Karta atleta

Export do excelu
  • Tobiáš Andrej
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.72 Praha-Juliska 01.05.2018
60 m 07.64 h Praha - Stromovka 22.01.2019
100 m 11.55 Praha - Eden 14.09.2019
150 m 19.38 Praha - Eden 06.09.2017
150 m 18.17 h Praha-Strahov 18.01.2019
200 m 23.36 Praha - Eden 14.09.2019
200 m 23.85 h Praha - Stromovka 02.02.2019
300 m 37.98 h Praha - Strahov 10.01.2020
400 m 51.45 Ostrava 28.09.2019
400 m 50.98 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
60 m překážek 10.74 Praha 24.09.2015
60 m překážek 13.13 h Praha-Juliska 07.01.2016
100 m překážek 17.92 Praha-Eden 11.05.2016
pohár rozhlasu 1032 Rudná 16.05.2017
hod diskem 1kg 23.90 Praha - Děkanka 14.06.2017
hod diskem 1,5kg 23.54 Praha - Juliska 14.06.2018
hod oštěpem 700g 28.39 Praha-Juliska 01.05.2018
vrh koulí 3kg 09.11 Praha 28.05.2015
vrh koulí 4kg 10.40 Praha - Děkanka 14.06.2017
vrh koulí 4kg 10.00 h Praha - Stromovka 02.12.2017
vrh koulí 5kg 08.78 Praha-Stromovka 22.05.2018
vrh koulí 5kg 09.01 h Praha - Stromovka 09.01.2018
skok daleký 5.41 Praha - Přátelství 06.09.2018
skok daleký 4.55 h Praha-Stromovka 03.12.2016
skok vysoký 1.25 Praha 21.05.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 37.98 h Praha - Strahov 10.01.2020
400 m 50.98 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žci 20 Praha-Stromovka 4.55
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B4 2 Praha-Stromovka 07.96
05.09.2016 II. finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) disk 1kg/Žci/F 17 Praha – Podvinný Mlýn 21.29
25.08.2016 I. kolo finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žci/B3 3 Praha-Podvinný Mlýn 08.25
25.08.2016 I. kolo finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) dálka/Žci/F 14 Praha-Podvinný Mlýn 4.94
22.06.2016 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 60 m/Žci/B4 1 Praha-Juliska 08.01
22.06.2016 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) disk 1kg/Žci/F 10 Praha-Juliska 23.41
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m př./Žci/R3 Praha - Děkanka DNP
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) dálka/Žci/K Praha - Děkanka DNS
11.05.2016 1. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B3 1 Praha-Eden 08.32
11.05.2016 1. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 100 m př./Žci/B2 3 Praha-Eden 17.92
02.05.2016 Veřejné závody pro žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.) 100 m př./Žci/B3 3 Praha-Jeseniova 18.49
02.05.2016 Veřejné závody pro žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.) dálka/Žci/F 5 Praha-Jeseniova 4.66
25.04.2016 1. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/B5 2 Praha-Děkanka 08.40
25.04.2016 1. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) koule 4kg/Žci/F 10 Praha-Děkanka 08.20
29.01.2016 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žci/B21 1 Praha-Strahov 19.52
29.01.2016 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Žci 11 Praha-Strahov 4.51
07.01.2016 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (TJ Dukla Praha) 60 m/Žci/R4 1 Praha-Juliska 08.23
07.01.2016 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (TJ Dukla Praha) 60 m/Žci/FB Praha-Juliska 08.10
07.01.2016 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (TJ Dukla Praha) 60 m př./Žci/B1 3 Praha-Juliska 13.13