Karta atleta

Export do excelu
  • Jiří Šindelář
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Vlašim
  • Trenér: -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.31 Stará Boleslav 12.05.2013
60 m 09.17 h Praha - Strahov 05.02.2017
150 m 22.24 Vlašim 18.05.2016
150 m 25.47 h Praha - Strahov 05.02.2017
300 m 46.13 Kolín 26.08.2016
400 m 72.77 h Praha - Strahov 28.11.2015
600 m 2:13.46 Vlašim 13.06.2014
800 m 2:34.90 h Praha - Strahov 05.02.2017
800 m 2:25.06 Vlašim 05.05.2017
1500 m 6:57.60 h Praha - Strahov 28.11.2015
1500 m 5:24.52 Brno 05.09.2016
60 m překážek (0.76) 12.96 Vlašim 30.04.2015
200 m překážek (0.76) 33.51 Vlašim 05.05.2017
2000 m překážek 8:24.58 Opava 28.09.2018
skok vysoký 1.15 h Praha-Strahov 11.01.2015
skok vysoký 1.55 Kolín 06.06.2018
skok daleký 3.21 h Praha-Strahov 12.01.2014
skok daleký 4.20 Vlašim 10.05.2018
hod oštěpem 600g 25.78 Kolín 01.09.2017
hod kriketovým míčkem 36.10 Vlašim 30.04.2015
pohár rozhlasu 0770 Vlašim 10.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 22.24 Vlašim 18.05.2016
300 m 46.13 Kolín 26.08.2016
800 m 2:35.41 h Praha-Strahov 06.02.2016
800 m 2:28.33 Vlašim 18.05.2016
1500 m 5:24.52 Brno 05.09.2016
200 m překážek (0.76) 34.60 Beroun 17.06.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 1500 m/Žci/B1 6 Brno 5:24.52
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 300 m/Žci/B13 6 Brno 46.60
26.08.2016 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žci/B3 3 Kolín 46.13
26.08.2016 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žci/F 12 Kolín 2:31.85
25.08.2016 I. kolo finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žci/F MB Praha-Podvinný Mlýn 2:32.3
17.06.2016 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 800 m/Žci/F 9 Beroun 2:38.93
17.06.2016 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 200 m překážek (0.76)/Žci/B2 2 Beroun 34.60
18.05.2016 2. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žci/B3 5 Vlašim 22.24
18.05.2016 2. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Žci/F 8 Vlašim 2:28.33
07.05.2016 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žci/B3 4 Kolín 47.4
07.05.2016 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žci/F 7 Kolín 2:38.1
06.02.2016 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 800 m/Žci/F 7 Praha-Strahov 2:35.41
06.02.2016 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 1500 m/Žci/F Praha-Strahov DNP
10.01.2016 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žci/B2 6 Praha-Strahov 2:53.13