Karta atleta

Export do excelu
  • Hejzlar Jakub
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 29.11.2019
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.23 Praha-Jeseniova 17.05.2016
150 m 20.29 Praha - Kotlářka 21.06.2017
150 m 21.56 h Praha - Stromovka 11.01.2017
200 m 25.66 Praha - Eden 25.05.2018
200 m 27.09 h Praha - Strahov 20.01.2018
300 m 43.58 Praha - Stromovka 17.05.2017
300 m 46.60 h Praha-Strahov 24.02.2016
400 m 56.20 Praha-Stromovka 22.05.2018
600 m 1:51.61 Praha-Eden 21.05.2015
800 m 2:28.53 Kolín 08.05.2017
800 m 2:29.66 h Praha - Strahov 22.02.2017
1000 m 3:13.34 Praha-Kotlářka 24.05.2016
1000 m 3:21.93 h Praha-Stromovka 11.02.2015
1500 m 5:08.60 Praha - Děkanka 25.05.2016
1500 m 5:29.04 h Praha-Stromovka 15.03.2015
3000 m 11:56.09 h Praha - Stromovka 15.02.2017
60 m překážek 11.84 Praha 11.06.2015
1500 m překážek 5:41.74 Praha-Děkanka 11.05.2016
hod oštěpem 600g 24.96 Praha-Strahov 08.06.2016
hod kriketovým míčkem 39.97 Praha-Eden 21.05.2015
skok daleký 4.23 Praha - Jeseniova 24.04.2017
skok daleký 4.05 h Praha 17.12.2014
skok o tyči 2.60 Praha - Kotlářka 21.06.2017
skok vysoký 1.30 Praha 24.09.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.09.2016 II. finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žci/B6 Praha – Podvinný Mlýn DNS
25.08.2016 I. kolo finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 300 m/Žci/B5 5 Praha-Podvinný Mlýn 48.93
25.08.2016 I. kolo finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žci/F 6 Praha-Podvinný Mlýn 2:43.9
22.06.2016 3. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha) 1500 m/Žci/F 6 Praha-Stromovka 5:17.67
08.06.2016 2. kolo MPD staršího žactva, skupina A (USK Praha) 300 m/Žci/B1 5 Praha-Strahov 45.90
08.06.2016 2. kolo MPD staršího žactva, skupina A (USK Praha) oštěp 600g/Žci/F 5 Praha-Strahov 24.96
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 1500 m/Žci/F 9 Praha - Děkanka 5:08.60
24.05.2016 Krajské kolo 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (DDM hl. m. Prahy) 1000 m/Žcm/B1 4 Praha-Kotlářka 3:13.34
17.05.2016 Obvodní kolo Pohár rozhlasu (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žcm/B4 2 Praha-Jeseniova 09.23
17.05.2016 Obvodní kolo Pohár rozhlasu (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 1000 m/Žcm/B1 2 Praha-Jeseniova 3:15.92
11.05.2016 1. kolo MPD staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 300 m/Žci/B2 3 Praha-Děkanka 45.08
11.05.2016 1. kolo MPD staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 1500 m př./Žci/B 5 Praha-Děkanka 5:41.74
24.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 300 m/Žci/F7 Praha-Strahov 46.60
24.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 800 m/Žci/F1 7 Praha-Strahov 2:31.29
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žci/B6 3 Praha-Stromovka 21.68
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žci/B6 5 Praha-Stromovka 46.93
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 800 m/Žci/B1 4 Praha-Stromovka 2:30.47