Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Zasadil
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SK Kotlářka Praha, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.71 h Praha-Strahov 16.12.2017
60 m 07.75 Praha - Kotlářka 11.09.2019
100 m 12.07 Praha - Kotlářka 17.05.2019
150 m 18.23 Praha - Kotlářka 21.06.2017
150 m 18.51 h Praha - Stromovka 02.12.2017
200 m 24.50 Praha - Juliska 11.05.2019
300 m 39.18 Praha - Eden 30.08.2017
300 m 38.61 h Praha-Strahov 16.12.2017
400 m 54.10 h Praha - Stromovka 17.02.2018
400 m 54.45 Praha - Stadion mládeže 28.06.2018
600 m 2:23.53 Praha 20.06.2013
800 m 2:13.49 h Praha-Stromovka 21.12.2017
1000 m 3:06.63 Praha - Eden 30.09.2017
60 m překážek (0.76) 13.90 Praha 05.06.2013
60 m překážek (0.84) 09.61 h Praha-Stromovka 21.12.2017
100 m překážek (0.84) 16.33 Praha - Eden 30.09.2017
110 m překážek (0.91) 20.42 Praha - Eden 06.10.2018
skok vysoký 1.40 Praha - Eden 30.09.2017
skok daleký 5.37 Praha - Eden 30.09.2017
skok daleký 5.40 h Praha-Stromovka 21.12.2017
vrh koulí 3kg 11.09 Kolín 27.09.2015
vrh koulí 3kg 12.16 h Praha-Stromovka 21.12.2015
vrh koulí 4kg 12.68 Praha - Kotlářka 19.09.2017
vrh koulí 4kg 12.45 h Praha-Stromovka 21.12.2017
vrh koulí 5kg 11.28 h Praha-Stromovka 03.02.2018
vrh koulí 5kg 12.15 Praha-Stromovka 22.05.2018
hod diskem 1kg 45.35 Praha - Eden 06.09.2017
hod diskem 1,5kg 37.36 Praha - Juliska 09.05.2018
hod diskem 2kg 32.98 Praha - Děkanka 03.07.2018
hod kladivem 4kg 30.89 Praha - Eden 30.08.2017
hod kladivem 5kg 22.81 Kolín 14.04.2018
hod oštěpem 600g 39.40 Praha - Kotlářka 19.09.2017
hod oštěpem 700g 42.58 Praha - Vokovice 18.09.2018
hod oštěpem 800g 45.08 Praha - Juliska 11.05.2019
hod kriketovým míčkem 37.70 Praha - Strahov 18.09.2014
devítiboj 4359 Praha - Eden 30.09.2017
sprintérský trojboj 1852 Praha - Děkanka 03.07.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.23 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
60 m 08.06 h Praha-Strahov 17.12.2016
100 m 13.17 Praha-Podvinný Mlýn 17.05.2016
150 m 20.15 h Praha-Stromovka 10.02.2016
150 m 19.79 Praha-Eden 19.05.2016
800 m 2:43.44 h Praha-Stromovka 22.12.2016
1000 m 3:33.41 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
60 m překážek (0.84) 10.87 h Praha-Stromovka 22.12.2016
100 m překážek (0.84) 18.86 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
skok daleký 4.62 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
skok daleký 4.51 h Praha-Stromovka 22.12.2016
vrh koulí 4kg 11.78 Praha-Stromovka 08.09.2016
vrh koulí 4kg 11.41 h Praha-Strahov 17.12.2016
hod diskem 1kg 39.27 Jablonec nad Nisou 17.09.2016
hod kladivem 4kg 24.10 Praha - Děkanka 25.05.2016
hod oštěpem 600g 36.43 Praha-Kotlářka 20.09.2016
devítiboj 2868 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.12.2016 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žci Praha-Stromovka 08.08
22.12.2016 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/Žci/F 5 Praha-Stromovka 2:43.44
22.12.2016 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci 4 Praha-Stromovka 10.87
22.12.2016 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha,z.s.) skok daleký/Žci Praha-Stromovka 4.51
22.12.2016 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha,z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Praha-Stromovka 11.05
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 60 m/Žci/R2 4 Praha-Strahov 08.06
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) vrh koulí 4kg/Žci/F 8 Praha-Strahov 11.41
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 6 Praha-Stromovka 11.36
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B5 2 Praha-Stromovka 08.17
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žci/B3 4 Praha – Podvinný Mlýn 08.23
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 1000 m/Žci/B1 11 Praha – Podvinný Mlýn 3:33.41
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 100 m překážek (0.84)/Žci/B5 4 Praha – Podvinný Mlýn 18.86
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) skok vysoký/Žci Praha – Podvinný Mlýn NM
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) skok o tyči/Žci Praha – Podvinný Mlýn NM
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žci 12 Praha – Podvinný Mlýn 4.62
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) vrh koulí 4kg/Žci 4 Praha – Podvinný Mlýn 10.48
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) hod diskem 1kg/Žci Praha – Podvinný Mlýn 30.18
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) hod oštěpem 600g/Žci Praha – Podvinný Mlýn 36.08
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) devítiboj/Žci/F 22 Praha – Podvinný Mlýn 2868
20.09.2016 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrh koulí 4kg/Žci Praha-Kotlářka 11.28
20.09.2016 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod diskem 1kg/Žci Praha-Kotlářka 36.35
20.09.2016 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod oštěpem 600g/Žci Praha-Kotlářka 36.43
20.09.2016 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrhačský trojboj/Žci Praha-Kotlářka 1545
17.09.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod diskem 1kg/Žci 7 Jablonec nad Nisou 39.27
08.09.2016 MPD staršího žactva, finále B (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B3 MB Praha-Stromovka 08.39
08.09.2016 MPD staršího žactva, finále B (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci/F Praha-Stromovka 11.78
08.09.2016 MPD staršího žactva, finále B (PSK Olymp Praha, z.s.) hod diskem 1kg/Žci/F Praha-Stromovka 35.35
31.08.2016 2. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod diskem 1kg/Žci Stará Boleslav 30.58
04.08.2016 4. vrhačský čtvrtek (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1kg/Žci Kolín 34.46
04.08.2016 4. vrhačský čtvrtek (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 600g/Žci/FB Kolín 30.55
22.06.2016 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) vrh koulí 4kg/Žci/F 4 Praha-Juliska 11.56
22.06.2016 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) hod diskem 1kg/Žci/F Praha-Juliska 35.75
08.06.2016 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha) vrh koulí 4kg/Žci/F Praha - Kotlářka 11.38
08.06.2016 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha) hod diskem 1kg/Žci/F Praha - Kotlářka 36.86
05.06.2016 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (Spartak Praha 4) hod diskem 1kg/Žci 7 Praha - Děkanka 37.01
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žci/B4 6 Praha - Děkanka 19.89
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) vrh koulí 4kg/Žci/F 5 Praha - Děkanka 11.39
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) hod diskem 1kg/Žci/F Praha - Děkanka 37.48
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) hod kladivem 4kg/Žci/F 7 Praha - Děkanka 24.10
19.05.2016 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B2 3 Praha-Eden 19.79
19.05.2016 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) vrh koulí 4kg/Žci Praha-Eden 11.22
17.05.2016 I. kolo pražského přeboru mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/M/R7 5 Praha-Podvinný Mlýn 13.17
17.05.2016 I. kolo pražského přeboru mužů a žen (A. C. Sparta Praha) skok daleký/M/F 33 Praha-Podvinný Mlýn 4.42
11.05.2016 1. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B4 MB Praha-Eden 08.26
11.05.2016 1. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) vrh koulí 4kg/Žci/F 6 Praha-Eden 10.55
11.05.2016 1. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) hod kladivem 4kg/Žci/F Praha-Eden 22.35
24.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m/Žci/R2 6 Praha-Strahov 08.37
24.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) vrh koulí 4kg/Žci/F 9 Praha-Strahov 10.59
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) vrh koulí 4kg/Žci 10 Praha-Stromovka 09.10
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žci/B5 5 Praha-Stromovka 20.15
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) vrh koulí 4kg/Žci 6 Praha-Stromovka 10.12
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B6 3 Praha-Stromovka 08.50
29.01.2016 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žci/B23 2 Praha-Strahov 20.49
29.01.2016 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) vrh koulí 4kg/Žci 4 Praha-Strahov 10.33