Karta atleta

Export do excelu
  • Daniel Vaidiš
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb - z.s.
  • Trenér: Tirala Petr
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - 1 - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.82 h Praha - Strahov 11.02.2017
60 m 07.61 Karlovy Vary 01.05.2019
100 m 11.84 Stříbro 23.05.2020
150 m 17.81 h Praha - Stromovka 02.12.2017
150 m 17.82 Cheb 28.04.2018
200 m 23.47 Písek 25.05.2019
200 m 23.74 h Praha - Strahov 11.01.2020
300 m 37.59 h Praha-Strahov 16.12.2017
300 m 37.09 Cheb 20.08.2019
400 m 51.42 h Praha - Stromovka 02.02.2019
400 m 51.25 Písek 25.05.2019
500 m 1:07.21 Cheb 16.05.2020
600 m 1:28.57 Nýřany 30.08.2017
800 m 1:57.45 Praha - Eden 08.06.2019
800 m 1:57.09 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
1000 m 2:47.29 h Praha - Stromovka 09.12.2017
1000 m 2:41.04 Cheb 04.09.2018
1500 m 5:13.01 h Praha-Stromovka 05.12.2015
1500 m 4:30.89 Sokolov 31.05.2018
skok daleký 5.41 Nýřany 29.08.2018
vrh koulí 4kg 06.56 Karlovy Vary 08.06.2016
sprintérský trojboj 1883 Karlovy Vary 01.05.2017
Přespolní běh 0:11:03 Bělá nad Radbuzou 13.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.07 Stříbro 21.05.2016
60 m 08.01 h Praha-Stromovka 03.12.2016
100 m 13.21 Klatovy 07.05.2016
150 m 19.28 Chodov 08.09.2016
150 m 18.55 h Praha-Stromovka 03.12.2016
200 m 26.28 Karlovy Vary 01.05.2016
300 m 39.19 Mariánské Lázně 14.09.2016
300 m 39.59 h Praha-Stromovka 03.12.2016
400 m 56.68 Klatovy 07.05.2016
600 m 1:32.39 Plzeň 24.08.2016
800 m 2:07.81 Jablonec nad Nisou 17.09.2016
800 m 2:10.55 h Praha-Strahov 17.12.2016
1000 m 3:01.67 Sokolov 24.05.2016
vrh koulí 4kg 06.56 Karlovy Vary 08.06.2016
Přespolní běh 11:47 Praha 19.11.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 800 m/Žci/B1 6 Praha-Strahov 2:10.55
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B2 3 Praha-Stromovka 39.59
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B4 1 Praha-Stromovka 18.55
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B4 3 Praha-Stromovka 08.01
19.11.2016 Mistrovství ČR v přespolním běhu (Atletický klub SK DNF ve spolupráci se SportGroup.cz s.r.o.) Přespolní běh/Žci 69 Praha 11:47
17.09.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žci/R2 4 Jablonec nad Nisou 2:07.81
14.09.2016 XXXI. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, VIII. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně,) 300 m/Žci/B1 2 Mariánské Lázně 39.19
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (AK Bílina) 300 m/Žci/B2 5 Bílina 40.61
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (AK Bílina) 800 m/Žci/F Bílina 2:11.16
08.09.2016 2. kolo OMD mladšího žactva, skupina C a 2. kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/Žci/B2 1 Chodov 08.25
08.09.2016 2. kolo OMD mladšího žactva, skupina C a 2. kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (ŠAK Chodov, z. s.) 150 m/Žci/F Chodov 19.28
03.09.2016 2. kolo společného oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z.s.) 800 m/J/F 4 Písek 2:09.83
24.08.2016 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2016 (AKM Viktoria Plzeň) 60 m/Žci/B3 1 Plzeň 08.09
24.08.2016 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2016 (AKM Viktoria Plzeň) 600 m/Žci/F Plzeň 1:32.39
16.08.2016 51. ročník Chodské 1500, VC na 100 m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 60 m/Žci/R3 2 Plzeň 08.18
16.08.2016 51. ročník Chodské 1500, VC na 100 m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 60 m/Žci/F 6 Plzeň 08.21
16.08.2016 51. ročník Chodské 1500, VC na 100 m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m/Žci/B1 5 Plzeň 39.99
23.07.2016 Kladno hází (A. C. TEPO Kladno) 800 m/M/F 7 Kladno - Sletiště 2:17.86
08.06.2016 1. kolo OMD staršího žactva a 2. kolo OMD mladšího žactva, skupina C (Triatlet Karlovy Vary) 800 m/Žci/F Karlovy Vary 2:12.50
08.06.2016 1. kolo OMD staršího žactva a 2. kolo OMD mladšího žactva, skupina C (Triatlet Karlovy Vary) vrh koulí 4kg/Žci 6 Karlovy Vary 06.56
05.06.2016 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (Spartak Praha 4) 600 m/Žci/B2 8 Praha - Děkanka 1:35.75
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/M/B2 3 Plzeň 2:14.89
24.05.2016 Krajské kolo 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (ZŠ Sokolov, Běžecká 2055) 60 m/Žcm/B3 1 Sokolov 08.11
24.05.2016 Krajské kolo 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (ZŠ Sokolov, Běžecká 2055) 1000 m/Žcm/B 2 Sokolov 3:01.67
21.05.2016 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 60 m/Žci/R3 3 Stříbro 08.07
21.05.2016 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 300 m/Žci/B2 1 Stříbro 41.02
07.05.2016 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 100 m/J/R3 4 Klatovy 13.21
07.05.2016 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 400 m/J/B1 4 Klatovy 56.68
01.05.2016 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/Žci/B2 1 Karlovy Vary 08.12
01.05.2016 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/Žci/B1 6 Karlovy Vary 14.88
01.05.2016 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/Žci/B2 1 Karlovy Vary 26.28
30.04.2016 25. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/Žci/R4 2 Chodov 08.13
30.04.2016 25. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z. s.) 300 m/Žci/B1 1 Chodov 41.73
23.04.2016 Zahajovací závody na zlaté dráze (SKP Union Cheb - klub atletiky) 150 m/Žci/B1 6 Cheb 20.22
23.04.2016 Zahajovací závody na zlaté dráze (SKP Union Cheb - klub atletiky) 600 m/M/F 5 Cheb 1:40.60
13.02.2016 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 150 m/Žci/B2 MS Praha-Strahov 19.90
13.02.2016 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 300 m/Žci/B3 MS Praha-Strahov 42.35