Karta atleta

Export do excelu
  • Paula Grandová
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: SK Aktis Praha z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.71 Praha 13.05.2015
60 m 10.64 h Praha-Stromovka 03.02.2016
100 m 18.24 Praha - Děkanka 01.06.2016
150 m 27.17 Praha 13.05.2015
200 m 35.74 h Praha - Stromovka 24.01.2017
300 m 56.18 h Praha - Strahov 20.01.2017
500 m 1:41.53 h Praha - Strahov 20.01.2017
500 m 1:46.93 Praha - Juliska 28.04.2017
600 m 2:02.89 Praha - Děkanka 02.05.2017
800 m 3:07.33 Praha-Strahov 08.06.2016
800 m 2:51.64 h Praha-Strahov 26.01.2018
1000 m 3:40.92 h Praha - Strahov 19.01.2018
1500 m 5:54.99 h Praha - Stromovka 04.02.2017
1500 m 5:47.38 Praha - Eden 25.05.2018
2000 m 8:05.84 h Praha - Strahov 12.01.2018
3000 m 12:21.08 h Praha-Stromovka 23.01.2018
3000 m 12:19.19 Praha - Eden 26.05.2018
5000 m 22:21.11 Vlašim 30.06.2018
vrh koulí 3kg 04.73 Praha 27.05.2015
hod diskem 0,75kg 10.16 Praha 10.09.2015
hod oštěpem 500g 08.94 Praha-Podvinný Mlýn 25.08.2016
Přespolní běh 15:29 Dlouhoňovice 25.11.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.64 h Praha-Stromovka 03.02.2016
60 m 10.94 Praha-Jeseniova 02.05.2016
100 m 18.24 Praha - Děkanka 01.06.2016
800 m 3:07.33 Praha-Strahov 08.06.2016
800 m 3:00.92 h Praha-Stromovka 03.12.2016
1500 m 6:38.68 Praha – Podvinný Mlýn 05.09.2016
hod oštěpem 500g 08.94 Praha-Podvinný Mlýn 25.08.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 800 m/Žky/B3 Praha-Strahov DNS
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/B2 9 Praha-Stromovka 3:00.92
06.09.2016 4. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka) 800 m/Ž/B1 10 Praha - Kotlářka 3:11.40
05.09.2016 II. finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žky/B3 6 Praha – Podvinný Mlýn 11.97
05.09.2016 II. finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 1500 m/Žky/F 14 Praha – Podvinný Mlýn 6:38.68
25.08.2016 I. kolo finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žky/F 12 Praha-Podvinný Mlýn 3:12.95
25.08.2016 I. kolo finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) hod oštěpem 500g/Žky/F 21 Praha-Podvinný Mlýn 08.94
23.06.2016 3. kolo MPD mužů a žen (SC Radotín a SK Aktis Praha) 800 m/Ž/F 9 Praha - Kotlářka 3:09.75
08.06.2016 2. kolo MPD staršího žactva, skupina A (USK Praha) 60 m/Žky/B4 8 Praha-Strahov 11.00
08.06.2016 2. kolo MPD staršího žactva, skupina A (USK Praha) 800 m/Žky/B1 9 Praha-Strahov 3:07.33
01.06.2016 2. kolo MPD mužů a žen (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/B6 5 Praha - Děkanka 18.24
01.06.2016 2. kolo MPD mužů a žen (Spartak Praha 4) 800 m/Ž/F 12 Praha - Děkanka 3:12.50
17.05.2016 I. kolo pražského přeboru mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 800 m/Ž/F 9 Praha-Podvinný Mlýn 3:17.8
11.05.2016 1. kolo MPD staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/B3 5 Praha-Děkanka 11.14
11.05.2016 1. kolo MPD staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 800 m/Žky/B 14 Praha-Děkanka 3:10.61
02.05.2016 Veřejné závody pro žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.) 60 m/Žky/B7 4 Praha-Jeseniova 10.94
02.05.2016 Veřejné závody pro žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.) 800 m/Žky/B1 10 Praha-Jeseniova 3:19.48
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B22 7 Praha-Stromovka 10.98
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B17 8 Praha-Stromovka 10.64