Karta atleta

Export do excelu
  • Jakub Vítek
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Lubenský Zdeněk
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Tyčka 257 1028
    akt. 31.03.2020
  • Úspěchy:
    2018: ME17-tyč/Q; 2019: MEJ-tyč/Q
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - 1 2 - 1 1 - 1 - -
- - - - - - - - - 1 1 - - 1 -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.58 Kolín 30.06.2016
60 m 07.56 h Jablonec nad Nisou 09.01.2018
100 m 11.92 Stará Boleslav 06.05.2017
150 m 18.78 h Praha-Strahov 29.01.2016
150 m 17.90 Kolín 26.08.2016
200 m 28.87 h Praha - Strahov 06.12.2014
200 m 24.34 Třebíč 29.05.2016
300 m 43.11 Kolín 26.08.2015
800 m 2:52.14 Hradec Králové 01.07.2014
1000 m 3:24.56 h Praha-Stromovka 13.02.2016
1000 m 3:10.31 Praha-Eden 21.05.2016
60 m překážek (0.76) 10.44 Hradec Králové 01.07.2014
60 m překážek (0.91) 08.80 h Praha - Strahov 10.01.2017
100 m překážek (0.84) 14.73 Praha-Eden 20.05.2016
skok vysoký 1.71 h Praha-Stromovka 06.03.2016
skok vysoký 1.80 Kolín 01.05.2016
skok o tyči 5.15 Olomouc 29.06.2019
skok o tyči 5.09 h Ostrava - Vítkovice 22.02.2020
skok daleký 6.45 h Ostrava - Vítkovice 08.01.2019
skok daleký 6.67 Stará Boleslav 31.08.2019
vrh koulí 4kg 08.63 h Praha-Stromovka 12.02.2016
vrh koulí 4kg 09.05 Praha-Eden 21.05.2016
vrh koulí 6kg 09.11 Vlašim 29.08.2018
hod diskem 1kg 28.32 Praha-Eden 20.05.2016
hod oštěpem 600g 32.16 Praha-Eden 20.05.2016
hod oštěpem 700g 32.32 Čáslav 30.08.2017
hod oštěpem 800g 37.58 Kolín 25.05.2019
hod kriketovým míčkem 34.06 Hradec Králové 01.07.2014
pětiboj 1482 Hradec Králové 01.07.2014
sedmiboj hala [Zci] 3556 h Praha-Stromovka 13.02.2016
devítiboj 4662 Praha-Eden 21.05.2016
sprintérský trojboj 1315 Kolín 23.08.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.90 h Praha-Stromovka 12.02.2016
60 m 07.58 Kolín 30.06.2016
150 m 18.78 h Praha-Strahov 29.01.2016
150 m 17.90 Kolín 26.08.2016
200 m 24.34 Třebíč 29.05.2016
1000 m 3:24.56 h Praha-Stromovka 13.02.2016
1000 m 3:10.31 Praha-Eden 21.05.2016
60 m překážek (0.84) 09.38 h Praha-Stromovka 13.02.2016
100 m překážek (0.84) 14.73 Praha-Eden 20.05.2016
skok vysoký 1.71 h Praha-Stromovka 06.03.2016
skok vysoký 1.80 Kolín 01.05.2016
skok o tyči 4.10 Jablonec nad Nisou 17.09.2016
skok o tyči 4.35 h Praha-Strahov 14.12.2016
skok daleký 5.28 h Praha-Stromovka 12.02.2016
skok daleký 5.87 Jablonec nad Nisou 18.09.2016
vrh koulí 4kg 08.63 h Praha-Stromovka 12.02.2016
vrh koulí 4kg 09.05 Praha-Eden 21.05.2016
hod diskem 1kg 28.32 Praha-Eden 20.05.2016
hod oštěpem 600g 32.16 Praha-Eden 20.05.2016
sedmiboj hala [Zci] 3556 h Praha-Stromovka 13.02.2016
devítiboj 4662 Praha-Eden 21.05.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) skok o tyči/Žci/F Praha-Strahov 3.50
14.12.2016 Veřejný závod ve skoku o tyči (Univerzitní sportovní klub Praha) skok o tyči/M Praha-Strahov 4.35
01.10.2016 Mistrovství ČR družstev žactva (TJ Sokol Opava) 100 m překážek (0.84)/Žci/B2 Opava DNP
01.10.2016 Mistrovství ČR družstev žactva (TJ Sokol Opava) skok vysoký/Žci/F 13= Opava 1.55
01.10.2016 Mistrovství ČR družstev žactva (TJ Sokol Opava) skok o tyči/Žci/F 4 Opava 3.51
01.10.2016 Mistrovství ČR družstev žactva (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žci/F Opava DNP
24.09.2016 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko žáků a žákyň skok o tyči/Žci 6 Trnava 4.00
17.09.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/Žci Jablonec nad Nisou 4.10
18.09.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žci 6 Jablonec nad Nisou 5.87
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev žactva, skupina B (TJ Spartak Třebíč) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 3 Třebíč 14.79
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev žactva, skupina B (TJ Spartak Třebíč) skok o tyči/Žci/F Třebíč 3.90
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev žactva, skupina B (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Žci/F Třebíč 5.77
06.09.2016 Europen Kids Athletics Games 60 m/Žci/R2 5 Brno 07.60
06.09.2016 Europen Kids Athletics Games skok daleký/Žci/KA 1 Brno 5.77
07.09.2016 Europen Kids Athletics Games skok daleký/Žci/FA Brno 5.95
07.09.2016 Europen Kids Athletics Games skok vysoký/Žci/FA 15 Brno 1.49
26.08.2016 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žci/B3 1 Kolín 17.90
26.08.2016 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) skok o tyči/Žci/F Kolín 3.90
21.08.2016 Velká cena města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B2 2 Kolín 07.62
21.08.2016 Velká cena města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B2 Kolín DNS
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) skok o tyči/M/F 8 Jablonec nad Nisou 4.00
16.08.2016 Mladá Evropa 2016 (TJ LIAZ Jablonec n/N.) skok o tyči/M/F 6 Jablonec nad Nisou 3.80
30.06.2016 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R3 3 Kolín 07.60
30.06.2016 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/F 7 Kolín 07.58
30.06.2016 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žci/F 4 Kolín 5.55
17.06.2016 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 100 m překážek (0.84)/Žci/F Beroun 14.87
17.06.2016 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) skok o tyči/Žci/F Beroun 3.90
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav) skok o tyči/M/F 1= Čáslav 3.35
05.06.2016 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.84)/Žci/B2 3 Praha - Děkanka 15.31
05.06.2016 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (Spartak Praha 4) skok o tyči/Žci Praha - Děkanka 4.00
29.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m/M/B2 4 Třebíč 24.34
29.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/M/F 4 Třebíč 1.73
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Žci/B2 1 Praha-Eden 14.73
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod diskem 1kg/Žci/F 17 Praha-Eden 28.32
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok o tyči/Žci Praha-Eden 3.80
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 600g/Žci/F 13 Praha-Eden 32.16
21.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) devítiboj/Žci 9 Praha-Eden 4662
21.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B2 1 Praha-Eden 07.75
21.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žci/F 7 Praha-Eden 5.59
21.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Žci 7= Praha-Eden 1.60
21.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) vrh koulí 4kg/Žci/F 19 Praha-Eden 09.05
21.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 1000 m/Žci/B2 9 Praha-Eden 3:10.31
15.05.2016 1. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) skok o tyči/M/F Pardubice 3.71
15.05.2016 1. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) skok daleký/M/F 8 Pardubice 5.50
07.05.2016 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žci/B2 Kolín DNP
07.05.2016 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žci/F Kolín 1.80
07.05.2016 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) skok o tyči/Žci/F Kolín 3.60
01.05.2016 Finále Polabské výškařské Tour (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žci Kolín 1.80
29.04.2016 1. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B2 1 Stará Boleslav 15.21
29.04.2016 1. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Žci Stará Boleslav 1.72
29.04.2016 1. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok o tyči/Žci Stará Boleslav 3.90
05.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) skok o tyči/Žci/F Praha-Stromovka 3.80
06.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Žci/F 11 Praha-Stromovka 1.71
25.02.2016 Poděbradská laťka (ZŠ VH Poděbrady, TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žci 4 Poděbrady 1.68
25.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) skok vysoký/Žci/F 4 Praha-Strahov 1.68
17.02.2016 Zimní pražská tyčka 2016 skok o tyči/M/FB 4 Praha-Zličín 3.73
13.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj hala [Zci]/Žci/F 10 Praha-Stromovka 3556
12.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B2 2 Praha-Stromovka 07.90
12.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žci/F 12 Praha-Stromovka 5.28
12.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 4kg/Žci/F 14 Praha-Stromovka 08.63
12.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Žci/F 4 Praha-Stromovka 1.69
13.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/B1 7 Praha-Stromovka 09.38
13.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok o tyči/Žci/F Praha-Stromovka 3.50
13.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/Žci/B1 6 Praha-Stromovka 3:24.56
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žci 8 Praha-Stromovka 5.17
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B2 4 Praha-Stromovka 07.95
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/B1 6 Praha-Stromovka 09.44
29.01.2016 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žci/B6 1 Praha-Strahov 18.78
29.01.2016 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) skok o tyči/Žci Praha-Strahov 3.50
10.01.2016 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žci/B08 Praha-Strahov DNS
10.01.2016 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žci/F Praha-Strahov 1.67
10.01.2016 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) skok o tyči/Žci/F Praha-Strahov 3.40
02.01.2016 Oddílové halové přebory ve vícebojích žactva a dorostu (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/B1 2 Veletov 08.37
02.01.2016 Oddílové halové přebory ve vícebojích žactva a dorostu (TJ Sokol Kolín-atletika) 1000 m/Žci 6 Veletov 3:54.31
02.01.2016 Oddílové halové přebory ve vícebojích žactva a dorostu (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.84)/Žci/B1 2 Veletov 09.76
02.01.2016 Oddílové halové přebory ve vícebojích žactva a dorostu (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žci Veletov 1.62
02.01.2016 Oddílové halové přebory ve vícebojích žactva a dorostu (TJ Sokol Kolín-atletika) skok o tyči/Žci Veletov 3.30
02.01.2016 Oddílové halové přebory ve vícebojích žactva a dorostu (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žci 4 Veletov 4.54
02.01.2016 Oddílové halové přebory ve vícebojích žactva a dorostu (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 4kg/Žci 4 Veletov 07.32
02.01.2016 Oddílové halové přebory ve vícebojích žactva a dorostu (TJ Sokol Kolín-atletika) sedmiboj hala [Zci]/Žci Veletov 2810