Karta atleta

Export do excelu
  • Vojtěch Vejlupek
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Atletika Jižní Město z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.46 Praha - Děkanka 14.06.2017
60 m 07.42 h Praha-Strahov 26.01.2018
100 m 11.79 Praha - Eden 25.05.2018
150 m 18.02 Praha - Děkanka 15.06.2017
150 m 18.40 h Praha-Strahov 16.12.2017
200 m 24.17 Praha - Juliska 14.06.2018
300 m 41.74 h Praha-Strahov 29.01.2016
600 m 2:26.34 Praha 13.06.2014
800 m 2:44.30 Praha 28.09.2015
1000 m 3:44.31 Praha-Kotlářka 04.10.2017
60 m překážek (0.76) 10.37 Praha 28.09.2015
skok vysoký 1.24 Praha , Juliska 08.06.2015
skok daleký 5.41 h Praha - Strahov 23.02.2017
skok daleký 5.77 Praha - Eden 25.05.2018
vrh koulí 3kg 07.86 Praha 11.06.2015
vrh koulí 4kg 09.21 Praha-Kotlářka 04.10.2017
hod kriketovým míčkem 37.99 hřiště ZŠ Campanus 18.09.2015
pohár rozhlasu 1564 Praha - ZŠ Jitřní 11.05.2018
středoškolský pohár 1115 Praha - Strahov 05.10.2018
pětiboj 1837 Praha 28.09.2015
čtyřboj 1923 Praha-Kotlářka 04.10.2017
sprintérský trojboj 1693 Praha - Kotlářka 08.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.96 Praha 29.06.2016
60 m 07.77 h Praha-Stromovka 03.12.2016
100 m 12.52 Praha - Kotlářka 08.09.2016
150 m 19.01 h Praha-Strahov 29.01.2016
200 m 25.40 Praha - Kotlářka 08.09.2016
300 m 41.74 h Praha-Strahov 29.01.2016
1000 m 3:50.77 ZŠ Campanus, Praha 11 16.09.2016
skok daleký 5.31 h Praha-Strahov 10.01.2016
skok daleký 5.35 Praha-Podvinný Mlýn 25.08.2016
čtyřboj 1715 ZŠ Campanus, Praha 11 16.09.2016
sprintérský trojboj 1693 Praha - Kotlářka 08.09.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B2 2 Praha-Stromovka 07.77
16.09.2016 Atletický 4boj pro ZŠ Praha 11 (SK Dvojka Praha, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus, DDM Praha 11) 60 m/Žci/B1 1 ZŠ Campanus, Praha 11 07.73
16.09.2016 Atletický 4boj pro ZŠ Praha 11 (SK Dvojka Praha, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus, DDM Praha 11) 1000 m/Žci/B2 8 ZŠ Campanus, Praha 11 3:50.77
16.09.2016 Atletický 4boj pro ZŠ Praha 11 (SK Dvojka Praha, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus, DDM Praha 11) skok daleký/Žci ZŠ Campanus, Praha 11 5.18
16.09.2016 Atletický 4boj pro ZŠ Praha 11 (SK Dvojka Praha, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus, DDM Praha 11) čtyřboj/Žci 4 ZŠ Campanus, Praha 11 1715
08.09.2016 7. VZ PAS, Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 60 m/M/B4 2 Praha - Kotlářka 07.97
08.09.2016 7. VZ PAS, Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 100 m/M/B4 3 Praha - Kotlářka 12.52
08.09.2016 7. VZ PAS, Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 200 m/M/B4 4 Praha - Kotlářka 25.40
08.09.2016 7. VZ PAS, Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) sprintérský trojboj/M 19 Praha - Kotlářka 1693
05.09.2016 II. finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žci/B3 Praha – Podvinný Mlýn DQ
05.09.2016 II. finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žci/F 8 Praha – Podvinný Mlýn 4.78
31.08.2016 2. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Žci/F 4 Stará Boleslav 12.75
31.08.2016 2. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Žci/B1 3 Stará Boleslav 25.85
25.08.2016 I. kolo finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žci/B3 1 Praha-Podvinný Mlýn 08.10
25.08.2016 I. kolo finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žci/F 8 Praha-Podvinný Mlýn 5.44
29.06.2016 5. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B2 4 Praha 07.96
22.06.2016 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 60 m/Žci/B2 6 Praha-Juliska 07.94
22.06.2016 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) skok daleký/Žci/F 5 Praha-Juliska 5.43
08.06.2016 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žci/B3 3 Praha - Kotlářka 07.7
08.06.2016 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha) skok daleký/Žci/F 9 Praha - Kotlářka 4.85
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/R2 Praha - Děkanka DNP
24.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m/Žci/R4 3 Praha-Strahov 07.85
24.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 150 m/Žci/R8 3 Praha-Strahov 19.29
25.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) skok daleký/Žci/F 9 Praha-Strahov 5.16
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B2 2 Praha-Stromovka 08.03
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žci/B2 3 Praha-Stromovka 19.07
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B5 2 Praha-Stromovka 08.09
29.01.2016 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žci/B6 2 Praha-Strahov 19.01
29.01.2016 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žci/B4 2 Praha-Strahov 41.74
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m/Žci/B1 2 Praha-Stromovka 07.99
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) skok daleký/Žci/F Praha-Stromovka 5.11
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 60 m/Žci/R1 3 Praha-Strahov 08.00
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 300 m/Žci/B3 Praha-Strahov DQ
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žci/B1 3 Praha-Stromovka 19.39
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B3 4 Praha-Stromovka 07.95
10.01.2016 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R07 2 Praha-Strahov 08.03
10.01.2016 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žci/F 6 Praha-Strahov 5.31