Karta atleta

Export do excelu
  • Votíková Veronika
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.83 h České Budějovice 4.12.2016
60 m 08.99 Brno 5.9.2016
60 m 09.00 h Praha - Strahov 20.1.2018
150 m 22.71 České Budějovice 30.4.2016
200 m 29.77 Sušice 17.6.2018
200 m 30.46 h Praha - Strahov 20.1.2018
300 m 49.52 Brno 5.9.2016
300 m 51.55 h Jablonec nad Nisou 12.3.2016
400 m 68.31 Kolín 17.9.2017
400 m 69.93 h Praha - Stromovka 27.1.2018
800 m 2:48.22 Tábor 24.5.2016
800 m 2:46.45 h Praha - Stromovka 21.1.2017
1500 m 6:10.96 Sušice 3.6.2017
60 m překážek 11.67 h Jablonec nad Nisou 14.1.2017
100 m překážek 26.97 České Budějovice 30.4.2016
300 m překážek 58.04 Písek 26.8.2017
400 m překážek 76.84 Praha - Děkanka 20.5.2018
1500 m překážek 7:44.28 Kolín 17.9.2017
středoškolský pohár 0923 Stadion SK Čtyři Dvory 20.9.2018
pětiboj hala 1933 h Jablonec nad Nisou 14.1.2017
sedmiboj 2147 České Budějovice 30.4.2016
hod diskem 0,75kg 17.78 České Budějovice 24.9.2016
hod diskem 1kg 19.06 Písek 25.5.2019
hod oštěpem 500g 23.91 Písek 26.8.2017
hod oštěpem 600g 27.17 Sušice 17.6.2018
vrh koulí 3kg 08.75 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.6.2018
vrh koulí 3kg 09.00 h Praha - Stromovka 27.1.2018
vrh koulí 4kg 09.01 Karlovy Vary 8.5.2019
skok daleký 4.16 Karlovy Vary 8.5.2019
skok daleký 4.42 h Praha - Stromovka 27.1.2018
skok vysoký 1.28 České Budějovice 30.4.2016
skok vysoký 1.25 h Jablonec nad Nisou 14.1.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 30.48 Sušice 19.5.2019
400 m překážek 81.35 Tábor 9.6.2019
hod diskem 1kg 19.06 Písek 25.5.2019
hod oštěpem 600g 21.92 Karlovy Vary 8.5.2019
vrh koulí 4kg 09.01 Karlovy Vary 8.5.2019
skok daleký 4.16 Karlovy Vary 8.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.12.2016 12. ročník Mikulášské haly pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) 50 m/Žky České Budějovice 07.83
04.12.2016 12. ročník Mikulášské haly pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) 60 m/Žky 4 České Budějovice 09.13
04.12.2016 12. ročník Mikulášské haly pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) 300 m/Žky České Budějovice 60.59
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žky 32 Praha-Stromovka 4.06
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žky 18 Praha-Stromovka 07.92
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/B2 6 Praha-Stromovka 2:52.73
24.09.2016 Atletika na 4Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) disk 0,75kg/Dky České Budějovice 17.78
24.09.2016 Atletika na 4Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) disk 1kg/Žky České Budějovice 15.55
24.09.2016 Atletika na 4Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) koule 3kg/Dky České Budějovice 07.76
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 1500 m/Žky/B1 13 Brno 6:51.84
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 60 m/Žky/R11 1 Brno 08.99
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games koule 3kg/Žky/FA 23 Brno 06.88
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 300 m/Žky/B9 2 Brno 49.52
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games oštěp 500g/Žky/FA 16 Brno 21.73
04.09.2016 III. kolo KPD přípravek a staršího žactva (TJ Nová Včelnice) 150 m/Žky/B3 3 Nová Včelnice 23.31
04.09.2016 III. kolo KPD přípravek a staršího žactva (TJ Nová Včelnice) 300 m/Žky/B3 2 Nová Včelnice 51.75
04.09.2016 III. kolo KPD přípravek a staršího žactva (TJ Nová Včelnice) dálka/Žky/F 22 Nová Včelnice 3.97
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) oštěp 600g/Ž/F 12 Pacov 20.88
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Ž/B2 7 Vlašim 3:04.03
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) oštěp 600g/Ž/F 18 Vlašim 17.02
29.05.2016 Krajský přebor staršího žactva a přípravky (T. J. Sokol České Budějovice) 800 m/Žky/F 12 České Budějovice 2:52.23
29.05.2016 Krajský přebor staršího žactva a přípravky (T. J. Sokol České Budějovice) koule 3kg/Žky/F 12 České Budějovice 06.67
29.05.2016 Krajský přebor staršího žactva a přípravky (T. J. Sokol České Budějovice) oštěp 500g/Žky/F 8 České Budějovice 17.17
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) dálka/Ž/F 21 Jihlava 4.14
24.05.2016 Pohár rozhlasu - krajské kolo (ZŠ a MŠ Tábor, Zborovská) 60 m/Žky/B1 7 Tábor 09.36
24.05.2016 Pohár rozhlasu - krajské kolo (ZŠ a MŠ Tábor, Zborovská) 800 m/Žky/B2 1 Tábor 2:48.22
30.04.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) 150 m/Žky/B2 3 České Budějovice 22.71
30.04.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) 800 m/Žky/F 4 České Budějovice 3:04.96
30.04.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) 100 m př./Žky/B2 3 České Budějovice 26.97
30.04.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) výška/Žky/F 5 České Budějovice 1.28
30.04.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) dálka/Žky/F 4 České Budějovice 4.11
30.04.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) koule 3kg/Žky/F České Budějovice 07.91
30.04.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) oštěp 500g/Žky/F 4 České Budějovice 16.42
30.04.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) sedmiboj/Žky/F 5 České Budějovice 2147
23.04.2016 Morenda Kooperativa mítink žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno) 800 m/Žky/F 4 Brno 2:51.93
23.04.2016 Morenda Kooperativa mítink žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno) výška/Žky/F 6 Brno 1.20
23.04.2016 Morenda Kooperativa mítink žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno) dálka/Žky 4 Brno 4.50
23.04.2016 Morenda Kooperativa mítink žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno) koule 3kg/Žky 4 Brno 07.73
12.03.2016 Velikonoční hala žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Žky/B1 7 Jablonec nad Nisou 09.12
12.03.2016 Velikonoční hala žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 300 m/Žky/B2 1 Jablonec nad Nisou 51.55
12.03.2016 Velikonoční hala žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 800 m/Žky/F 6 Jablonec nad Nisou 2:52.60
12.03.2016 Velikonoční hala žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) koule 3kg/Žky/F 9 Jablonec nad Nisou 07.36
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 1500 m/Ž/B2 Praha-Stromovka DNS
23.01.2016 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 60 m/Žky/R1 6 Praha-Strahov 09.17
23.01.2016 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 800 m/Žky/B1 8 Praha-Strahov 3:01.14