Karta atleta

Export do excelu
  • Michaela Borovská
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: SK DVOJKA Praha z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.32 Praha 11 08.06.2012
60 m 08.22 h Praha - Strahov 19.12.2015
60 m 07.99 Praha-Strahov 08.06.2016
100 m 12.67 Praha - Děkanka 12.06.2016
150 m 20.18 Praha - Juliska 10.10.2015
150 m 20.04 h Praha-Strahov 29.01.2016
200 m 27.69 Praha - Eden 28.05.2016
200 m 28.56 h Praha - Stromovka 24.01.2017
300 m 43.26 h Praha-Strahov 24.02.2016
300 m 43.36 Praha - Děkanka 25.05.2016
400 m 63.68 Praha - Děkanka 12.06.2016
600 m 1:51.57 Praha 6 20.05.2014
800 m 2:34.45 Břeclav 17.06.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 09.81 Praha - Strahov 18.09.2014
60 m překážek (0.76/8.20) 09.54 h Praha-Strahov 24.02.2016
100 m překážek (0.76/8.20) 15.95 Praha - Děkanka 25.05.2016
200 m překážek (0.76) 30.95 Jablonec nad Nisou 17.09.2016
skok vysoký 1.21 Praha - Juliska 10.10.2015
skok daleký 4.36 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
vrh koulí 2kg 08.23 Praha-Jeseniova 05.06.2014
vrh koulí 3kg 09.44 Stadion mládeže 03.06.2016
hod oštěpem 500g 15.16 Praha - Juliska 10.10.2015
hod kriketovým míčkem 28.94 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
pětiboj 2514 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
sedmiboj [Zky] 3085 Praha - Juliska 10.10.2015
Přespolní běh 2:17.61 Centrální park Praha 11 03.10.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.26 h Praha-Strahov 24.02.2016
60 m 07.99 Praha-Strahov 08.06.2016
100 m 12.67 Praha - Děkanka 12.06.2016
150 m 20.04 h Praha-Strahov 29.01.2016
150 m 20.15 Praha-Campanus 10.06.2016
200 m 27.69 Praha - Eden 28.05.2016
300 m 43.26 h Praha-Strahov 24.02.2016
300 m 43.36 Praha - Děkanka 25.05.2016
400 m 63.68 Praha - Děkanka 12.06.2016
800 m 2:34.45 Břeclav 17.06.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 09.54 h Praha-Strahov 24.02.2016
100 m překážek (0.76/8.20) 15.95 Praha - Děkanka 25.05.2016
200 m překážek (0.76) 30.95 Jablonec nad Nisou 17.09.2016
skok daleký 4.76 Praha-Kotlářka 24.05.2016
vrh koulí 3kg 09.44 Stadion mládeže 03.06.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.09.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žky/R2 5 Jablonec nad Nisou 08.10
17.09.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/R1 6 Jablonec nad Nisou 30.95
17.06.2016 Republikové finále Atletického čtyřboje ZŠ (ZŠ Břeclav Slovácká a TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žky/B1 1 Břeclav 08.00
17.06.2016 Republikové finále Atletického čtyřboje ZŠ (ZŠ Břeclav Slovácká a TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Žky/B3 1 Břeclav 2:34.45
17.06.2016 Republikové finále Atletického čtyřboje ZŠ (ZŠ Břeclav Slovácká a TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Žky/F 17 Břeclav 4.39
17.06.2016 Republikové finále Atletického čtyřboje ZŠ (ZŠ Břeclav Slovácká a TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 3kg/Žky/F 13 Břeclav 08.83
12.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/R5 1 Praha - Děkanka 12.67
12.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/FA 4 Praha - Děkanka 12.90
12.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen (Spartak Praha 4) 400 m/Ž/B3 2 Praha - Děkanka 63.68
10.06.2016 Otevřené přebory ZŠ Campanus, Praha 11 v atletice (AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus,) 60 m/Žky Praha-Campanus 08.15
10.06.2016 Otevřené přebory ZŠ Campanus, Praha 11 v atletice (AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus,) 150 m/Žky Praha-Campanus 20.15
10.06.2016 Otevřené přebory ZŠ Campanus, Praha 11 v atletice (AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus,) 300 m/Žky Praha-Campanus 44.49
08.06.2016 2. kolo MPD staršího žactva, skupina A (USK Praha) 60 m/Žky/B1 1 Praha-Strahov 07.99
08.06.2016 2. kolo MPD staršího žactva, skupina A (USK Praha) 200 m překážek (0.76)/Žky/B2 1 Praha-Strahov 31.03
03.06.2016 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (DDM hl. m. Prahy, SK Kotlářka ) 60 m/Žky/B2 1 Stadion mládeže 08.06
03.06.2016 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (DDM hl. m. Prahy, SK Kotlářka ) 800 m/Žky Stadion mládeže 2:43.71
03.06.2016 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (DDM hl. m. Prahy, SK Kotlářka ) skok daleký/Žky Stadion mládeže 4.32
03.06.2016 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (DDM hl. m. Prahy, SK Kotlářka ) vrh koulí 3kg/Žky Stadion mládeže 09.44
03.06.2016 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (DDM hl. m. Prahy, SK Kotlářka ) čtyřboj/Žky Stadion mládeže 2238
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 100 m/Ž/R1 1 Praha - Eden 13.06
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 100 m/Ž/FA 4 Praha - Eden 12.87
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 200 m/Ž/B5 1 Praha - Eden 27.69
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/R5 1 Praha - Děkanka 08.20
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/FA 5 Praha - Děkanka 08.10
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 300 m/Žky/B1 5 Praha - Děkanka 43.36
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R6 2 Praha - Děkanka 16.56
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FB Praha - Děkanka 15.95
24.05.2016 Krajské kolo 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (DDM hl. m. Prahy) 60 m/Žky/B1 3 Praha-Kotlářka 08.24
24.05.2016 Krajské kolo 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (DDM hl. m. Prahy) skok daleký/Žky 7 Praha-Kotlářka 4.76
11.05.2016 1. kolo MPD staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/B1 1 Praha-Děkanka 08.29
11.05.2016 1. kolo MPD staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 1 Praha-Děkanka 16.25
06.05.2016 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/Ž/B6 1 Praha-Eden 08.30
06.05.2016 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/Ž/B10 1 Praha-Eden 43.84
03.05.2016 Pohár rozhlasu pro Prahu 11 - ml.žáci, žákyně (SK Dvojka Praha, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus) 60 m/Žky/B4 3 Praha-Campanus 08.29
03.05.2016 Pohár rozhlasu pro Prahu 11 - ml.žáci, žákyně (SK Dvojka Praha, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus) skok daleký/Žky Praha-Campanus 4.48
24.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m/Žky/R3 1 Praha-Strahov 08.36
24.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m/Žky/FA 4 Praha-Strahov 08.26
24.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 300 m/Žky/F2 Praha-Strahov 43.26
24.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R5 2 Praha-Strahov 09.54
24.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FB Praha-Strahov 09.55
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B22 1 Praha-Stromovka 08.32
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 6 Praha-Stromovka 09.80
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žky/B20 1 Praha-Stromovka 44.22
29.01.2016 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žky/B4 1 Praha-Strahov 20.04
29.01.2016 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žky/B3 1 Praha-Strahov 45.24
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 3 Praha-Stromovka 09.63
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B1 3 Praha-Stromovka 08.40