Karta atleta

Export do excelu
  • Kupka Vojtěch
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.89 Praha - Děkanka 25.04.2017
60 m 07.65 h Praha-Stromovka 23.01.2018
100 m 11.67 Praha - Juliska 14.06.2018
150 m 20.13 Praha 14.05.2015
150 m 19.40 h Praha-Strahov 29.01.2016
200 m 23.59 Praha - Juliska 14.06.2018
200 m 24.10 h Praha-Stromovka 03.02.2018
300 m 37.90 Sušice 15.05.2018
1000 m 3:10.98 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
60 m překážek 09.29 Kolín 27.09.2015
60 m překážek 08.23 h Praha - Stromovka 04.03.2017
100 m překážek 13.53 Brno 26.06.2017
110 m překážek 15.01 Praha 04.06.2018
200 m překážek 27.61 Praha - Děkanka 14.06.2017
devítiboj 4201 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
vrhačský trojboj 1224 Praha-Kotlářka 20.09.2016
hod diskem 1kg 26.52 Praha-Kotlářka 20.09.2016
hod oštěpem 600g 33.84 Praha-Kotlářka 20.09.2016
vrh koulí 3kg 08.61 Praha 14.05.2015
vrh koulí 4kg 09.80 Praha-Kotlářka 20.09.2016
vrh koulí 4kg 10.15 h Praha - Stromovka 15.02.2017
skok daleký 6.10 Brno 11.09.2017
skok daleký 5.77 h Praha - Strahov 27.01.2017
skok o tyči 2.80 Praha - Děkanka 25.04.2017
skok vysoký 1.55 Praha - Děkanka 25.04.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 60 m př./Žci/R2 1 Praha-Strahov 08.31
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 60 m př./Žci/FA Praha-Strahov 08.32
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žci 8 Praha-Stromovka 5.54
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žci/B1 2 Praha-Stromovka 08.58
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žci/B2 3 Praha – Podvinný Mlýn 07.88
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 1000 m/Žci/B2 6 Praha – Podvinný Mlýn 3:10.98
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 100 m př./Žci/B1 2 Praha – Podvinný Mlýn 14.26
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) výška/Žci 8 Praha – Podvinný Mlýn 1.49
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) tyč/Žci 6 Praha – Podvinný Mlýn 2.57
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) dálka/Žci Praha – Podvinný Mlýn 5.67
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) koule 4kg/Žci 7 Praha – Podvinný Mlýn 09.26
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) disk 1kg/Žci 9 Praha – Podvinný Mlýn 22.24
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) oštěp 600g/Žci 8 Praha – Podvinný Mlýn 33.19
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) devítiboj/Žci/F Praha – Podvinný Mlýn 4201
20.09.2016 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) koule 4kg/Žci 6 Praha-Kotlářka 09.80
20.09.2016 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) disk 1kg/Žci 9 Praha-Kotlářka 26.52
20.09.2016 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) oštěp 600g/Žci 5 Praha-Kotlářka 33.84
20.09.2016 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrh. tr./Žci 6 Praha-Kotlářka 1224
17.09.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m př./Žci/R3 4 Jablonec nad Nisou 14.30
17.09.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m př./Žci/R1 4 Jablonec nad Nisou 27.80
17.09.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Žci 17 Jablonec nad Nisou 5.11
05.09.2016 II. finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 100 m př./Žci/B1 4 Praha – Podvinný Mlýn 14.58
05.09.2016 II. finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) dálka/Žci/F Praha – Podvinný Mlýn 5.39
25.08.2016 I. kolo finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 100 m př./Žci/B1 4 Praha-Podvinný Mlýn 14.75
25.08.2016 I. kolo finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) dálka/Žci/F 6 Praha-Podvinný Mlýn 5.87
22.06.2016 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 100 m př./Žci/B1 3 Praha-Juliska 14.24
22.06.2016 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) dálka/Žci/F Praha-Juliska 5.77
08.06.2016 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žci/B3 1 Praha - Kotlářka 07.6
08.06.2016 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha) oštěp 600g/Žci/F 9 Praha - Kotlářka 22.85
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m př./Žci/R5 1 Praha - Děkanka 14.54
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m př./Žci/FA 4 Praha - Děkanka 14.54
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 200 m př./Žci/B1 4 Praha - Děkanka 29.10
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) dálka/Žci/K 4 Praha - Děkanka 5.35
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) dálka/Žci/F 4 Praha - Děkanka 5.64
11.05.2016 1. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 100 m př./Žci/B1 6 Praha-Eden 14.59
11.05.2016 1. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) dálka/Žci/F Praha-Eden 5.67
02.05.2016 Veřejné závody pro žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.) 100 m př./Žci/B2 1 Praha-Jeseniova 15.57
02.05.2016 Veřejné závody pro žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.) dálka/Žci/F1 Praha-Jeseniova 5.31
25.04.2016 1. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/B1 2 Praha-Děkanka 08.12
25.04.2016 1. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) koule 4kg/Žci/F 8 Praha-Děkanka 08.44
05.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m př./Žci/R3 4 Praha-Stromovka 08.80
05.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) dálka/Žci/F 13 Praha-Stromovka 4.78
24.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m př./Žci/R4 1 Praha-Strahov 09.25
24.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m př./Žci/FA 5 Praha-Strahov 09.08
24.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) dálka/Žci/F 7 Praha-Strahov 5.65
13.02.2016 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m př./Žci/B1 MS Praha-Strahov 09.13
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) dálka/Žci Praha-Stromovka 5.48
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m př./Žci/B1 4 Praha-Stromovka 09.08
29.01.2016 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žci/B19 1 Praha-Strahov 19.40
29.01.2016 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Žci Praha-Strahov 5.37
07.01.2016 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (TJ Dukla Praha) 60 m př./Žci/B3 1 Praha-Juliska 09.42
07.01.2016 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (TJ Dukla Praha) dálka/Žci Praha-Juliska 5.21