Karta atleta

Export do excelu
  • Alexandra Hošková
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: USK PROVOD Ústí n/L.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 18.11.2019
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.43 h Praha-Strahov 06.02.2016
60 m 08.40 Děčín 07.06.2016
100 m 14.01 Bílina 25.05.2016
150 m 20.58 h Praha-Strahov 06.02.2016
150 m 20.36 Děčín 07.06.2016
200 m 28.25 Bílina 25.05.2016
300 m 45.53 Děčín 07.06.2016
400 m 63.94 Praha - Děkanka 12.06.2016
800 m 2:55.29 Meziboří 24.06.2014
1500 m 6:12.52 Chomutov 06.05.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 12.56 Meziboří 15.06.2014
skok daleký 4.59 Plzeň 12.09.2015
skok daleký 4.65 h Praha-Strahov 06.02.2016
vrh koulí 3kg 06.85 Ústí nad Labem 11.05.2017
hod kriketovým míčkem 30.09 Meziboří 15.06.2014
pohár rozhlasu 1586 Ústí nad Labem 11.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.43 h Praha-Strahov 06.02.2016
60 m 08.40 Děčín 07.06.2016
100 m 14.01 Bílina 25.05.2016
150 m 20.58 h Praha-Strahov 06.02.2016
150 m 20.36 Děčín 07.06.2016
200 m 28.25 Bílina 25.05.2016
300 m 45.53 Děčín 07.06.2016
400 m 63.94 Praha - Děkanka 12.06.2016
800 m 3:02.13 Bílina 29.09.2016
skok daleký 4.65 h Praha-Strahov 06.02.2016
skok daleký 3.19 Bílina 05.09.2016
hod kriketovým míčkem 29.71 Bílina 29.09.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2016 Sportovní hry dvou Euroregionů (AK Bílina) 60 m/Žky/B2 2 Bílina 08.88
29.09.2016 Sportovní hry dvou Euroregionů (AK Bílina) 800 m/Žky 8 Bílina 3:02.13
29.09.2016 Sportovní hry dvou Euroregionů (AK Bílina) skok daleký/Žky 9 Bílina 4.22
29.09.2016 Sportovní hry dvou Euroregionů (AK Bílina) hod kriketovým míčkem/Žky 14 Bílina 29.71
05.09.2016 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (AK Bílina) 300 m/Žky/B1 3 Bílina 46.37
05.09.2016 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (AK Bílina) skok daleký/Žky/F 17 Bílina 3.19
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B3 3 Kladno 29.35
12.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen (Spartak Praha 4) 200 m/Ž/B3 3 Praha - Děkanka 28.46
12.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen (Spartak Praha 4) 400 m/Ž/B4 3 Praha - Děkanka 63.94
07.06.2016 2. kolo KPD staršího žactva (ASK Děčín) 60 m/Žky/R1 3 Děčín 08.40
07.06.2016 2. kolo KPD staršího žactva (ASK Děčín) 60 m/Žky/FA 6 Děčín 08.45
07.06.2016 2. kolo KPD staršího žactva (ASK Děčín) 150 m/Žky/B4 1 Děčín 20.36
07.06.2016 2. kolo KPD staršího žactva (ASK Děčín) 300 m/Žky/B3 1 Děčín 45.53
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 200 m/Ž/B2 7 Praha - Eden 28.93
25.05.2016 Krajský přebor mužů a žen (AK Bílina) 100 m/Ž/R4 4 Bílina 14.01
25.05.2016 Krajský přebor mužů a žen (AK Bílina) 200 m/Ž/B3 1 Bílina 28.25
12.05.2016 Okresní Finále Poháru Rozhlasu žactva (USK PROVOD) 60 m/Žky Ústí Nad Labem 08.75
12.05.2016 Okresní Finále Poháru Rozhlasu žactva (USK PROVOD) skok daleký/Žky 6 Ústí Nad Labem 4.14
01.05.2016 Májové závody (USK PROVOD Ústí n/L.) 60 m/Žky/B1 7 Ústí nad Labem DNP
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žky 17 Praha-Stromovka 4.32
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B1 6 Praha-Stromovka 08.47
06.02.2016 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/Žky/R02 2 Praha-Strahov 08.43
06.02.2016 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 150 m/Žky/B07 1 Praha-Strahov 20.58
06.02.2016 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) skok daleký/Žky/F 11 Praha-Strahov 4.65