Karta atleta

Export do excelu
  • Hykš Sebastián
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Šarapatka Petr
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.79 Plzeň 15.06.2015
60 m 07.67 h Jablonec nad Nisou 05.02.2020
100 m 12.01 Praha - Juliska 14.06.2018
150 m 18.41 Praha - Podvinný mlýn 17.05.2017
150 m 18.07 h Praha - Strahov 17.01.2020
200 m 24.21 Praha - Juliska 14.06.2018
200 m 23.76 h Praha - Stromovka 01.02.2020
300 m 38.24 Jablonec nad Nisou 07.10.2017
300 m 37.76 h Praha - Stromovka 21.01.2020
400 m 53.30 Litomyšl 08.06.2019
400 m 53.52 h Praha - Stromovka 01.02.2020
500 m 1:16.32 h Praha - Strahov 19.01.2018
800 m 2:19.82 Stará Boleslav 22.05.2015
1000 m 3:17.10 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
1500 m 5:10.74 Praha - Juliska 12.10.2019
60 m překážek 09.54 Plzeň 15.06.2015
60 m překážek 08.86 h Praha - Stromovka 01.02.2020
100 m překážek 14.59 Jablonec nad Nisou 17.09.2016
110 m překážek 15.99 Praha - Juliska 12.10.2019
200 m překážek 27.67 České Budějovice 16.09.2017
300 m překážek 40.29 Praha - Eden 14.09.2019
400 m překážek 59.42 Pardubice 22.06.2019
pohár rozhlasu 1514 Praha 4 a Praha 12 27.04.2017
pětiboj 2436 Stará Boleslav 22.05.2015
sedmiboj hala 3441 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
desetiboj 4910 Praha - Juliska 12.10.2019
vrhačský trojboj 1136 Praha - Juliska 19.09.2019
hod břemenem 12kg 10.70 h Ostrava - Vítkovice 08.01.2019
hod diskem 1,5kg 32.11 Praha - Juliska 12.10.2019
hod kladivem 4kg 35.89 Břeclav 23.09.2017
hod kladivem 5kg 44.18 Ostrava 28.09.2019
hod oštěpem 700g 32.18 Praha-Eden 10.08.2019
hod kriketovým míčkem 50.86 Stará Boleslav 22.05.2015
vrh koulí 3kg 11.01 Praha 17.09.2015
vrh koulí 3kg 10.70 h Praha-Stromovka 13.01.2015
vrh koulí 4kg 11.45 Praha - Juliska 11.05.2017
vrh koulí 4kg 12.10 h Praha-Strahov 17.12.2016
vrh koulí 5kg 11.27 Praha - Juliska 12.10.2019
vrh koulí 5kg 10.98 h Jablonec nad Nisou 13.02.2019
vrh koulí 6kg 10.61 h Praha - Stromovka 01.02.2020
skok daleký 5.46 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 5.54 h Praha - Stromovka 02.02.2019
skok o tyči 2.90 Praha - Eden 06.10.2018
skok o tyči 2.90 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok vysoký 1.54 Praha - Juliska 12.10.2019
skok vysoký 1.51 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.67 h Jablonec nad Nisou 05.02.2020
150 m 18.07 h Praha - Strahov 17.01.2020
200 m 23.76 h Praha - Stromovka 01.02.2020
300 m 37.76 h Praha - Stromovka 21.01.2020
400 m 53.52 h Praha - Stromovka 01.02.2020
60 m překážek 08.86 h Praha - Stromovka 01.02.2020
vrh koulí 6kg 10.61 h Praha - Stromovka 01.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 60 m/Žci/R11 1 Praha-Strahov 07.78
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) koule 4kg/Žci/F 5 Praha-Strahov 12.10
01.10.2016 Mistrovství ČR družstev žactva (TJ Sokol Opava) 300 m/Žci/B2 7 Opava 38.77
01.10.2016 Mistrovství ČR družstev žactva (TJ Sokol Opava) 100 m př./Žci/B2 4 Opava 16.36
17.09.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žci/R3 4 Jablonec nad Nisou 38.68
17.09.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m př./Žci/R3 6 Jablonec nad Nisou 14.59
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (AK Bílina) 300 m/Žci/B1 5 Bílina 38.46
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (AK Bílina) 100 m př./Žci/B2 3 Bílina 15.11
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (AK Bílina) kladivo 4kg/Žci/F Bílina 33.84
05.09.2016 II. finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 100 m př./Žci/B1 6 Praha – Podvinný Mlýn 15.60
05.09.2016 II. finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) koule 4kg/Žci/F 7 Praha – Podvinný Mlýn 10.92
25.08.2016 I. kolo finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 300 m/Žci/B1 6 Praha-Podvinný Mlýn 39.79
25.08.2016 I. kolo finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) kladivo 4kg/Žci/F Praha-Podvinný Mlýn 30.20
24.08.2016 1. A finále Přeboru Prahy staršího žactva – hod kladivem (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) kladivo 4kg/Žci/F Praha-Vinohrady 30.20
22.06.2016 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 150 m/Žci/B1 5 Praha-Juliska 18.33
22.06.2016 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 100 m př./Žci/B1 4 Praha-Juliska 14.81
08.06.2016 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha) tyč/Žci/F Praha - Kotlářka DNS
08.06.2016 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha) dálka/Žci/F Praha - Kotlářka DNS
07.06.2016 Republikové finále 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žcm 7= Kolín 1.48
07.06.2016 Republikové finále 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žcm 5 Kolín 5.39
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/R4 2 Praha - Děkanka 07.79
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 300 m/Žci/B1 2 Praha - Děkanka 38.54
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) koule 4kg/Žci/F 16 Praha - Děkanka 09.46
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) kladivo 4kg/Žci/F Praha - Děkanka 29.64
24.05.2016 Krajské kolo 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (DDM hl. m. Prahy) výška/Žcm Praha-Kotlářka 1.48
24.05.2016 Krajské kolo 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (DDM hl. m. Prahy) dálka/Žcm Praha-Kotlářka 5.40
11.05.2016 1. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) koule 4kg/Žci/F 5 Praha-Eden 10.58
11.05.2016 1. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) kladivo 4kg/Žci/F Praha-Eden 29.79
29.04.2016 Pohár rozhlasu pro Prahu 4 a Prahu 12 - mladší žáci a žákyně (SK Dvojka Praha z.s., DDM Prah) výška/Žcm Praha-Campanus 1.53
05.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žci/R2 3 Praha-Stromovka 39.23
24.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m/Žci/R2 4 Praha-Strahov 08.10
24.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 300 m/Žci/F2 Praha-Strahov 39.54
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B3 3 Praha-Stromovka 07.91
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žci/B5 1 Praha-Stromovka 39.71