Karta atleta

Export do excelu
  • Kateřina Dlabajová
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér: Mušinský Jan
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    400 m př. 540 968
    akt. 31.03.2020
  • Úspěchy:
    2018: ME17-400 m př./SF
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - 1 - - - -
- - - - - - - - - - - - - 1 -
- - - - - - - - - - 1 - - 1 -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Žádná medaile
Rekordy ČR
Dráha Dorostenky
4 x 400 m - oddíl 3:47.71 Třinec 26.06.2016

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.98 h Praha-Stromovka 05.03.2016
60 m 08.45 Uherské Hradiště 24.05.2016
100 m 12.97 Třinec 10.09.2016
150 m 19.63 Stará Boleslav 03.10.2015
150 m 19.19 h Ostrava 01.03.2016
200 m 25.69 h Ostrava 13.02.2018
200 m 26.12 Zlín 18.08.2018
300 m 40.59 h Praha-Stromovka 06.03.2016
300 m 41.00 Ostrava - Vítkovice 13.06.2018
400 m 56.82 h Ostrava 25.02.2018
400 m 58.31 Praha-Juliska 23.06.2018
500 m 1:33.5 Zlín 22.05.2013
600 m 1:42.21 Otrokovice 07.05.2015
600 m 1:44.70 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
800 m 2:18.27 Plzeň 28.09.2019
800 m 2:18.29 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 13.15 Zlín 05.06.2013
60 m překážek (0.84) 09.29 h Ostrava - Vítkovice 08.01.2019
200 m překážek (0.76) 29.45 Jablonec nad Nisou 18.09.2016
300 m překážek (0.76) 43.84 Břeclav 21.05.2016
400 m překážek (0.76) 60.97 Györ 06.07.2018
skok daleký 3.13 Uherské Hradiště 30.04.2013
skok daleký 4.53 h Olomouc 11.12.2015
vrh koulí 3kg 06.42 Otrokovice 04.05.2017
hod kriketovým míčkem 21.45 Zlín 05.06.2013
pohár rozhlasu 0676 Otrokovice 04.05.2017
pětiboj 1466 Zlín 05.06.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.98 h Praha-Stromovka 05.03.2016
60 m 08.45 Uherské Hradiště 24.05.2016
100 m 12.97 Třinec 10.09.2016
150 m 19.19 h Ostrava 01.03.2016
200 m 26.25 h Ostrava 16.02.2016
200 m 26.29 Třinec 10.09.2016
300 m 40.59 h Praha-Stromovka 06.03.2016
300 m 42.12 Uherské Hradiště 12.05.2016
200 m překážek (0.76) 29.45 Jablonec nad Nisou 18.09.2016
300 m překážek (0.76) 43.84 Břeclav 21.05.2016
400 m překážek (0.76) 62.06 Uherské Hradiště 04.06.2016
skok daleký 4.34 h Olomouc 26.02.2016
skok daleký 4.52 Otrokovice 05.05.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2016 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko žáků a žákyň 300 m překážek/Žky/B1 1 Trnava 44.48
18.09.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/R1 3 Jablonec nad Nisou 29.90
18.09.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/F 4 Jablonec nad Nisou 29.45
10.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 100 m/Dky/B1 5 Třinec 12.97
10.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 200 m/Dky/B1 4 Třinec 26.29
07.09.2016 Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Ž/B1 1 Zlín 08.25
07.09.2016 Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky Zlín 29.89
24.08.2016 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Atletický klub Olomouc z.s.) 300 m/Ž/B1 7 Olomouc 43.84
24.08.2016 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m překážek (0.76)/Ž/B1 1 Olomouc 29.95
05.06.2016 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (Spartak Praha 4) 300 m/Žky/B5 MS Praha - Děkanka DNS
04.06.2016 Olympic Hopes (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 400 m překážek (0.76)/Dky/F Uherské Hradiště 62.06
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m překážek (0.76)/Ž/B1 MB Břeclav 62.85
24.05.2016 Krajské kolo Poháru rozhlasu (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 60 m/Žky/B2 1 Uherské Hradiště 08.45
24.05.2016 Krajské kolo Poháru rozhlasu (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) skok daleký/Žky/F 9 Uherské Hradiště 4.20
21.05.2016 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Dky/B1 5 Břeclav 13.14
21.05.2016 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dky/B1 4 Břeclav 26.65
21.05.2016 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m překážek (0.76)/Dky/B1 1 Břeclav 43.84
14.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m/Ž/B2 3 Uherské Hradiště 25.81
12.05.2016 2. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 300 m/Žky/B2 MB Uherské Hradiště 42.12
08.05.2016 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 100 m/Dky/B1 6 Olomouc 12.98
08.05.2016 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 200 m/Dky/B1 4 Olomouc 26.30
08.05.2016 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 300 m překážek (0.76)/Dky/B1 1 Olomouc 44.66
05.05.2016 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou 60 m/Žky/B2 1 Otrokovice 08.29
05.05.2016 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou skok daleký/Žky/F Otrokovice 4.52
05.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/R2 2 Praha-Stromovka 07.98
05.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/F 5 Praha-Stromovka 08.01
05.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žky/R3 1 Praha-Stromovka 41.05
06.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žky/F Praha-Stromovka 40.59
01.03.2016 Atletické závody (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/R1 1 Ostrava 08.17
01.03.2016 Atletické závody (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/F Ostrava 08.07
01.03.2016 Atletické závody (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B1 1 Ostrava 19.19
26.02.2016 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žky/R2 1 Olomouc 08.21
26.02.2016 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žky/FB 4 Olomouc 08.37
26.02.2016 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) skok daleký/Žky/F 12 Olomouc 4.34
16.02.2016 Halový mítink Ostrava 2016 (SKK Vítkovice) 60 m/Ž/R2 4 Ostrava 08.21
16.02.2016 Halový mítink Ostrava 2016 (SKK Vítkovice) 200 m/Ž/B3 2 Ostrava 26.25
09.02.2016 Kontrolní měřený trénink (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/R3 2 Ostrava 08.22
29.01.2016 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B1 2 Ostrava 19.51
29.01.2016 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 300 m/Žky/B1 2 Ostrava 41.50
24.01.2016 Mistrovství MaS ve vícebojích a v chůzi (SSK Vítkovice) 300 m/Ž/B2 1 Ostrava 41.73
24.01.2016 Mistrovství MaS ve vícebojích a v chůzi (SSK Vítkovice) 150 m/Ž/B2 1 Ostrava 19.59
21.01.2016 Otevřené mistrovství Otrokovic žáků a žákyň (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žky 21 Otrokovice 3.41
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 300 m/Žky/B1 2 Ostrava 41.63
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žky/B1 2 Ostrava 19.47