Karta atleta

Export do excelu
  • Romana Škrnová
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb - z.s.
  • Trenér: Tirala Petr
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.96 h Sokolov 20.12.2013
60 m 08.60 h Praha-Strahov 13.02.2016
60 m 08.39 Chodov 30.04.2016
100 m 13.48 Stará Boleslav 11.06.2016
150 m 20.63 h Praha-Stromovka 05.03.2016
150 m 20.07 Stříbro 21.05.2016
200 m 28.00 h Praha-Stromovka 30.01.2016
200 m 26.76 Klatovy 07.05.2016
300 m 43.83 h Praha-Stromovka 05.03.2016
300 m 43.78 Chodov 30.04.2016
600 m 2:02.38 Stříbro 27.05.2012
600 m 1:55.40 h Praha-Strahov 15.02.2014
800 m 3:02.74 Mariánské Lázně 14.05.2014
skok vysoký 1.20 h Sokolov 20.12.2013
skok daleký 4.44 Tábor 06.06.2015
vrh koulí 2kg 06.93 Karlovy Vary 11.06.2014
hod diskem 0,75kg 21.10 Karlovy Vary 08.06.2016
hod diskem 1kg 20.42 Nýřany 22.06.2019
hod oštěpem 500g 37.77 Sušice 17.06.2018
hod oštěpem 600g 34.72 Karlovy Vary 01.05.2019
hod kriketovým míčkem 40.60 Stříbro 27.09.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.60 h Praha-Strahov 13.02.2016
60 m 08.39 Chodov 30.04.2016
100 m 13.48 Stará Boleslav 11.06.2016
150 m 20.63 h Praha-Stromovka 05.03.2016
150 m 20.07 Stříbro 21.05.2016
200 m 28.00 h Praha-Stromovka 30.01.2016
200 m 26.76 Klatovy 07.05.2016
300 m 43.83 h Praha-Stromovka 05.03.2016
300 m 43.78 Chodov 30.04.2016
skok daleký 4.34 Klatovy 07.05.2016
hod diskem 0,75kg 21.10 Karlovy Vary 08.06.2016
hod oštěpem 500g 31.63 Chodov 08.09.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 60 m/Žky/R9 Praha-Strahov DNS
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 150 m/Žky/B7 Praha-Strahov DNS
14.09.2016 XXXI. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, VIII. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně,) 60 m/Žky/B1 6 Mariánské Lázně 08.96
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (AK Bílina) 60 m/Žky/R2 4 Bílina 08.90
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (AK Bílina) hod oštěpem 500g/Žky/F 7 Bílina 27.65
08.09.2016 2. kolo OMD mladšího žactva, skupina C a 2. kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/Žky/B1 6 Chodov 09.00
08.09.2016 2. kolo OMD mladšího žactva, skupina C a 2. kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (ŠAK Chodov, z. s.) hod oštěpem 500g/Žky/F Chodov 31.63
03.09.2016 2. kolo společného oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Jky/R2 4 Písek 14.39
03.09.2016 2. kolo společného oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z.s.) 200 m/Jky/B1 7 Písek 29.58
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Ž/R2 5 Stará Boleslav 13.48
08.06.2016 1. kolo OMD staršího žactva a 2. kolo OMD mladšího žactva, skupina C (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/Žky/B1 3 Karlovy Vary 08.40
08.06.2016 1. kolo OMD staršího žactva a 2. kolo OMD mladšího žactva, skupina C (Triatlet Karlovy Vary) hod diskem 0,75kg/Žky Karlovy Vary 21.10
05.06.2016 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/R2 Praha - Děkanka DNS
05.06.2016 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (Spartak Praha 4) 300 m/Žky/B4 3 Praha - Děkanka 44.37
05.06.2016 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (Spartak Praha 4) hod oštěpem 500g/Žky 15 Praha - Děkanka 29.76
21.05.2016 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 60 m/Žky/R6 2 Stříbro 08.43
21.05.2016 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 150 m/Žky/B1 3 Stříbro 20.07
21.05.2016 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) hod oštěpem 500g/Žky/F Stříbro 30.71
15.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 200 m/Ž/B3 6 Praha-Děkanka 27.21
07.05.2016 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 200 m/Jky/B2 1 Klatovy 26.76
07.05.2016 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) skok daleký/Jky/F 6 Klatovy 4.48
01.05.2016 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/Žky/B1 3 Karlovy Vary 08.49
01.05.2016 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/Žky/B2 1= Karlovy Vary 13.62
01.05.2016 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/Žky/B3 3 Karlovy Vary 27.61
01.05.2016 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) hod oštěpem 500g/Žky/F Karlovy Vary 22.66
30.04.2016 25. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/Žky/R1 3 Chodov 08.41
30.04.2016 25. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/Žky/F 6 Chodov 08.39
30.04.2016 25. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z. s.) 300 m/Žky/B1 2 Chodov 43.78
23.04.2016 Zahajovací závody na zlaté dráze (SKP Union Cheb - klub atletiky) 60 m/Žky/B2 1 Cheb 08.57
23.04.2016 Zahajovací závody na zlaté dráze (SKP Union Cheb - klub atletiky) 150 m/Jky/B1 4 Cheb 20.20
05.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žky/R1 3 Praha-Stromovka 43.83
05.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/R3 6 Praha-Stromovka 20.63
13.02.2016 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m/Žky/R2 MS Praha-Strahov 08.60
13.02.2016 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 300 m/Žky/B6 MS Praha-Strahov 44.52
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 60 m/Dky/R1 5 Praha-Stromovka 08.71
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 200 m/Dky/B4 1 Praha-Stromovka 28.00
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m/Žky/B2 2 Praha-Stromovka 08.67
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 150 m/Žky/B2 3 Praha-Stromovka 20.80
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 60 m/Žky/R4 2 Praha-Strahov 08.76
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 150 m/Žky/B3 1 Praha-Strahov 20.97
09.01.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Vlašim, TJ Lokomoti) 60 m/Dky/B4 2 Praha-Strahov 08.85
09.01.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Vlašim, TJ Lokomoti) 200 m/Dky/B3 3 Praha-Strahov 30.01