Karta atleta

Export do excelu
  • Teofilová Klára
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ TŽ Třinec
  • Trenér Aleš Duda
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.49 Třinec 15.08.2016
60 m 08.58 h Ostrava 07.01.2017
150 m 20.12 Třinec 06.05.2016
150 m 21.01 h Ostrava 17.12.2016
200 m 27.82 h Ostrava 16.02.2016
300 m 44.18 Třinec 30.04.2019
800 m 2:34.41 Třinec 06.05.2016
800 m 2:36.11 h Praha-Stromovka 12.02.2016
1000 m 3:32.64 Třinec 28.04.2016
60 m překážek 11.62 Ostrava 24.06.2014
60 m překážek 09.50 h Ostrava 29.01.2016
100 m překážek 15.33 Třinec 12.06.2016
200 m překážek 30.83 Třinec 12.06.2016
300 m překážek 47.61 Ostrava - Vítkovice 17.06.2017
400 m překážek 69.98 Třinec 09.06.2018
pohár rozhlasu 1196 Třinec 10.05.2017
pětiboj 2100 Třinec 07.06.2014
pětiboj hala 3133 h Praha-Stromovka 12.02.2016
sedmiboj 4332 Třinec 06.05.2016
hod oštěpem 500g 36.53 Ostrava - Vítkovice 20.05.2017
hod oštěpem 600g 37.19 Vyškov 11.05.2019
hod kriketovým míčkem 41.15 Opava 16.09.2014
vrh koulí 3kg 09.84 Opava 16.05.2016
vrh koulí 3kg 09.56 h Ostrava 17.01.2016
skok daleký 5.36 Třinec 18.05.2019
skok daleký 5.24 h Ostrava 01.03.2016
trojskok 11.95 Třinec 18.05.2019
trojskok 11.51 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
skok vysoký 1.54 Třinec 10.05.2017
skok vysoký 1.64 h Třinec 11.02.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 27.94 h Ostrava - Vítkovice 24.01.2019
300 m 44.18 Třinec 30.04.2019
hod oštěpem 600g 37.19 Vyškov 11.05.2019
skok daleký 5.36 Třinec 18.05.2019
skok daleký 4.98 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
trojskok 11.95 Třinec 18.05.2019
trojskok 11.51 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2016 Vánoční laťka Hády (JAC Brno, BYAC Brno, Čiba sport) výška/Žky Brno 1.58
17.12.2016 Vánoční hala staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m př./Žky/R1 4 Ostrava 09.69
17.12.2016 Vánoční hala staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m př./Žky/F 7 Ostrava 10.03
17.12.2016 Vánoční hala staršího žactva (SSK Vítkovice) dálka/Žky/F 7 Ostrava 4.90
17.12.2016 Vánoční hala staršího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B1 6 Ostrava 21.01
09.12.2016 Vánoční laťka (TJ TŽ Třinec) výška/Žky 7 Třinec 1.50
17.09.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Žky 16 Jablonec nad Nisou 4.88
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 100 m př./Žky/R1 4 Brno 15.88
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games dálka/Žky/KA 3 Brno 4.73
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 100 m př./Žky/FA Brno 15.56
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games dálka/Žky/FA 5 Brno 5.09
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games oštěp 500g/Žky/FA 9 Brno 28.74
01.09.2016 4. kolo přeboru družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) 200 m př./Žky/B1 1 Ostrava 31.81
01.09.2016 4. kolo přeboru družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) dálka/Žky/F Ostrava 5.01
01.09.2016 4. kolo přeboru družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) oštěp 500g/Žky/F 6 Ostrava 28.10
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) výška/Ž 7 Olomouc 1.52
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) dálka/Ž 11 Olomouc 4.74
15.08.2016 Oddílové závody - Hurá na ligu (TJ TŽ Třinec) 60 m/Dky/F Třinec 08.49
15.08.2016 Oddílové závody - Hurá na ligu (TJ TŽ Třinec) dálka/Ž/F Třinec 4.96
16.06.2016 Přebor družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 200 m př./Žky/B1 Frýdek-Místek DNF
16.06.2016 Přebor družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Žky/F 18 Frýdek-Místek 4.08
16.06.2016 Přebor družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) oštěp 500g/Žky/F Frýdek-Místek 32.28
12.06.2016 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ TŽ Třinec a SSK Vítkovice) 100 m př./Žky/R1 5 Třinec 15.85
12.06.2016 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ TŽ Třinec a SSK Vítkovice) 100 m př./Žky/FA 4 Třinec 15.33
12.06.2016 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ TŽ Třinec a SSK Vítkovice) 200 m př./Žky/B2 1 Třinec 30.83
12.06.2016 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ TŽ Třinec a SSK Vítkovice) oštěp 500g/Žky/F 6 Třinec 32.38
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) výška/Ž/F 4 Třinec 1.51
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) dálka/Ž/F 8 Třinec 4.97
05.06.2016 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (Spartak Praha 4) dálka/Žky 9 Praha - Děkanka 5.09
05.06.2016 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (Spartak Praha 4) oštěp 500g/Žky 7 Praha - Děkanka 33.45
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) výška/Ž/F 10 Břeclav 1.52
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Ž/F Břeclav NM
24.05.2016 Krajské finále Poháru rozhlasu (KSVČ Juventus Karviná, OR AŠSK Opava, ZŠ Englišova Opava) výška/Žky Opava 1.50
24.05.2016 Krajské finále Poháru rozhlasu (KSVČ Juventus Karviná, OR AŠSK Opava, ZŠ Englišova Opava) dálka/Žky 4 Opava 4.81
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m př./Žky/B3 1 Praha-Eden 15.59
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) výška/Žky 8= Praha-Eden 1.51
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Žky/F 18 Praha-Eden 08.40
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B1 6 Praha-Eden 20.59
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) sedmiboj/Žky Praha-Eden DNF
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) dálka/Žky/F Praha-Eden DNS
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) oštěp 500g/Žky/F Praha-Eden DNS
16.05.2016 2. kolo přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) dálka/Žky/F 5 Opava 4.87
16.05.2016 2. kolo přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) koule 3kg/Žky/F 5 Opava 09.84
16.05.2016 2. kolo přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) oštěp 500g/Žky/F 5 Opava 30.46
06.05.2016 Oddílové víceboje žactva (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky/B1 4 Třinec 20.12
06.05.2016 Oddílové víceboje žactva (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žky/B 1 Třinec 2:34.41
06.05.2016 Oddílové víceboje žactva (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Žky/B1 3 Třinec 15.77
06.05.2016 Oddílové víceboje žactva (TJ TŽ Třinec) výška/Žky/F 9 Třinec 1.44
06.05.2016 Oddílové víceboje žactva (TJ TŽ Třinec) dálka/Žky/F Třinec 5.39
06.05.2016 Oddílové víceboje žactva (TJ TŽ Třinec) koule 3kg/Žky/F Třinec 09.29
06.05.2016 Oddílové víceboje žactva (TJ TŽ Třinec) oštěp 500g/Žky/F Třinec 30.27
06.05.2016 Oddílové víceboje žactva (TJ TŽ Třinec) sedmiboj/Žky Třinec 4332
03.05.2016 Oblastní přebor družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo (TJ TŽ Třinec) dálka/Žky/F 4 Třinec 4.97
03.05.2016 Oblastní přebor družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo (TJ TŽ Třinec) koule 3kg/Žky/F 6 Třinec 08.90
03.05.2016 Oblastní přebor družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo (TJ TŽ Třinec) oštěp 500g/Žky/F 2= Třinec 32.51
28.04.2016 Zahajovací závody na dráze (TJ TŽ Třinec) 1000 m/Jky/F Třinec 3:32.64
28.04.2016 Zahajovací závody na dráze (TJ TŽ Třinec) dálka/Dky Třinec 4.90
05.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) dálka/Žky/F 14 Praha-Stromovka 5.02
05.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) výška/Žky/F 14 Praha-Stromovka 1.54
01.03.2016 Atletické závody (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/R3 1 Ostrava 08.59
01.03.2016 Atletické závody (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/F Ostrava DNS
01.03.2016 Atletické závody (SSK Vítkovice) dálka/Žky/F Ostrava 5.24
23.02.2016 Atletické závody (SSK Vítkovice) 60 m př./Žky/B1 8 Ostrava 10.28
23.02.2016 Atletické závody (SSK Vítkovice) dálka/Ž/F 4 Ostrava 4.83
16.02.2016 Halový mítink Ostrava 2016 (SKK Vítkovice) 200 m/Ž/B3 5 Ostrava 27.82
16.02.2016 Halový mítink Ostrava 2016 (SKK Vítkovice) výška/Ž/F 6 Ostrava 1.50
12.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m př./Žky/B2 5 Praha-Stromovka 09.60
12.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) výška/Žky/F 5 Praha-Stromovka 1.57
12.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) dálka/Žky/F 11 Praha-Stromovka 4.97
12.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) koule 3kg/Žky/F 10 Praha-Stromovka 09.15
12.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) pětiboj h/Žky/F 5 Praha-Stromovka 3133
12.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 800 m/Žky/B2 2 Praha-Stromovka 2:36.11
07.02.2016 Beskydská laťka 24. ročník (TJ TŽ Třinec) výška/Žky/F Třinec 1.55
29.01.2016 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žky/R1 5 Ostrava 09.57
29.01.2016 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) výška/Žky/F 11 Ostrava 1.49
29.01.2016 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) dálka/Žky/F 15 Ostrava 4.58
29.01.2016 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žky/F 5 Ostrava 09.50
23.01.2016 Mistrovství MaS ve vícebojích a v chůzi (SSK Vítkovice) 800 m/Žky/B4 4 Ostrava 2:39.96
23.01.2016 Mistrovství MaS ve vícebojích a v chůzi (SSK Vítkovice) 60 m př./Žky/B1 6 Ostrava 09.86
23.01.2016 Mistrovství MaS ve vícebojích a v chůzi (SSK Vítkovice) výška/Žky/F1 Ostrava 1.60
23.01.2016 Mistrovství MaS ve vícebojích a v chůzi (SSK Vítkovice) dálka/Žky/F 6 Ostrava 4.78
23.01.2016 Mistrovství MaS ve vícebojích a v chůzi (SSK Vítkovice) koule 3kg/Žky/F 6 Ostrava 08.99
23.01.2016 Mistrovství MaS ve vícebojích a v chůzi (SSK Vítkovice) pětiboj h/Žky/F Ostrava 3011
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m př./Žky/R1 2 Ostrava 09.82
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m př./Žky/F Ostrava 09.68
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň dálka/Žky/F Ostrava 5.06
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň koule 3kg/Žky/F 5 Ostrava 09.56
10.01.2016 Župní přebor (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žky/B2 1 Opava 09.82
10.01.2016 Župní přebor (TJ Sokol Opava) výška/Ž 5= Opava 1.50