Karta atleta

Export do excelu
  • Natálie Kantová
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Atletika Klatovy
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.89 h Praha-Stromovka 30.01.2016
60 m 09.40 Nýřany 21.08.2019
100 m 14.10 Vlašim 30.05.2015
150 m 21.13 Klatovy 29.05.2014
150 m 23.55 h Praha-Strahov 07.02.2015
200 m 31.0 Klatovy 30.09.2017
300 m 47.32 Plzeň 26.06.2014
600 m 2:09.94 h Praha-Strahov 11.02.2012
600 m 1:55.22 Plzeň 26.06.2014
800 m 2:40.17 Klatovy 05.10.2014
1000 m 3:38.02 Sušice 11.09.2014
1500 m 6:28.4 Sušice 07.09.2011
100 m překážek (0.76/8.20) 19.36 Klatovy 08.10.2016
100 m překážek (0.76/8.50) 19.7 Klatovy 30.09.2017
skok vysoký 1.30 Klatovy 04.10.2014
skok o tyči 2.40 Sušice 17.06.2018
skok o tyči 2.40 h Praha - Stromovka 19.01.2020
skok daleký 4.32 h Praha-Strahov 07.02.2015
skok daleký 4.61 Vlašim 30.05.2015
vrh koulí 2kg 08.33 h Praha-Strahov 16.02.2014
vrh koulí 2kg 08.86 Plzeň 26.06.2014
vrh koulí 3kg 07.92 h Praha-Strahov 07.02.2015
vrh koulí 3kg 08.67 Domažlice 27.09.2018
hod diskem 1kg 19.43 Sušice 29.04.2018
hod kladivem 3kg 20.38 Sušice 29.04.2018
hod oštěpem 500g 31.38 Sušice 17.06.2018
hod oštěpem 600g 30.25 Nýřany 21.08.2019
středoškolský pohár 0857 atletický stadion Klatovy 20.09.2018
sedmiboj [Zky] 2915 Klatovy 08.10.2016
sedmiboj [Dky] 2480 Klatovy 30.09.2017
vrhačský trojboj 1181 Sušice 29.04.2018
vrhačský čtyřboj 1379 Sušice 29.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.89 h Praha-Stromovka 30.01.2016
150 m 21.28 Klatovy 04.05.2016
800 m 2:57.08 Klatovy 09.10.2016
100 m překážek (0.76/8.20) 19.36 Klatovy 08.10.2016
skok vysoký 1.18 Klatovy 08.10.2016
skok o tyči 2.13 Jihlava 28.05.2016
skok daleký 4.46 Jihlava 28.05.2016
vrh koulí 3kg 07.36 h Praha-Stromovka 30.01.2016
vrh koulí 3kg 08.59 Klatovy 08.10.2016
hod oštěpem 500g 30.48 Stříbro 18.06.2016
hod oštěpem 600g 26.00 Vlašim 11.06.2016
sedmiboj [Zky] 2915 Klatovy 08.10.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.10.2016 Klatovské podzimní oddílové víceboje (Atletika Klatovy) 150 m/Žky/F Klatovy 21.53
09.10.2016 Klatovské podzimní oddílové víceboje (Atletika Klatovy) 800 m/Žky/F Klatovy 2:57.08
08.10.2016 Klatovské podzimní oddílové víceboje (Atletika Klatovy) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F Klatovy 19.36
08.10.2016 Klatovské podzimní oddílové víceboje (Atletika Klatovy) skok vysoký/Žky/F Klatovy 1.18
09.10.2016 Klatovské podzimní oddílové víceboje (Atletika Klatovy) skok daleký/Žky/F Klatovy 4.30
08.10.2016 Klatovské podzimní oddílové víceboje (Atletika Klatovy) vrh koulí 3kg/Žky/F Klatovy 08.59
09.10.2016 Klatovské podzimní oddílové víceboje (Atletika Klatovy) hod oštěpem 500g/Žky/F Klatovy 28.56
09.10.2016 Klatovské podzimní oddílové víceboje (Atletika Klatovy) sedmiboj [Zky]/Žky/F Klatovy 2915
27.09.2016 Krajské finále Corny - Domažlice (AC Domažlice) skok daleký/Jky/F 4 Domažlice 4.40
27.09.2016 Krajské finále Corny - Domažlice (AC Domažlice) vrh koulí 3kg/Jky/F 11 Domažlice 08.35
18.06.2016 Krajské mistrovství Plzeňského kraje družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Baník Stříbro) skok daleký/Žky/F 10 Stříbro 4.34
18.06.2016 Krajské mistrovství Plzeňského kraje družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Baník Stříbro) vrh koulí 3kg/Žky/F 11 Stříbro 08.09
18.06.2016 Krajské mistrovství Plzeňského kraje družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Baník Stříbro) hod oštěpem 500g/Žky/F Stříbro 30.48
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok o tyči/Ž/F 6 Vlašim 2.13
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 600g/Ž/F 12 Vlašim 26.00
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) skok o tyči/Ž/F 6= Jihlava 2.13
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) skok daleký/Ž/F 19 Jihlava 4.46
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) hod oštěpem 600g/Ž/F Jihlava DNS
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) skok daleký/Ž/F 17 Sušice 4.30
04.05.2016 Velká cena města Klatov ve skoku dalekém, trojskoku a hodu oštěpem (Atletika Klatovy) 150 m/Ž/B3 3 Klatovy 21.28
04.05.2016 Velká cena města Klatov ve skoku dalekém, trojskoku a hodu oštěpem (Atletika Klatovy) skok daleký/Ž/F 7 Klatovy 4.54
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 60 m/Dky/R3 5 Praha-Stromovka 08.89
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) vrh koulí 3kg/Dky/F 13 Praha-Stromovka 07.36