Karta atleta

Export do excelu
  • Höfner Vojtěch
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.85 Kolín 22.8.2018
60 m 07.71 h Nymburk 18.2.2019
100 m 11.90 Kolín 1.5.2019
150 m 21.08 Brno 8.9.2014
150 m 21.77 h Praha-Strahov 12.1.2014
200 m 23.85 Kladno 4.5.2019
200 m 25.30 h Praha - Strahov 4.2.2017
300 m 41.77 Kolín 26.8.2015
300 m 40.88 h Praha-Stromovka 5.3.2016
400 m 52.43 Kolín 1.5.2019
600 m 1:48.39 Vlašim 13.6.2014
800 m 2:29.82 Hradec Králové 1.7.2014
800 m 2:49.19 h Praha-Strahov 16.2.2013
1000 m 3:27.51 Kladno 15.9.2013
1500 m 4:41.88 Jablonec nad Nisou 15.9.2018
1500 m 5:11.25 h Praha-Strahov 11.1.2015
60 m překážek 10.52 Kladno 28.9.2014
60 m překážek 09.10 h Praha - Strahov 10.12.2017
100 m překážek 15.44 Brno 5.9.2016
110 m překážek 16.65 Čáslav 30.8.2017
200 m překážek 29.37 Třebíč 10.9.2016
300 m překážek 41.14 Praha-Juliska 23.6.2018
400 m překážek 57.86 Kladno 4.5.2019
1500 m překážek 5:02.60 Opava 1.10.2016
sprintérský trojboj 1834 Kolín 22.8.2018
středoškolský pohár 1143 Atletický stadion Čáslav 20.9.2018
pětiboj 1673 Hradec Králové 1.7.2014
čtyřboj 1227 Kolín 6.6.2013
hod kriketovým míčkem 38.11 Stará Boleslav 30.4.2013
skok daleký 5.76 Kolín 1.5.2018
skok daleký 4.76 h Praha-Strahov 12.1.2014
skok vysoký 1.62 Atletický stadion Čáslav 20.9.2018
chůze dráha 3000 m 22:23.45 Praha - Eden 28.9.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.71 h Nymburk 18.2.2019
100 m 11.90 Kolín 1.5.2019
200 m 23.85 Kladno 4.5.2019
400 m 52.43 Kolín 1.5.2019
400 m překážek 57.86 Kladno 4.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.10.2016 Mistrovství ČR družstev žactva (T. J. Sokol Opava) 200 m př./Žci/B2 Opava DNF
01.10.2016 Mistrovství ČR družstev žactva (T. J. Sokol Opava) 1500 m př./Žci/F 6 Opava 5:02.60
17.09.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 200 m př./Žci/R2 6 Jablonec nad Nisou 29.46
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev žactva, skupina B (TJ Spartak Třebíč) 1500 m/Žci/F Třebíč DNS
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev žactva, skupina B (TJ Spartak Třebíč) 100 m př./Žci/B1 Třebíč DQ
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev žactva, skupina B (TJ Spartak Třebíč) 200 m př./Žci/B1 3 Třebíč 29.37
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 100 m př./Žci/R3 1 Brno 15.80
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 60 m/Žci/R7 6 Brno 08.15
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 100 m př./Žci/FB Brno 15.44
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games výška/Žci/FA 10 Brno 1.59
31.08.2016 2. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m př./Žci/B2 3 Stará Boleslav 15.99
31.08.2016 2. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m př./Žci/F Stará Boleslav 29.73
26.08.2016 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m př./Žci/B1 1 Kolín 29.68
21.08.2016 Velká cena města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B3 6 Kolín 08.32
21.08.2016 Velká cena města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B3 Kolín 13.97
30.06.2016 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci/F Kolín DNS
30.06.2016 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m př./Žci/B1 Kolín DNF
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav) dálka/M/F 13 Čáslav 5.27
18.05.2016 2. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 100 m př./Žci/B1 1 Vlašim 15.63
18.05.2016 2. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 200 m př./Žci/B1 1 Vlašim 29.58
15.05.2016 1. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/M/R2 6 Pardubice 13.06
15.05.2016 1. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) dálka/M/F 11 Pardubice 4.78
07.05.2016 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci/F Kolín 16.2
07.05.2016 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m př./Žci/F Kolín 30.8
01.05.2016 Polabské závody, Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B4 6 Kolín 13.17
01.05.2016 Polabské závody, Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žci/F Kolín DNS
29.04.2016 1. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m př./Žci/B1 2 Stará Boleslav 16.16
29.04.2016 1. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m př./Žci/B1 1 Stará Boleslav 29.65
05.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žci/R4 5 Praha-Stromovka 40.88
24.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 300 m/Žci/F9 Praha-Strahov 41.12
29.01.2016 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Pra) 300 m/Žci/B2 Praha-Strahov DQ
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 60 m/Žci/R2 Praha-Strahov DNS
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 300 m/Žci/B2 3 Praha-Strahov 41.00
10.01.2016 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (A.C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R06 4 Praha-Strahov 08.24
10.01.2016 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (A.C. TEPO Kladno) 300 m/Žci/B2 1 Praha-Strahov 41.04