Karta atleta

Export do excelu
  • Boketta Nico
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Atletika Jižní Město z.s.
  • Trenér Kárský Ladislav
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 9.19 hřiště ZŠ Campanus 05.05.2015
60 m 09.26 h Praha 17.12.2014
100 m 15.75 Stadion mládeže 17.06.2015
150 m 20.16 Praha – Podvinný Mlýn 05.09.2016
150 m 19.62 h Praha - Strahov 05.02.2017
300 m 42.46 Praha-Eden 11.05.2016
300 m 39.83 h Praha - Strahov 05.02.2017
400 m 53.62 h Praha-Stromovka 03.02.2018
500 m 1:09.06 Praha - Juliska 06.05.2017
600 m 1:27.58 Praha - Děkanka 02.05.2017
800 m 1:56.38 Stará Boleslav 23.06.2019
800 m 2:00.73 h Praha - Stromovka 02.12.2017
1000 m 2:54.02 Praha-Campanus 03.05.2016
1000 m 2:36.59 h Praha - Stromovka 09.12.2017
1500 m 3:57.08 Praha - Eden 15.06.2019
1500 m 4:02.38 h Praha-Stromovka 16.01.2018
2000 m 5:50.80 h Praha-Strahov 11.01.2019
3000 m 08:42.94 Praha-Juliska 23.06.2018
3000 m 08:49.65 h Ostrava 24.02.2018
60 m překážek 12.26 Praha 23.04.2015
pětiboj 1238 Praha 23.04.2015
hod kriketovým míčkem 49.32 Praha 17.09.2015
vrh koulí 3kg 07.79 Praha 11.06.2015
skok daleký 3.63 Praha 23.04.2015
skok daleký 3.54 h Praha-Juliska 15.01.2015
Přespolní běh 0:11:00 Praha - ZŠ Pošepného 17.11.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.11.2016 Mistrovství ČR v přespolním běhu (Atletický klub SK DNF ve spolupráci se SportGroup.cz s.r.o.) Přespolní běh/Žci 9 Praha 10:26
05.09.2016 II. finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žci/B7 1 Praha – Podvinný Mlýn 20.16
05.09.2016 II. finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 1500 m/Žci/F Praha – Podvinný Mlýn DQ
25.08.2016 I. kolo finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 300 m/Žci/B3 Praha-Podvinný Mlýn DNS
25.08.2016 I. kolo finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žci/F Praha-Podvinný Mlýn DNS
30.06.2016 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žci/F Kolín 2:11.41
22.06.2016 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 150 m/Žci/B3 Praha-Juliska DNS
22.06.2016 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 1500 m/Žci/F Praha-Juliska 4:26.62
08.06.2016 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha) 300 m/Žci/B2 3 Praha - Kotlářka 42.7
08.06.2016 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha) 800 m/Žci/B1 1 Praha - Kotlářka 2:11.9
05.06.2016 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (Spartak Praha 4) 600 m/Žci/B1 9 Praha - Děkanka 1:35.36
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 800 m/Žci/B1 1 Praha - Děkanka 2:12.37
11.05.2016 1. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 300 m/Žci/B1 5 Praha-Eden 42.46
11.05.2016 1. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 800 m/Žci/F Praha-Eden 2:11.62
03.05.2016 Pohár rozhlasu pro Prahu 11 - ml.žáci, žákyně (SK Dvojka Praha, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus) 1000 m/Žcm Praha-Campanus 2:54.02
05.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 1500 m/Žci/F Praha-Stromovka DNS
05.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 3000 m/Žci/F 7 Praha-Stromovka 10:04.16
24.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 1500 m/Žci/F Praha-Strahov 4:37.03
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 800 m/Žci/B1 5 Praha-Stromovka 2:16.41
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 3000 m/Žci/F Praha-Stromovka 10:20.02
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 800 m/Žci/F Praha-Stromovka DNS
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 800 m/Žci/B1 3 Praha-Strahov 2:16.10
10.01.2016 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žci/B1 3 Praha-Strahov 2:18.66