Karta atleta

Export do excelu
  • Adlerová Lucie
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.6 Plzeň 11.09.2013
60 m 08.65 h Praha-Strahov 16.02.2014
100 m 13.71 Bělá nad Radbuzou 15.09.2016
150 m 20.73 Klatovy 04.05.2016
200 m 28.31 Písek 08.09.2018
200 m 28.89 h Praha - Stromovka 24.01.2017
300 m 44.57 Sušice 10.05.2016
300 m 45.35 h Praha-Strahov 13.02.2016
400 m 64.68 Praha - Eden 17.06.2017
400 m 63.57 h Praha - Stromovka 04.02.2017
600 m 1:43.81 Praha - Děkanka 05.06.2016
600 m 1:55.86 h Praha-Strahov 27.01.2013
800 m 2:26.44 Jablonec nad Nisou 17.09.2016
800 m 2:26.72 h Praha - Stromovka 27.01.2018
1000 m 3:22.61 Sušice 11.09.2014
1500 m 5:18.98 Písek 06.09.2014
1500 m 5:27.42 h Praha - Strahov 10.01.2017
60 m překážek 11.37 Plzeň 26.06.2014
60 m překážek 10.72 h Plzeň 24.01.2016
100 m překážek 17.10 Domažlice 13.05.2016
200 m překážek 31.51 Domažlice 14.09.2018
300 m překážek 46.77 Klatovy 14.06.2018
400 m překážek 66.78 Praha - Eden 09.06.2018
pětiboj 1654 Klatovy 05.05.2012
hod kriketovým míčkem 27.65 Klatovy 04.05.2013
skok daleký 4.11 Klatovy 29.05.2014
skok daleký 4.37 h Plzeň 24.01.2016
skok vysoký 1.20 Stříbro 27.09.2014
Přespolní běh 0:04:27 Skalnice u Střelských Hoštic 15.03.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 65.74 h Praha - Stromovka 19.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.09.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žky/R1 5 Jablonec nad Nisou 2:26.44
15.09.2016 Bělská míle a rámcové atletické závody (TJ Start Bělá nad Radbuzou) 100 m/Dky/R1 1 Bělá nad Radbuzou 13.71
15.09.2016 Bělská míle a rámcové atletické závody (TJ Start Bělá nad Radbuzou) 100 m/Dky/F Bělá nad Radbuzou 13.77
06.09.2016 3. kolo Krajského mistrovství Plzeňského kraje družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Klatovy) 300 m/Žky/B1 3 Klatovy 46.15
06.09.2016 3. kolo Krajského mistrovství Plzeňského kraje družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Klatovy) 800 m/Žky/F Klatovy 2:33.20
03.09.2016 2. kolo společného oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z.s.) 800 m/Dky/F MB Písek 2:30.94
16.08.2016 51. ročník Chodské 1500, VC na 100 m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 800 m/Žky/F Plzeň 2:28.80
02.08.2016 Velká cena města Chebu v atletice (SKP Union Cheb - klub atletiky) 60 m/Ž/B3 7 Cheb 08.99
02.08.2016 Velká cena města Chebu v atletice (SKP Union Cheb - klub atletiky) 300 m/Ž/B2 5 Cheb 46.27
27.07.2016 VC Tábora a Memoriál Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 800 m/Ž/B2 Tábor DNS
18.06.2016 Krajské mistrovství Plzeňského kraje družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Baník Stříbro) 150 m/Žky/B2 Stříbro DNS
18.06.2016 Krajské mistrovství Plzeňského kraje družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Baník Stříbro) 300 m/Žky/B1 6 Stříbro 45.55
18.06.2016 Krajské mistrovství Plzeňského kraje družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Baník Stříbro) 800 m/Žky/B1 1 Stříbro 2:30.58
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Ž/F 10 Stará Boleslav 2:30.68
08.06.2016 Veřejné závody (AK Škoda Plzeň) 200 m př./Žky Plzeň 32.34
05.06.2016 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (Spartak Praha 4) 600 m/Žky/B1 5 Praha - Děkanka 1:43.81
21.05.2016 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 200 m př./Žky/B2 3 Stříbro 32.65
13.05.2016 1. kolo OMD staršího žactva (AC Domažlice) 300 m/Žky/B1 1 Domažlice 45.41
13.05.2016 1. kolo OMD staršího žactva (AC Domažlice) 800 m/Žky/B1 1 Domažlice 2:32.77
13.05.2016 1. kolo OMD staršího žactva (AC Domažlice) 100 m př./Žky/B3 1 Domažlice 17.10
10.05.2016 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, 41. ročník VC města Sušice (TJ Sušice) 60 m/Žky/B1 5 Sušice 08.46
10.05.2016 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, 41. ročník VC města Sušice (TJ Sušice) 300 m/Ž/B3 1 Sušice 44.57
04.05.2016 Velká cena města Klatov ve skoku dalekém, trojskoku a hodu oštěpem (Atletika Klatovy) 150 m/Ž/B2 1 Klatovy 20.73
04.05.2016 Velká cena města Klatov ve skoku dalekém, trojskoku a hodu oštěpem (Atletika Klatovy) 300 m/Ž/B2 3 Klatovy 46.57
05.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 800 m/Žky/R1 5 Praha-Stromovka 2:28.82
24.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 800 m/Žky/F1 Praha-Strahov 2:30.80
13.02.2016 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 300 m/Žky/B1 1 Praha-Strahov 45.35
13.02.2016 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 800 m/Žky/B1 1 Praha-Strahov 2:32.66
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 800 m/Ž/B2 3 Praha-Stromovka 2:31.54
24.01.2016 Veřejné závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žky/R2 1 Plzeň 08.68
24.01.2016 Veřejné závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žky/FB Plzeň 08.77
24.01.2016 Veřejné závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) 60 m př./Žky/B2 1 Plzeň 10.72
24.01.2016 Veřejné závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Žky 6 Plzeň 4.37
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 300 m/Žky/B3 2 Praha-Strahov 45.87