Karta atleta

Export do excelu
  • Aneta Štěpánová
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Šarapatka Petr, Bartůněk Jan
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 0 Praha 01.05.2013
60 m 08.51 h Praha-Strahov 26.01.2018
100 m 13.48 Praha - Eden 25.05.2019
150 m 20.54 h Praha - Strahov 19.01.2018
150 m 20.50 Praha - Eden 03.05.2019
200 m 28.14 h Praha-Stromovka 23.01.2018
200 m 28.11 Praha - Eden 21.08.2018
300 m 45.12 Praha - Děkanka 25.05.2016
300 m 45.47 h Praha-Strahov 11.01.2019
400 m 63.75 h Praha-Stromovka 03.02.2018
400 m 64.89 Praha - Eden 25.05.2018
600 m 1:50.61 Kolín 21.06.2014
800 m 0 Praha 01.05.2013
800 m 2:34.22 h Ostrava 18.02.2017
1000 m 3:31.84 Stará Boleslav 19.08.2015
1000 m 3:20.22 h Praha - Strahov 20.01.2017
1500 m 5:17.51 Praha – Podvinný Mlýn 05.09.2016
1500 m 5:32.18 h Praha - Stromovka 04.02.2017
3000 m 12:07.12 Olomouc 26.09.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 12.21 Česká Lípa 11.05.2014
60 m překážek (0.76/8.20) 12.48 h Jablonec nad Nisou 10.01.2016
60 m překážek (0.76/8.50) 11.69 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
60 m překážek (0.84) 10.90 h Praha - Stromovka 21.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 20.09 Klatovy 01.05.2015
100 m překážek (0.84) 20.29 Praha-Eden 11.08.2019
skok vysoký 1.24 Klatovy 01.05.2015
skok vysoký 1.30 h Jablonec nad Nisou 10.01.2016
skok daleký 3.74 Praha 11.06.2014
skok daleký 4.32 h Praha 17.12.2014
vrh koulí 2kg 08.24 Praha 15.05.2014
vrh koulí 3kg 08.98 h Jablonec nad Nisou 09.01.2018
vrh koulí 3kg 08.80 Praha-Stromovka 22.05.2018
vrh koulí 4kg 08.23 Praha - Děkanka 23.09.2019
vrh koulí 4kg 08.02 h Praha - Stromovka 21.01.2020
hod diskem 0,75kg 23.46 Praha-Kotlářka 20.09.2016
hod diskem 1kg 32.38 Pardubice 22.06.2019
hod kladivem 4kg 39.62 Jičín 23.08.2020
hod oštěpem 500g 29.66 Praha-Stromovka 22.05.2018
hod oštěpem 600g 32.93 Praha - Přátelství 27.08.2020
hod břemenem 10kg 09.17 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
hod břemenem 10kg 10.19 Pardubice 08.03.2020
hod kriketovým míčkem 31.93 Česká Lípa 11.05.2014
pohár rozhlasu 0000 Praha 11 kategorie III hoši a kategorie IV dívky 03.05.2017
pětiboj 2058 Česká Lípa 11.05.2014
pětiboj hala [Zky] 1965 h Jablonec nad Nisou 10.01.2016
pětiboj hala [Dky] 2171 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
sedmiboj [Zky] 2908 Klatovy 02.05.2015
čtyřboj 1780 hřiště ZŠ Campanus 18.09.2015
desetiboj 3634 Praha-Eden 11.08.2019
vrhačský trojboj 1374 Praha - Juliska 19.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.4 Praha - Kotlářka 08.06.2016
150 m 21.21 Praha-Eden 06.05.2016
200 m 28.84 Stará Boleslav 31.08.2016
300 m 46.73 h Praha-Stromovka 03.02.2016
300 m 45.12 Praha - Děkanka 25.05.2016
800 m 2:30.06 Kolín 30.06.2016
800 m 2:34.68 h Praha-Strahov 17.12.2016
1500 m 5:33.45 h Praha-Strahov 23.01.2016
1500 m 5:17.51 Praha – Podvinný Mlýn 05.09.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 12.48 h Jablonec nad Nisou 10.01.2016
skok vysoký 1.30 h Jablonec nad Nisou 10.01.2016
skok daleký 4.17 h Jablonec nad Nisou 10.01.2016
vrh koulí 3kg 07.70 h Jablonec nad Nisou 10.01.2016
vrh koulí 3kg 08.45 Praha-Kotlářka 20.09.2016
hod diskem 0,75kg 23.46 Praha-Kotlářka 20.09.2016
hod oštěpem 500g 28.81 Praha-Podvinný Mlýn 25.08.2016
pětiboj hala [Zky] 1965 h Jablonec nad Nisou 10.01.2016
vrhačský trojboj 1119 Praha-Kotlářka 20.09.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 800 m/Žky/B2 3 Praha-Strahov 2:34.68
01.10.2016 Mistrovství ČR družstev žactva (TJ Sokol Opava) 1500 m/Žky/F 10 Opava 5:21.55
01.10.2016 Mistrovství ČR družstev žactva (TJ Sokol Opava) hod oštěpem 500g/Žky/F 18 Opava 24.45
20.09.2016 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrh koulí 3kg/Žky 6 Praha-Kotlářka 08.45
20.09.2016 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod diskem 0,75kg/Žky 4 Praha-Kotlářka 23.46
20.09.2016 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod oštěpem 500g/Žky 8 Praha-Kotlářka 23.29
20.09.2016 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrhačský trojboj/Žky 4 Praha-Kotlářka 1119
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (AK Bílina) 1500 m/Žky/F Bílina 5:24.93
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (AK Bílina) hod oštěpem 500g/Žky/F 10 Bílina 26.48
05.09.2016 II. finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 1500 m/Žky/F 4 Praha – Podvinný Mlýn 5:17.51
05.09.2016 II. finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) hod diskem 0,75kg/Žky/F 21 Praha – Podvinný Mlýn 17.49
31.08.2016 2. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Žky/B1 1 Stará Boleslav 28.84
31.08.2016 2. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod diskem 0,75kg/Žky Stará Boleslav 18.96
25.08.2016 I. kolo finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žky/F 4 Praha-Podvinný Mlýn 2:32.53
25.08.2016 I. kolo finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) hod oštěpem 500g/Žky/F Praha-Podvinný Mlýn 28.81
30.06.2016 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky/F Kolín 2:30.06
30.06.2016 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 500g/Žky/F 15 Kolín 23.46
22.06.2016 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 1500 m/Žky/F Praha-Juliska 5:22.7
08.06.2016 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žky/B7 3 Praha - Kotlářka 08.4
08.06.2016 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha) 800 m/Žky/B1 5 Praha - Kotlářka 2:30.2
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 300 m/Žky/B3 2 Praha - Děkanka 45.12
26.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 800 m/Žky/B1 6 Praha - Děkanka 2:32.06
11.05.2016 1. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 800 m/Žky/F Praha-Eden 2:32.09
11.05.2016 1. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 500g/Žky/F 4 Praha-Eden 25.94
06.05.2016 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/Ž/B6 5 Praha-Eden 21.21
06.05.2016 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/Ž/B6 6 Praha-Eden 46.11
03.05.2016 Pohár rozhlasu pro Prahu 11 - ml.žáci, žákyně (SK Dvojka Praha, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus) 800 m/Žky Praha-Campanus 2:37.94
03.05.2016 Pohár rozhlasu pro Prahu 11 - ml.žáci, žákyně (SK Dvojka Praha, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus) vrh koulí 3kg/Žky 6 Praha-Campanus 07.95
25.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 1500 m/Žky/F 9 Praha-Strahov 5:43.80
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žky/B5 2 Praha-Stromovka 46.73
23.01.2016 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 1500 m/Žky/F Praha-Strahov 5:33.45
10.01.2016 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žky/B3 1 Jablonec nad Nisou 2:45.63
10.01.2016 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B5 4 Jablonec nad Nisou 12.48
10.01.2016 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Žky/F2 7= Jablonec nad Nisou 1.30
10.01.2016 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žky/F2 13 Jablonec nad Nisou 4.17
10.01.2016 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 3kg/Žky/F2 11 Jablonec nad Nisou 07.70
10.01.2016 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) pětiboj hala [Zky]/Žky/F 23 Jablonec nad Nisou 1965