Karta atleta

Export do excelu
  • Natálie Kožuškaničová
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér: Uher Jakub
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    100 m 1009 1004
    200 m 1014 973
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - 1 - - - - - - -
- - - 1 - - - - - 1 - - - - -
- - - - - - 1 - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.80 Cheb 20.08.2019
60 m 07.53 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
100 m 11.99 Brno 26.07.2019
150 m 18.46 Cheb 20.08.2019
150 m 18.76 h Praha - Strahov 17.01.2020
200 m 24.82 Třinec 09.06.2018
200 m 24.72 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
středoškolský pohár 0000 Olomouc 21.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.97 Šumperk 11.09.2016
60 m 07.93 h Olomouc 16.12.2016
150 m 20.38 Šumperk 11.09.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2016 Vánoční přátelské utkání žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/B1 1 Olomouc 07.93
02.12.2016 Konrolní závody žactva AK Olomouc (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/B1 1 Olomouc 07.96
01.10.2016 Mistrovství ČR družstev žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/R1 2 Opava 08.01
01.10.2016 Mistrovství ČR družstev žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/FA 6 Opava 08.17
01.10.2016 Mistrovství ČR družstev žactva (TJ Sokol Opava) 150 m/Žky/B3 3 Opava 20.58
17.09.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žky/R3 4 Jablonec nad Nisou 08.00
11.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva (TJ Šumperk) 60 m/Žky/B2 1 Šumperk 07.97
11.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva (TJ Šumperk) 150 m/Žky/B1 5 Šumperk 20.38
24.08.2016 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Ž/B5 1 Olomouc 08.19
10.08.2016 Atletická středa (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 60 m/Žky/B1 3 Uherské Hradiště 08.57
26.02.2016 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žky/R6 1 Olomouc 08.33
26.02.2016 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žky/FA Olomouc 08.30