B1 1 Praha-Stromovka 28.55
22.06.2016 3. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha) dálka/Žci/F Praha-Stromovka 5.45
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (USK Praha) dálka/M/F 13 Praha-Strahov 5.36
08.06.2016 2. kolo MPD staršího žactva, skupina A (USK Praha) 60 m/Žci/B1 3 Praha-Strahov 07.64
08.06.2016 2. kolo MPD staršího žactva, skupina A (USK Praha) dálka/Žci/F Praha-Strahov 5.65
08.06.2016 2. kolo MPD staršího žactva, skupina A (USK Praha) oštěp 600g/Žci/F MB Praha-Strahov 39.18
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/M/R4 8 Mladá Boleslav 12.35
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AC Mladá Boleslav z.s.) dálka/M/F 14 Mladá Boleslav 5.60
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/R4 3 Praha - Děkanka 07.79
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žci/B2 2 Praha - Děkanka 18.18
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) dálka/Žci/K 7 Praha - Děkanka 5.20
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) dálka/Žci/F 8 Praha - Děkanka 5.36
19.05.2016 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 100 m př./Žci/B1 4 Praha-Eden 16.49
19.05.2016 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) dálka/Žci Praha-Eden 5.72
15.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AC TJ Jičín) 100 m/M/R3 7 Jičín 12.72
11.05.2016 1. kolo MPD staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/B1 4 Praha-Děkanka 07.76
11.05.2016 1. kolo MPD staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 150 m/Žci/B1 2 Praha-Děkanka 18.54
06.05.2016 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B5 4 Praha-Eden 07.98
06.05.2016 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B5 3 Praha-Eden 18.46
29.04.2016 1. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B3 6 Praha - Eden 41.35
25.04.2016 1. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/B7 1 Praha-Děkanka 07.95
25.04.2016 1. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žci/B3 1 Praha-Děkanka 18.94
05.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žci/R3 5 Praha-Stromovka 18.65
24.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m/Žci/R3 3 Praha-Strahov 07.81
24.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m/Žci/FB 6 Praha-Strahov 07.94
24.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 150 m/Žci/R1 3 Praha-Strahov 18.87
16.02.2016 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B7 5 Praha-Stromovka 07.87
16.02.2016 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B10 4 Praha-Stromovka 25.35
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B1 6 Praha-Stromovka 07.86
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žci/B1 3 Praha-Stromovka 18.46
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) dálka/Žci 9 Praha-Stromovka 4.94
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B2 2 Praha-Stromovka 07.82
29.01.2016 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žci/B4 1 Praha-Strahov 41.04
26.01.2016 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B2 5 Praha-Stromovka 25.45
23.01.2016 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žci/R5 1 Praha-Strahov 07.78
23.01.2016 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 150 m/Žci/B5 2 Praha-Strahov 18.58
19.01.2016 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B15 4 Praha-Stromovka 07.85
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) koule 4kg/Žci 7 Praha-Stromovka 09.29
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žci/B2 2 Praha-Stromovka 18.44
07.01.2016 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (TJ Dukla Praha) 60 m/Žci/R2 1 Praha-Juliska 07.87
07.01.2016 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (TJ Dukla Praha) 60 m/Žci/FA Praha-Juliska 07.96
07.01.2016 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (TJ Dukla Praha) dálka/Žci Praha-Juliska 5.23