Karta atleta

Export do excelu
  • Lehar Daniel
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér Větrovcová Hana
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    200 m 1454 940
    400 m 639 1006
    akt. 31.03.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.56 Praha - Děkanka 05.06.2016
60 m 07.03 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
100 m 11.24 Kolín 25.05.2019
150 m 18.31 Meziboří 21.06.2016
150 m 18.18 h Praha - Strahov 13.01.2017
200 m 22.27 Olomouc 28.06.2019
200 m 21.93 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
300 m 33.97 Kladno 14.06.2019
300 m 38.21 h Praha - Strahov 13.01.2017
400 m 47.17 Ostrava 20.06.2019
400 m 47.74 h Praha - Stromovka 23.02.2019
800 m 2:00.41 Stará Boleslav 31.08.2019
800 m 2:53.72 h Praha-Strahov 26.01.2014
sprintérský trojboj 2094 Bílina 19.08.2017
skok daleký 3.97 Bílina 27.04.2014
skok vysoký 1.61 Ústí nad Labem 04.05.2016
Přespolní běh 0:05:15 Bílina-Kyselka, lázeňský park 22.03.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.03 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
200 m 21.93 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
400 m 48.35 h Mnichov 25.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2016 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko žáků a žákyň 300 m/Žci/B2 3 Trnava 37.42
17.09.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žci/R2 2 Jablonec nad Nisou 37.72
17.09.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žci/F Jablonec nad Nisou 36.95
10.09.2016 31. Internationaler Schülervergleich (LV 90 Erzgebirge) 100 m/Žci/F Thum 11.7
10.09.2016 31. Internationaler Schülervergleich (LV 90 Erzgebirge) 100 m/Žci/R1 3 Thum 11.7
10.09.2016 31. Internationaler Schülervergleich (LV 90 Erzgebirge) 300 m/Žci/B1 1 Thum 37.2
05.09.2016 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (AK Bílina) 60 m/Žci/R4 1 Bílina 07.73
05.09.2016 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (AK Bílina) 60 m/Žci/FA Bílina 07.57
26.08.2016 Memoriál Vlastimila Koči ve vrhu koulí mužů, Tradiční Večerní závody (ASK Děčín) 60 m/Žci/F Děčín 07.71
26.08.2016 Memoriál Vlastimila Koči ve vrhu koulí mužů, Tradiční Večerní závody (ASK Děčín) 150 m/Žci/F Děčín 18.40
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/R2 MB Kladno 12.25
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B5 MB Kladno 24.77
13.08.2016 Bílinská půlka, 44. ročník (AK Bílina) 60 m/M/B3 5 Bílina 07.83
13.08.2016 Bílinská půlka, 44. ročník (AK Bílina) 100 m/M/B5 5 Bílina 12.63
13.08.2016 Bílinská půlka, 44. ročník (AK Bílina) 200 m/M/B5 1 Bílina 24.64
13.08.2016 Bílinská půlka, 44. ročník (AK Bílina) sprint. tr/M 22 Bílina 1779
06.08.2016 21. ročník Velké ceny ČEZ a.s. (ASK ELNA Počerady) 300 m/M/B3 2 Louny 39.53
21.06.2016 Velké ceny měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov, z.s.) 60 m/Žci/B1 2 Meziboří 07.63
21.06.2016 Velké ceny měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov, z.s.) 150 m/Žcm/B1 MS Meziboří 18.31
18.06.2016 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 60 m/Žci/R1 1 Bílina 07.56
18.06.2016 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 60 m/Žci/F Bílina 07.44
18.06.2016 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 300 m/Žci/B1 1 Bílina 38.56
07.06.2016 2. kolo KPD staršího žactva (ASK Děčín) 60 m/Žci/R2 2 Děčín 07.68
07.06.2016 2. kolo KPD staršího žactva (ASK Děčín) 60 m/Žci/FA Děčín 07.87
07.06.2016 2. kolo KPD staršího žactva (ASK Děčín) 300 m/Žci/B1 Děčín DNS
07.06.2016 2. kolo KPD staršího žactva (ASK Děčín) výška/Žci/F Děčín 1.60
05.06.2016 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/R1 3 Praha - Děkanka 07.56
05.06.2016 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/FB 6 Praha - Děkanka 07.58
05.06.2016 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (Spartak Praha 4) 300 m/Žci/B2 1 Praha - Děkanka 38.12
11.05.2016 Atletický mítink královského města (Atletika Kadaň) 60 m/Žci/R 1 Kadaň 07.58
11.05.2016 Atletický mítink královského města (Atletika Kadaň) 60 m/Žci/F Kadaň 07.71
11.05.2016 Atletický mítink královského města (Atletika Kadaň) výška/Žci/F Kadaň NM
04.05.2016 1. kolo KPD staršího žactva (USK PROVOD Ústí nad Labem) 60 m/Žci/R1 MB Ústí nad Labem 07.44
04.05.2016 1. kolo KPD staršího žactva (USK PROVOD Ústí nad Labem) výška/Žci/F MB Ústí nad Labem 1.61
05.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žci/R1 2 Praha-Stromovka 38.98
24.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 300 m/Žci/F9 Praha-Strahov 39.91
06.02.2016 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 150 m/Žci/B05 1 Praha-Strahov 18.85
06.02.2016 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 300 m/Žci/B4 1 Praha-Strahov 39.04