Karta atleta

Export do excelu
  • Petr Kolek
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 19.12.2019
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.53 Stará Boleslav 26.06.2015
60 m 08.10 h Praha-Strahov 10.01.2016
150 m 21.27 Beroun 28.08.2015
150 m 20.02 h Praha-Strahov 10.01.2016
200 m 26.23 Kladno 09.06.2017
300 m 42.70 h Praha-Stromovka 03.02.2016
300 m 41.28 Beroun 17.06.2016
800 m 2:29.74 h Praha-Strahov 10.01.2016
800 m 2:19.49 Stará Boleslav 29.04.2016
1000 m 3:23.83 Kolín 20.05.2014
1500 m 5:41.17 h Praha-Strahov 12.01.2014
1500 m 5:27.47 Beroun 13.06.2014
60 m překážek (0.76) 11.70 Kladno 30.04.2014
skok vysoký 1.25 h Praha-Strahov 12.01.2014
skok vysoký 1.20 Vlašim 11.05.2014
skok daleký 4.85 Kladno 09.06.2017
hod kriketovým míčkem 32.52 Kladno 30.04.2014
pohár rozhlasu 0000 Kladno 02.05.2017
Přespolní běh 06:06 Bělá nad Radbuzou 29.03.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.10 h Praha-Strahov 10.01.2016
60 m 08.01 Beroun 17.06.2016
150 m 20.02 h Praha-Strahov 10.01.2016
150 m 19.58 Stará Boleslav 29.04.2016
300 m 42.70 h Praha-Stromovka 03.02.2016
300 m 41.28 Beroun 17.06.2016
800 m 2:29.74 h Praha-Strahov 10.01.2016
800 m 2:19.49 Stará Boleslav 29.04.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev žactva, skupina B (TJ Spartak Třebíč) 800 m/Žci/F Třebíč 2:22.88
17.06.2016 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 60 m/Žci/R2 3 Beroun 08.02
17.06.2016 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 60 m/Žci/FB Beroun 08.01
17.06.2016 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 300 m/Žci/B1 2 Beroun 41.28
29.04.2016 1. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žci/R3 3 Stará Boleslav 08.20
29.04.2016 1. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žci/B2 3 Stará Boleslav 19.58
29.04.2016 1. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m/Žci/B2 Stará Boleslav DNS
29.04.2016 1. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žci/F Stará Boleslav 2:19.49
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žci/B15 1 Praha-Stromovka 42.70
10.01.2016 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R06 2 Praha-Strahov 08.10
10.01.2016 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žci/B12 1 Praha-Strahov 20.02
10.01.2016 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žci/B2 3 Praha-Strahov 2:29.74