Karta atleta

Export do excelu
  • Aleš Pohl
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér: Machura Remigius
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.75 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
100 m 13.16 Praha - Juliska 16.05.2017
150 m 21.00 Praha-Eden 11.05.2016
150 m 20.23 h Praha-Strahov 17.12.2016
200 m 27.88 Praha - Děkanka 09.05.2017
400 m 57.88 Brno 20.09.2017
1000 m 3:23.38 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
1500 m 5:26.74 Praha - Juliska 16.05.2017
100 m překážek (0.84) 21.97 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
skok daleký 4.62 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
vrh koulí 4kg 08.53 Praha-Podvinný Mlýn 25.08.2016
vrh koulí 4kg 08.88 h Praha-Strahov 17.12.2016
vrh koulí 5kg 09.31 h Praha-Stromovka 03.02.2018
vrh koulí 5kg 09.89 Praha - Přátelství 06.09.2018
vrh koulí 6kg 10.40 Praha - Eden 25.05.2019
vrh koulí 6kg 10.82 h Praha - Stromovka 01.02.2020
vrh koulí 7,26kg 09.08 Praha - Stromovka 27.05.2019
hod diskem 1kg 27.22 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
hod diskem 1,5kg 30.92 Praha - Přátelství 06.09.2018
hod diskem 1,75kg 30.17 Hradec Králové 28.05.2019
hod diskem 2kg 30.14 Praha - Stromovka 27.05.2019
hod kladivem 4kg 24.59 Opava 01.10.2016
hod kladivem 5kg 21.77 Praha - Děkanka 09.05.2017
hod kladivem 7,26kg 19.00 Děčín 29.09.2019
hod oštěpem 600g 30.39 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
hod oštěpem 700g 41.45 Praha-Stromovka 22.05.2018
hod oštěpem 800g 44.24 Praha - Eden 25.05.2019
středoškolský pohár 0488 Brno 20.09.2017
vrhačský trojboj 1087 Praha - Juliska 12.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.75 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
150 m 21.00 Praha-Eden 11.05.2016
150 m 20.23 h Praha-Strahov 17.12.2016
1000 m 3:23.38 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
100 m překážek (0.84) 21.97 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
skok daleký 4.62 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
vrh koulí 4kg 08.53 Praha-Podvinný Mlýn 25.08.2016
vrh koulí 4kg 08.88 h Praha-Strahov 17.12.2016
hod diskem 1kg 27.22 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
hod kladivem 4kg 24.59 Opava 01.10.2016
hod oštěpem 600g 30.39 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 150 m/Žci/B11 4 Praha-Strahov 20.23
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) vrh koulí 4kg/Žci/F 16 Praha-Strahov 08.88
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žci/B4 5 Praha – Podvinný Mlýn 08.75
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 1000 m/Žci/B1 6 Praha – Podvinný Mlýn 3:23.38
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 100 m překážek (0.84)/Žci/B5 6 Praha – Podvinný Mlýn 21.97
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) skok vysoký/Žci Praha – Podvinný Mlýn NM
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) skok o tyči/Žci Praha – Podvinný Mlýn NM
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žci 11 Praha – Podvinný Mlýn 4.62
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) vrh koulí 4kg/Žci 10 Praha – Podvinný Mlýn 08.19
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) hod diskem 1kg/Žci 6 Praha – Podvinný Mlýn 27.22
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) hod oštěpem 600g/Žci 5 Praha – Podvinný Mlýn 30.39
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) devítiboj/Žci/F 28 Praha – Podvinný Mlýn 2331
01.10.2016 Mistrovství ČR družstev žactva (TJ Sokol Opava) hod diskem 1kg/Žci/F 22 Opava 22.40
01.10.2016 Mistrovství ČR družstev žactva (TJ Sokol Opava) hod kladivem 4kg/Žci/F 17 Opava 24.59
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (AK Bílina) hod diskem 1kg/Žci/F 13 Bílina 23.82
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (AK Bílina) hod kladivem 4kg/Žci/F 13 Bílina 21.38
05.09.2016 II. finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) hod diskem 1kg/Žci/F 15 Praha – Podvinný Mlýn 24.24
05.09.2016 II. finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) hod oštěpem 600g/Žci/F 15 Praha – Podvinný Mlýn 28.99
25.08.2016 I. kolo finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žci/B4 3 Praha-Podvinný Mlýn 08.88
25.08.2016 I. kolo finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) vrh koulí 4kg/Žci/F 13 Praha-Podvinný Mlýn 08.53
08.06.2016 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha) hod diskem 1kg/Žci/F 11 Praha - Kotlářka 20.00
08.06.2016 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha) hod oštěpem 600g/Žci/F 11 Praha - Kotlářka 21.41
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) hod diskem 1kg/Žci/F 13 Praha - Děkanka 20.07
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) hod kladivem 4kg/Žci/F 18 Praha - Děkanka 16.15
11.05.2016 1. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B2 5 Praha-Eden 21.00
11.05.2016 1. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) hod kladivem 4kg/Žci/F 4 Praha-Eden 19.32