Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Kršová
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ VS Tábor, z. s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.25 Tábor 21.05.2016
60 m 08.12 h Praha - Stromovka 27.01.2018
100 m 12.50 Domažlice 26.05.2018
150 m 19.61 h Praha-Stromovka 10.02.2016
150 m 20.11 České Budějovice 08.05.2016
200 m 26.44 h Praha - Stromovka 27.01.2018
200 m 25.80 Kladno 19.05.2018
300 m 44.53 České Budějovice 31.05.2015
300 m 44.77 h Praha 28.11.2015
400 m 61.14 Kladno 01.07.2017
400 m 64.48 h Praha - Strahov 25.01.2020
600 m 1:52.43 Tábor 20.05.2014
800 m 2:41.00 Pacov 07.06.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 11.29 Pacov 07.06.2014
60 m překážek (0.76/8.20) 10.61 h Praha-Strahov 23.01.2016
100 m překážek (0.76/8.50) 17.05 Nová Včelnice 05.05.2018
100 m překážek (0.84) 16.81 Písek 25.05.2019
skok vysoký 1.31 Nová Včelnice 05.05.2018
skok daleký 5.10 Stará Boleslav 23.06.2019
skok daleký 5.01 h Praha - Strahov 25.01.2020
vrh koulí 3kg 08.15 Pacov 15.07.2017
hod oštěpem 500g 18.18 Nová Včelnice 05.05.2018
hod kriketovým míčkem 33.08 Tábor 27.09.2014
středoškolský pohár 1522 Tábor 20.09.2017
sedmiboj [Dky] 3556 Pacov 15.07.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.30 h Praha-Stromovka 30.01.2016
60 m 08.25 Tábor 21.05.2016
100 m 13.19 Praha-Děkanka 15.05.2016
150 m 19.61 h Praha-Stromovka 10.02.2016
150 m 20.11 České Budějovice 08.05.2016
300 m 45.23 Písek 24.04.2016
300 m 45.31 h Praha-Stromovka 03.12.2016
800 m 3:05.25 Tábor 23.05.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 10.61 h Praha-Strahov 23.01.2016
skok daleký 4.75 Tábor 21.05.2016
vrh koulí 3kg 08.08 Tábor 23.05.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B4 1 Praha-Stromovka 45.31
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B2 2 Praha-Stromovka 20.11
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B2 5 Praha-Stromovka 08.48
24.09.2016 Mistrovství České republiky družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 100 m/Dky/R1 5 Ostrava 13.73
11.09.2016 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Dky/R3 5 Kladno 13.65
04.09.2016 III. kolo KPD přípravek a staršího žactva (TJ Nová Včelnice) 60 m/Žky/B1 6 Nová Včelnice 08.82
04.09.2016 III. kolo KPD přípravek a staršího žactva (TJ Nová Včelnice) 150 m/Žky/B1 4 Nová Včelnice 21.22
24.05.2016 Pohár rozhlasu - krajské kolo (ZŠ a MŠ Tábor, Zborovská) 60 m/Žky/B1 1 Tábor 08.37
24.05.2016 Pohár rozhlasu - krajské kolo (ZŠ a MŠ Tábor, Zborovská) skok daleký/Žky/F 8 Tábor 4.24
23.05.2016 Atletický čtyřboj 2.stupně (ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732) 60 m/Žky/B8 1 Tábor 08.26
23.05.2016 Atletický čtyřboj 2.stupně (ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732) 800 m/Žky/B4 2 Tábor 3:05.25
23.05.2016 Atletický čtyřboj 2.stupně (ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732) skok daleký/Žky/F 19 Tábor 3.92
23.05.2016 Atletický čtyřboj 2.stupně (ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732) vrh koulí 3kg/Žky/F Tábor 08.08
21.05.2016 2. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ VS Tábor, z. s.) 60 m/Žky/B4 1 Tábor 08.25
21.05.2016 2. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ VS Tábor, z. s.) 300 m/Žky/B1 1 Tábor 46.62
21.05.2016 2. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ VS Tábor, z. s.) skok daleký/Žky/F 5 Tábor 4.75
15.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/R2 4 Praha-Děkanka 13.39
15.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/FB 4 Praha-Děkanka 13.19
09.05.2016 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstí) 60 m/Žky/B2 1 Tábor 08.38
09.05.2016 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstí) skok daleký/Žky/F 5 Tábor 4.48
08.05.2016 KPD staršího žactva a přípravky – I. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žky/B5 1 České Budějovice 08.42
08.05.2016 KPD staršího žactva a přípravky – I. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žky/B3 1 České Budějovice 20.11
08.05.2016 KPD staršího žactva a přípravky – I. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žky/F 7 České Budějovice 4.66
24.04.2016 Mezikrajové pětiutkání dorostu (Atletika Písek, z.s.) 60 m/Žky/B2 2 Písek 08.15
24.04.2016 Mezikrajové pětiutkání dorostu (Atletika Písek, z.s.) 300 m/Žky/B2 3 Písek 45.23
05.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/R2 3 Praha-Stromovka 19.73
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B1 2 Praha-Stromovka 19.61
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B13 2 Praha-Stromovka 08.36
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 60 m/Dky/R5 2 Praha-Stromovka 08.30
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 60 m/Dky/F 7 Praha-Stromovka 08.35
23.01.2016 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žky/R2 1 Praha-Strahov 08.46
23.01.2016 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žky/F Praha-Strahov 08.36
23.01.2016 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 150 m/Žky/B02 1 Praha-Strahov 20.51
23.01.2016 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 4 Praha-Strahov 10.61