Karta atleta

Export do excelu
  • Richard Hes
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér: -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
vrh koulí 4kg 10.49 Praha-Kotlářka 20.09.2016
vrh koulí 5kg 10.70 h Praha - Stromovka 05.02.2017
vrh koulí 5kg 10.72 Praha - Eden 13.06.2017
hod diskem 1kg 25.32 Praha – Podvinný Mlýn 05.09.2016
hod diskem 1,5kg 39.47 Praha - Eden 13.06.2017
hod kladivem 4kg 29.24 Stará Boleslav 07.09.2016
hod kladivem 5kg 39.72 Praha - Eden 29.08.2017
hod oštěpem 600g 25.58 Praha-Kotlářka 20.09.2016
vrhačský trojboj 0753 Praha-Kotlářka 20.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 4kg 10.49 Praha-Kotlářka 20.09.2016
hod diskem 1kg 25.32 Praha – Podvinný Mlýn 05.09.2016
hod kladivem 4kg 29.24 Stará Boleslav 07.09.2016
hod oštěpem 600g 25.58 Praha-Kotlářka 20.09.2016
vrhačský trojboj 0753 Praha-Kotlářka 20.09.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.09.2016 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrh koulí 4kg/Žci 4 Praha-Kotlářka 10.49
20.09.2016 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod diskem 1kg/Žci Praha-Kotlářka NM
20.09.2016 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod oštěpem 600g/Žci 8 Praha-Kotlářka 25.58
20.09.2016 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrhačský trojboj/Žci 10 Praha-Kotlářka 0753
07.09.2016 3. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod kladivem 4kg/Žci Stará Boleslav 29.24
05.09.2016 II. finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) vrh koulí 4kg/Žci/F 8 Praha – Podvinný Mlýn 10.26
05.09.2016 II. finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) hod diskem 1kg/Žci/F 14 Praha – Podvinný Mlýn 25.32
31.08.2016 2. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod kladivem 4kg/Žci Stará Boleslav 26.09
25.08.2016 I. kolo finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) hod kladivem 4kg/Žci/F 4 Praha-Podvinný Mlýn 29.13
24.08.2016 1. A finále Přeboru Prahy staršího žactva – hod kladivem (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod kladivem 4kg/Žci/F 4 Praha-Vinohrady 29.13
30.06.2016 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 4kg/Žci/F 6 Kolín 09.86
30.06.2016 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 600g/Žci/F 12 Kolín 25.30
22.06.2016 3. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha) vrh koulí 4kg/Žci/F 7 Praha-Stromovka 09.59
22.06.2016 3. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha) hod diskem 1kg/Žci/F 13 Praha-Stromovka 20.12
08.06.2016 2. kolo MPD staršího žactva, skupina A (USK Praha) vrh koulí 4kg/Žci/F 8 Praha-Strahov 09.27
08.06.2016 2. kolo MPD staršího žactva, skupina A (USK Praha) hod diskem 1kg/Žci/F 12 Praha-Strahov 20.55
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) vrh koulí 4kg/Žci/F 12 Praha - Děkanka 09.76
26.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) hod kladivem 4kg/Žci/F 4 Praha - Děkanka 26.98
19.05.2016 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) vrh koulí 4kg/Žci 5 Praha-Eden 09.65
11.05.2016 1. kolo MPD staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) vrh koulí 4kg/Žci 9 Praha-Děkanka 09.15
11.05.2016 1. kolo MPD staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) hod kladivem 4kg/Žci 5 Praha-Děkanka 24.21