Karta atleta

Export do excelu
  • Ondřej Horejš
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Atletika Jižní Město z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - 1 -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.59 Praha-Eden 21.05.2016
60 m 07.41 h Praha - Stromovka 10.02.2018
100 m 11.40 Olomouc 26.05.2017
150 m 17.49 h Praha-Stromovka 06.03.2016
150 m 17.45 Praha - Děkanka 26.05.2016
200 m 23.54 h Praha-Stromovka 04.02.2018
200 m 23.38 Litomyšl 20.05.2018
300 m 37.10 h Praha-Stromovka 06.03.2016
300 m 36.83 Praha - Eden 04.05.2018
400 m 54.42 h Praha - Stromovka 04.02.2017
400 m 53.85 Kolín 12.05.2018
600 m 1:42.09 Praha-Jeseniova 22.05.2014
800 m 2:25.67 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
1000 m 2:57.19 h Praha-Stromovka 13.02.2016
1000 m 3:08.17 Praha-Eden 21.05.2016
1500 m 5:20.73 Kolín 12.05.2018
60 m překážek (0.76) 10.13 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
60 m překážek (0.91) 08.49 h Praha - Stromovka 11.02.2018
100 m překážek (0.84) 13.99 Praha-Eden 20.05.2016
110 m překážek (0.91) 15.09 Olomouc 27.05.2017
200 m překážek (0.76) 29.59 Praha 02.06.2015
skok vysoký 1.75 Olomouc 26.05.2017
skok vysoký 1.66 h Praha - Stromovka 10.02.2018
skok o tyči 2.82 h Praha - Stromovka 04.02.2017
skok o tyči 2.70 Kolín 12.05.2018
skok daleký 6.29 Olomouc 26.05.2017
skok daleký 6.28 h Praha - Stromovka 10.02.2018
vrh koulí 3kg 08.48 h Praha-Strahov 08.02.2014
vrh koulí 3kg 08.80 Praha-Podvinný Mlýn 29.05.2014
vrh koulí 4kg 13.04 Sušice 24.04.2016
vrh koulí 4kg 13.46 h Praha-Strahov 17.12.2016
vrh koulí 5kg 13.56 h Praha - Stromovka 10.02.2018
vrh koulí 5kg 13.92 Praha - Juliska 14.06.2018
vrh koulí 6kg 12.14 Praha - Juliska 29.08.2019
hod diskem 1kg 41.67 Praha-Eden 20.05.2016
hod diskem 1,5kg 35.69 Praha - Juliska 14.06.2018
hod diskem 1,75kg 32.95 Praha - Stromovka 12.06.2019
hod kladivem 5kg 31.67 Praha - Vinohrady 30.04.2017
hod kladivem 6kg 26.17 Praha - Děkanka 15.05.2019
hod oštěpem 600g 45.06 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
hod oštěpem 700g 45.55 Praha - Eden 05.05.2018
hod oštěpem 800g 43.47 Praha - Juliska 29.08.2019
hod kriketovým míčkem 59.57 Praha 11 22.09.2014
středoškolský pohár 2324 Praha - Eden 02.10.2019
pětiboj 2262 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
čtyřboj 2019 hřiště ZŠ Campanus 16.09.2015
sedmiboj hala [Zci] 3985 h Praha-Stromovka 13.02.2016
sedmiboj hala [Dci] 4272 h Praha - Stromovka 11.02.2018
devítiboj 5108 Praha-Eden 21.05.2016
desetiboj [Dci] 5614 Kolín 12.05.2018
sprintérský trojboj 1769 Praha 09.09.2015
vrhačský trojboj 1659 Sušice 24.04.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.55 h Praha-Strahov 16.01.2016
60 m 07.59 Praha-Eden 21.05.2016
100 m 11.96 Praha - Děkanka 01.06.2016
150 m 17.49 h Praha-Stromovka 06.03.2016
150 m 17.45 Praha - Děkanka 26.05.2016
200 m 23.69 Praha - Děkanka 01.06.2016
300 m 37.10 h Praha-Stromovka 06.03.2016
300 m 37.03 Praha - Děkanka 05.06.2016
1000 m 2:57.19 h Praha-Stromovka 13.02.2016
1000 m 3:08.17 Praha-Eden 21.05.2016
60 m překážek (0.84) 08.64 h Praha-Strahov 24.02.2016
100 m překážek (0.84) 13.99 Praha-Eden 20.05.2016
200 m překážek (0.76) 29.3 Praha - Kotlářka 08.06.2016
skok vysoký 1.56 h Praha-Stromovka 23.01.2016
skok vysoký 1.60 Praha-Eden 21.05.2016
skok o tyči 2.50 h Praha-Stromovka 13.02.2016
skok o tyči 2.50 Praha-Eden 20.05.2016
skok daleký 6.05 h Praha-Strahov 25.02.2016
skok daleký 5.83 Praha-Eden 21.05.2016
vrh koulí 4kg 13.04 Sušice 24.04.2016
vrh koulí 4kg 13.46 h Praha-Strahov 17.12.2016
hod diskem 1kg 41.67 Praha-Eden 20.05.2016
hod oštěpem 600g 45.06 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
sedmiboj hala [Zci] 3985 h Praha-Stromovka 13.02.2016
devítiboj 5108 Praha-Eden 21.05.2016
vrhačský trojboj 1659 Sušice 24.04.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) vrh koulí 4kg/Žci/F Praha-Strahov 13.46
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žci 6 Praha-Stromovka 5.57
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Praha-Stromovka 12.59
09.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žci/B1 4 Praha – Podvinný Mlýn 07.82
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 3 Praha – Podvinný Mlýn 14.48
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) skok o tyči/Žci 11 Praha – Podvinný Mlýn 2.27
09.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žci Praha – Podvinný Mlýn DNS
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) hod diskem 1kg/Žci Praha – Podvinný Mlýn 34.21
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) hod oštěpem 600g/Žci Praha – Podvinný Mlýn 45.06
09.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) devítiboj/Žci/F Praha – Podvinný Mlýn DNF
17.09.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žci/R2 1 Jablonec nad Nisou 37.60
18.09.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žci/F Jablonec nad Nisou 37.97
05.09.2016 II. finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žci/B1 2 Praha – Podvinný Mlýn 17.81
05.09.2016 II. finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) hod oštěpem 600g/Žci/F Praha – Podvinný Mlýn 41.14
31.08.2016 2. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Žci/F Stará Boleslav 12.01
31.08.2016 2. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Žci/B1 1 Stará Boleslav 24.49
25.08.2016 I. kolo finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 300 m/Žci/B1 3 Praha-Podvinný Mlýn 38.00
25.08.2016 I. kolo finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) vrh koulí 4kg/Žci/F Praha-Podvinný Mlýn 11.69
30.06.2016 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žci/F Kolín 5.69
30.06.2016 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 600g/Žci/F 6 Kolín 40.75
22.06.2016 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) skok daleký/Žci/F Praha-Juliska 5.88
22.06.2016 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) hod diskem 1kg/Žci/F 4 Praha-Juliska 34.69
08.06.2016 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha) 200 m překážek (0.76)/Žci/B2 1 Praha - Kotlářka 29.3
08.06.2016 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha) hod diskem 1kg/Žci/F Praha - Kotlářka 38.69
05.06.2016 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (Spartak Praha 4) 300 m/Žci/B1 3 Praha - Děkanka 37.03
05.06.2016 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (Spartak Praha 4) hod diskem 1kg/Žci 5 Praha - Děkanka 38.72
01.06.2016 2. kolo MPD mužů a žen (Spartak Praha 4) 100 m/M/R9 1 Praha - Děkanka 11.96
01.06.2016 2. kolo MPD mužů a žen (Spartak Praha 4) 200 m/M/B8 1 Praha - Děkanka 23.69
26.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žci/B1 1 Praha - Děkanka 17.45
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 300 m/Žci/B1 1 Praha - Děkanka 37.46
26.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.84)/Žci/R2 1 Praha - Děkanka 14.01
26.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.84)/Žci/FA 5 Praha - Děkanka 15.96
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 3 Praha-Eden 13.99
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod diskem 1kg/Žci/F Praha-Eden 41.67
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok o tyči/Žci 8 Praha-Eden 2.50
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 600g/Žci/F 4 Praha-Eden 41.14
21.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) devítiboj/Žci 6 Praha-Eden 5108
21.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B1 2 Praha-Eden 07.59
21.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žci/F Praha-Eden 5.83
21.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) vrh koulí 4kg/Žci/F 7 Praha-Eden 11.70
21.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Žci 6 Praha-Eden 1.60
21.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 1000 m/Žci/B2 8 Praha-Eden 3:08.17
15.05.2016 46. Internationale Franz Schuster Memorial 100 m překážek (0.84)/Žci/B2 1 Schwechat 14.61
15.05.2016 46. Internationale Franz Schuster Memorial skok daleký/Žci Schwechat 5.75
15.05.2016 46. Internationale Franz Schuster Memorial vrh koulí 4kg/Žci 4 Schwechat 11.97
11.05.2016 1. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B1 1 Praha-Eden 17.64
11.05.2016 1. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 2 Praha-Eden 14.24
24.04.2016 Veřejný vrhačský čtyřboj (TJ Sušice) vrh koulí 4kg/Žci Sušice 13.04
24.04.2016 Veřejný vrhačský čtyřboj (TJ Sušice) hod diskem 1kg/Žci Sušice 33.21
24.04.2016 Veřejný vrhačský čtyřboj (TJ Sušice) hod kladivem 4kg/Žci Sušice DNS
24.04.2016 Veřejný vrhačský čtyřboj (TJ Sušice) hod oštěpem 600g/Žci Sušice 41.33
24.04.2016 Veřejný vrhačský čtyřboj (TJ Sušice) vrhačský trojboj/Žci Sušice 1659
24.04.2016 Vložený závod Vrhačského čtyřboje (TJ Sušice) hod diskem 1kg/Žci Sušice 33.21
05.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/R2 3 Praha-Stromovka 08.72
05.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žci/R2 1 Praha-Stromovka 37.47
06.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žci/R2 1 Praha-Stromovka 17.49
06.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žci/F Praha-Stromovka 37.10
06.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žci/F Praha-Stromovka DNS
06.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žci/FA Praha-Stromovka DNS
24.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 150 m/Žci/R1 1 Praha-Strahov 17.95
25.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 150 m/Žci/FB Praha-Strahov 17.68
24.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/R2 1 Praha-Strahov 08.88
24.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/FA Praha-Strahov 08.64
25.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) skok daleký/Žci/F Praha-Strahov 6.05
13.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj hala [Zci]/Žci/F Praha-Stromovka 3985
12.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B1 2 Praha-Stromovka 07.55
12.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žci/F Praha-Stromovka 5.81
12.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 4kg/Žci/F Praha-Stromovka 12.13
12.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Žci/F 11 Praha-Stromovka 1.54
13.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/B1 3 Praha-Stromovka 08.87
13.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok o tyči/Žci/F 11= Praha-Stromovka 2.50
13.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/Žci/B2 4 Praha-Stromovka 2:57.19
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žci Praha-Stromovka 5.88
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/B1 2 Praha-Stromovka 08.85
29.01.2016 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žci/B1 2 Praha-Strahov 17.50
29.01.2016 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) skok o tyči/Žci 4 Praha-Strahov 2.30
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m překážek (0.84)/Žci/F Praha-Stromovka 08.88
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) skok vysoký/Žci/F Praha-Stromovka 1.56
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) vrh koulí 4kg/Žci/F 5 Praha-Stromovka 10.60
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 60 m/Žci/R1 1 Praha-Strahov 07.55
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 300 m/Žci/B1 1 Praha-Strahov 38.23
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žci/B2 1 Praha-Stromovka 17.80
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B1 4 Praha-Stromovka 07.64
10.01.2016 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.84)/Žci/B1 1 Praha-Strahov 08.75
10.01.2016 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žci/F Praha-Strahov 5.91
10.01.2016 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 4kg/Žci/F Praha-Strahov 11.83