Karta atleta

Export do excelu
  • Jakub Chloupek
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
  • Trenér: Purmanová Veronika
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.52 Ústí nad Labem 04.10.2018
60 m 07.30 h Chemnitz 19.01.2019
100 m 11.45 Praha - Stromovka 12.06.2019
150 m 18.50 h Praha - Stromovka 22.01.2017
150 m 17.70 Praha - Eden 04.05.2018
200 m 22.97 h Lipsko 09.02.2019
200 m 23.05 Bílina 15.06.2019
300 m 38.25 h Praha - Stromovka 09.12.2017
300 m 38.00 Praha - Eden 04.05.2018
400 m 53.50 Atletický stadion Chomutov 19.09.2018
400 m 52.55 h Praha - Stromovka 02.02.2019
800 m 2:08.72 Praha - Eden 10.06.2018
1500 m 5:58.35 h Praha - Strahov 21.02.2015
60 m překážek (0.76) 12.14 h Praha - Strahov 21.02.2015
60 m překážek (0.76) 11.58 Meziboří 07.06.2015
100 m překážek (0.84) 16.72 Bílina 18.06.2016
200 m překážek (0.76) 29.44 Bílina 10.09.2016
300 m překážek (0.84) 39.42 Olomouc 28.06.2019
400 m překážek (0.91) 60.66 Kladno 25.08.2018
1500 m překážek 5:53.80 Plzeň 12.09.2015
skok vysoký 1.30 h Praha - Strahov 21.02.2015
skok vysoký 1.56 Chomutov 10.05.2018
skok daleký 4.44 h Praha-Strahov 06.02.2016
skok daleký 3.91 Praha - Děkanka 12.06.2016
středoškolský pohár 0660 Atletický stadion Chomutov 19.09.2018
středoškolský pohár 1392 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
sprintérský trojboj 1811 Bílina 19.08.2017
Přespolní běh 08:29 Rumburk 21.03.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 20.39 h Praha-Stromovka 23.01.2016
150 m 20.06 Praha-Eden 06.05.2016
300 m 43.49 h Praha-Strahov 29.01.2016
300 m 40.40 Brno 05.09.2016
400 m 58.50 Praha - Děkanka 12.06.2016
800 m 2:25.74 Bílina 14.05.2016
100 m překážek (0.84) 16.72 Bílina 18.06.2016
200 m překážek (0.76) 29.44 Bílina 10.09.2016
skok daleký 4.44 h Praha-Strahov 06.02.2016
skok daleký 3.91 Praha - Děkanka 12.06.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 300 m/Žci/B10 Praha-Strahov DNS
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/R3 Praha-Strahov DNS
19.11.2016 Mistrovství ČR v přespolním běhu (Atletický klub SK DNF ve spolupráci se SportGroup.cz s.r.o.) Přespolní běh/Žci Praha DNS
17.09.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žci/R1 Jablonec nad Nisou DQ
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (AK Bílina) 200 m překážek (0.76)/Žci/B3 MB Bílina 29.44
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 100 m překážek (0.84)/Žci/R4 7 Brno 16.61
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 60 m/Žci/R14 3 Brno 08.06
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 300 m/Žci/B10 2 Brno 40.40
05.09.2016 II. finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 100 m překážek (0.84)/Žci/B2 MB Praha – Podvinný Mlýn DNS
05.09.2016 II. finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 200 m překážek (0.76)/Žci/B4 MB Praha – Podvinný Mlýn 29.83
18.06.2016 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 300 m/Žci/B2 1 Bílina 42.61
18.06.2016 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 100 m překážek (0.84)/Žci/F Bílina 16.72
18.06.2016 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 200 m překážek (0.76)/Žci/F Bílina 30.64
12.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen (Spartak Praha 4) 400 m/M/B2 4 Praha - Děkanka 58.50
12.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen (Spartak Praha 4) skok daleký/M/F 9 Praha - Děkanka 3.91
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 800 m/M/B 7 Praha - Eden 2:25.75
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 800 m/M/F 7 Bílina 2:25.74
06.05.2016 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B6 4 Praha-Eden 20.06
06.05.2016 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B8 5 Praha-Eden 42.88
04.05.2016 1. kolo KPD staršího žactva (USK PROVOD Ústí nad Labem) 300 m/Žci/B1 3 Ústí nad Labem 45.04
04.05.2016 1. kolo KPD staršího žactva (USK PROVOD Ústí nad Labem) skok daleký/Žci/F 14 Ústí nad Labem 4.31
06.02.2016 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 150 m/Žci/B05 3 Praha-Strahov 20.42
06.02.2016 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 300 m/Žci/B4 3 Praha-Strahov 43.73
06.02.2016 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) skok daleký/Žci/F 14 Praha-Strahov 4.44
29.01.2016 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žci/B5 3 Praha-Strahov 43.49
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 150 m/Žci/B2 5 Praha-Stromovka 20.39
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 300 m/Žci/F Praha-Stromovka 43.83