Karta atleta

Export do excelu
  • Novák Petr
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Atletika Jižní Město z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.19 Praha - Juliska 06.09.2017
60 m 08.84 h Praha 17.12.2014
150 m 19.55 Praha-Eden 19.05.2016
150 m 21.14 h Praha 06.12.2014
300 m 40.46 Praha - Děkanka 14.06.2017
300 m 41.41 h Praha-Stromovka 03.02.2016
600 m 1:33.95 Praha - Děkanka 05.06.2016
800 m 2:08.51 Praha - Juliska 14.06.2018
800 m 2:12.33 h Praha-Stromovka 05.03.2016
1000 m 2:58.3 Kolín 27.09.2015
1000 m 2:56.18 h Praha-Stromovka 05.12.2015
1500 m 4:37.97 Plzeň 28.09.2019
1500 m 4:54.62 h Praha-Stromovka 15.03.2015
60 m překážek 11.20 Praha 11.06.2015
pohár rozhlasu 1241 Praha - ZŠ Jitřní 11.05.2018
pětiboj 1557 Praha 23.04.2015
čtyřboj 1753 ZŠ Campanus, Praha 11 16.09.2016
hod kriketovým míčkem 30.44 Praha 23.04.2015
vrh koulí 3kg 07.14 Praha 14.05.2015
vrh koulí 4kg 08.70 Opava 19.09.2017
skok daleký 4.69 Praha 11 kategorie IV hoši a kategorie III dívky 02.05.2017
skok vysoký 1.42 Praha 11 kategorie IV hoši a kategorie III dívky 02.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.09.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žci/R1 7 Jablonec nad Nisou 2:12.85
16.09.2016 Atletický 4boj pro ZŠ Praha 11 (SK Dvojka Praha, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus, DDM Praha 11) 60 m/Žci/B2 2 ZŠ Campanus, Praha 11 08.52
16.09.2016 Atletický 4boj pro ZŠ Praha 11 (SK Dvojka Praha, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus, DDM Praha 11) 1000 m/Žci/B2 1 ZŠ Campanus, Praha 11 2:58.50
16.09.2016 Atletický 4boj pro ZŠ Praha 11 (SK Dvojka Praha, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus, DDM Praha 11) výška/Žci ZŠ Campanus, Praha 11 1.35
16.09.2016 Atletický 4boj pro ZŠ Praha 11 (SK Dvojka Praha, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus, DDM Praha 11) dálka/Žci 14 ZŠ Campanus, Praha 11
16.09.2016 Atletický 4boj pro ZŠ Praha 11 (SK Dvojka Praha, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus, DDM Praha 11) čtyřboj/Žci ZŠ Campanus, Praha 11 1753
05.09.2016 II. finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žci/B4 2 Praha – Podvinný Mlýn 19.75
05.09.2016 II. finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 1500 m/Žci/F 4 Praha – Podvinný Mlýn 4:40.11
25.08.2016 I. kolo finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 300 m/Žci/B3 Praha-Podvinný Mlýn DNS
25.08.2016 I. kolo finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žci/F Praha-Podvinný Mlýn DNS
30.06.2016 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žci/F Kolín 2:12.15
22.06.2016 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 150 m/Žci/B2 2 Praha-Juliska 19.46
22.06.2016 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 1500 m/Žci/F 6 Praha-Juliska 4:41.70
08.06.2016 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha) 300 m/Žci/B1 4 Praha - Kotlářka 41.8
08.06.2016 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha) 800 m/Žci/B1 2 Praha - Kotlářka 2:12.2
05.06.2016 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (Spartak Praha 4) 600 m/Žci/B2 6 Praha - Děkanka 1:33.95
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 800 m/Žci/B1 2 Praha - Děkanka 2:13.68
19.05.2016 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B1 4 Praha-Eden 19.55
19.05.2016 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 300 m/Žci/B2 1 Praha-Eden 41.31
17.05.2016 Pohár rozhlasu OK (Sportovní gymnázium Kladno) výška/Žcm 11 Kladno - Sletiště 1.31
17.05.2016 Pohár rozhlasu OK (Sportovní gymnázium Kladno) dálka/Žcm 26 Kladno - Sletiště 3.70
11.05.2016 1. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 300 m/Žci/B1 4 Praha-Eden 41.71
11.05.2016 1. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 800 m/Žci/F Praha-Eden 2:15.25
03.05.2016 Pohár rozhlasu pro Prahu 11 - ml.žáci, žákyně (SK Dvojka Praha, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus) 60 m/Žcm/B4 2 Praha-Campanus 08.30
03.05.2016 Pohár rozhlasu pro Prahu 11 - ml.žáci, žákyně (SK Dvojka Praha, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus) 1000 m/Žcm Praha-Campanus 3:00.07
05.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 800 m/Žci/R2 4 Praha-Stromovka 2:12.33
24.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 300 m/Žci/F3 Praha-Strahov 42.22
24.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 800 m/Žci/F1 Praha-Strahov 2:18.51
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 800 m/Žci/B1 4 Praha-Stromovka 2:13.91
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žci/B4 2 Praha-Stromovka 41.41
29.01.2016 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žci/B4 3 Praha-Strahov 41.82
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 800 m/Žci/F Praha-Stromovka 2:17.28
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 800 m/Žci/B1 4 Praha-Strahov 2:16.66
10.01.2016 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/Žci/F Praha-Strahov DNS