Karta atleta

Export do excelu
  • Markéta Kulhánková
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Stodůlky Praha, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.10 h Praha-Juliska 16.01.2014
60 m 09.08 Praha-Strahov 08.06.2016
100 m 14.99 Praha - Kotlářka 06.09.2016
150 m 22.87 Praha - Juliska 10.10.2015
150 m 23.22 h Praha - Strahov 13.01.2017
200 m 32.66 Praha - Děkanka 01.06.2016
300 m 49.61 Praha 05.06.2015
300 m 51.60 h Praha-Stromovka 03.02.2016
400 m 72.37 Mladá Boleslav 13.06.2015
600 m 2:14.49 h Praha-Stromovka 12.02.2014
600 m 2:06.55 Praha-Jeseniova 05.06.2014
800 m 3:01.48 h Praha-Strahov 05.02.2015
800 m 2:58.14 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 14.39 h Praha-Juliska 16.01.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 12.75 Praha 25.06.2014
60 m překážek (0.76/8.20) 11.66 h Praha-Stromovka 10.02.2016
100 m překážek (0.76/8.20) 20.55 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
200 m překážek (0.76) 40.91 Praha 13.05.2015
200 m překážek (0.76) 40.52 Praha - Kotlářka 23.06.2016
skok vysoký 1.05 Praha-Jeseniova 22.05.2014
skok daleký 3.02 h Praha-Juliska 16.01.2014
skok daleký 4.03 Praha - Děkanka 15.05.2019
trojskok 08.62 Rudná 03.05.2017
vrh koulí 2kg 07.19 h Praha 31.01.2014
vrh koulí 2kg 07.81 Praha 18.09.2014
vrh koulí 3kg 07.32 h Praha-Strahov 29.01.2016
vrh koulí 3kg 07.13 Praha 29.06.2016
vrh koulí 4kg 05.98 Ústí nad Orlicí 13.05.2017
hod diskem 0,75kg 14.87 Praha-Eden 03.09.2015
hod diskem 1kg 15.15 Praha - Kotlářka 06.09.2016
hod oštěpem 500g 22.53 Praha - Juliska 06.05.2017
hod kriketovým míčkem 36.27 Praha-Jeseniova 05.06.2014
pětiboj 1610 Praha 25.06.2014
sedmiboj [Zky] 1874 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.08 Praha-Strahov 08.06.2016
100 m 14.99 Praha - Kotlářka 06.09.2016
150 m 23.24 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
200 m 32.66 Praha - Děkanka 01.06.2016
300 m 51.60 h Praha-Stromovka 03.02.2016
300 m 51.60 Praha-Děkanka 11.05.2016
800 m 2:58.14 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 11.66 h Praha-Stromovka 10.02.2016
100 m překážek (0.76/8.20) 20.55 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
200 m překážek (0.76) 40.52 Praha - Kotlářka 23.06.2016
skok daleký 3.69 Praha 29.06.2016
vrh koulí 3kg 07.32 h Praha-Strahov 29.01.2016
vrh koulí 3kg 07.13 Praha 29.06.2016
vrh koulí 4kg 05.75 Praha - Kotlářka 23.06.2016
hod diskem 1kg 15.15 Praha - Kotlářka 06.09.2016
hod oštěpem 500g 18.38 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
sedmiboj [Zky] 1874 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žky/B7 3 Praha – Podvinný Mlýn 23.24
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žky/B1 10 Praha – Podvinný Mlýn 2:58.14
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B7 3 Praha – Podvinný Mlýn 20.55
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) skok vysoký/Žky Praha – Podvinný Mlýn NM
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žky 17 Praha – Podvinný Mlýn 3.62
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) vrh koulí 3kg/Žky 9 Praha – Podvinný Mlýn 06.61
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) hod oštěpem 500g/Žky 7 Praha – Podvinný Mlýn 18.38
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) sedmiboj [Zky]/Žky 37 Praha – Podvinný Mlýn 1874
06.09.2016 4. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka) 100 m/Ž/B3 2 Praha - Kotlářka 14.99
06.09.2016 4. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka) hod diskem 1kg/Ž 12 Praha - Kotlářka 15.15
25.08.2016 I. kolo finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) vrh koulí 3kg/Žky/F 19 Praha-Podvinný Mlýn 06.84
25.08.2016 I. kolo finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) hod oštěpem 500g/Žky/F 17 Praha-Podvinný Mlýn 16.84
29.06.2016 5. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žky 32 Praha 3.69
29.06.2016 5. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Žky 5 Praha 07.13
23.06.2016 3. kolo MPD mužů a žen (SC Radotín a SK Aktis Praha) 200 m překážek (0.76)/Ž/B1 5 Praha - Kotlářka 40.52
23.06.2016 3. kolo MPD mužů a žen (SC Radotín a SK Aktis Praha) vrh koulí 4kg/Ž 13 Praha - Kotlářka 05.75
08.06.2016 2. kolo MPD staršího žactva, skupina A (USK Praha) 60 m/Žky/B6 MB Praha-Strahov 09.08
01.06.2016 2. kolo MPD mužů a žen (Spartak Praha 4) 200 m/Ž/B7 2 Praha - Děkanka 32.66
01.06.2016 2. kolo MPD mužů a žen (Spartak Praha 4) trojskok/Ž/F Praha - Děkanka NM
11.05.2016 1. kolo MPD staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 300 m/Žky/B3 3 Praha-Děkanka 51.60
11.05.2016 1. kolo MPD staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) hod kladivem 3kg/Žky Praha-Děkanka NM
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) vrh koulí 3kg/Žky 21 Praha-Stromovka 07.20
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B4 2 Praha-Stromovka 11.66
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B4 7 Praha-Stromovka 11.98
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žky/B17 2 Praha-Stromovka 51.60
29.01.2016 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žky/B1 4 Praha-Strahov 52.22
29.01.2016 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) vrh koulí 3kg/Žky 14 Praha-Strahov 07.32