Karta atleta

Export do excelu
  • Veronika Maydlová
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb - z.s.
  • Trenér: Tirala Petr
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.05 h Sokolov 20.12.2013
60 m 08.45 Praha - Děkanka 05.06.2016
60 m 08.50 h Praha-Strahov 17.12.2016
100 m 13.69 Sušice 06.05.2017
150 m 21.24 Stříbro 21.05.2016
150 m 21.38 h Praha - Strahov 11.02.2017
200 m 30.10 Kladno - Sletiště 23.07.2016
300 m 49.46 Chodov 30.04.2016
600 m 2:16.09 Stříbro 26.05.2013
800 m 3:07.89 Mariánské Lázně 11.05.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 11.88 Plzeň 15.09.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 11.79 h Praha-Stromovka 05.12.2015
60 m překážek (0.76/8.50) 10.09 h Praha - Stromovka 27.01.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 16.59 Brno 26.06.2017
200 m překážek (0.76) 34.37 Tábor 27.07.2016
200 m překážek (0.76) 34.40 Cheb 28.04.2018
300 m překážek 50.42 Cheb 02.08.2016
skok daleký 4.84 h Praha - Stromovka 22.01.2017
skok daleký 5.06 Brno 26.06.2017
vrh koulí 3kg 08.30 Sokolov 24.05.2016
vrh koulí 3kg 08.16 h Praha-Stromovka 03.12.2016
vrh koulí 4kg 07.43 Nýřany 19.05.2019
hod kriketovým míčkem 32.81 Mariánské Lázně 14.05.2014
sprintérský trojboj 1694 Kladno - Sletiště 23.07.2016
Přespolní běh 2:26 Chodov 13.10.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.45 Praha - Děkanka 05.06.2016
60 m 08.50 h Praha-Strahov 17.12.2016
100 m 14.11 Kladno - Sletiště 23.07.2016
150 m 21.24 Stříbro 21.05.2016
150 m 21.42 h Praha-Strahov 17.12.2016
200 m 30.10 Kladno - Sletiště 23.07.2016
300 m 49.46 Chodov 30.04.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 10.40 h Praha-Strahov 17.12.2016
100 m překážek (0.76/8.20) 18.86 Stříbro 21.05.2016
200 m překážek (0.76) 34.37 Tábor 27.07.2016
300 m překážek 50.42 Cheb 02.08.2016
skok daleký 4.77 Tábor 28.05.2016
skok daleký 4.51 h Praha-Strahov 17.12.2016
vrh koulí 3kg 08.30 Sokolov 24.05.2016
vrh koulí 3kg 08.16 h Praha-Stromovka 03.12.2016
sprintérský trojboj 1694 Kladno - Sletiště 23.07.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 60 m/Žky/R1 5 Praha-Strahov 08.50
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 150 m/Žky/B18 2 Praha-Strahov 21.42
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R7 5 Praha-Strahov 10.40
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) skok daleký/Žky/F 21 Praha-Strahov 4.51
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky 22 Praha-Stromovka 4.41
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 16 Praha-Stromovka 08.16
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B3 8 Praha-Stromovka 08.94
14.09.2016 XXXI. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, VIII. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně,) 60 m/Žky/B2 6 Mariánské Lázně 08.98
14.09.2016 XXXI. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, VIII. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně,) skok daleký/Ž/F 8 Mariánské Lázně 4.41
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (AK Bílina) 200 m překážek (0.76)/Žky/B3 2 Bílina 35.81
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (AK Bílina) skok daleký/Žky/F 9 Bílina 4.65
08.09.2016 2. kolo OMD mladšího žactva, skupina C a 2. kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/Žky/B1 4 Chodov 08.91
08.09.2016 2. kolo OMD mladšího žactva, skupina C a 2. kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (ŠAK Chodov, z. s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B2 1 Chodov 35.10
08.09.2016 2. kolo OMD mladšího žactva, skupina C a 2. kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (ŠAK Chodov, z. s.) skok daleký/Žky/F Chodov 4.38
24.08.2016 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2016 (AKM Viktoria Plzeň) 60 m/Žky/B3 3 Plzeň 08.83
24.08.2016 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2016 (AKM Viktoria Plzeň) skok daleký/Žky/F 5 Plzeň 4.21
02.08.2016 Velká cena města Chebu v atletice (SKP Union Cheb - klub atletiky) 300 m překážek/Ž/F 5 Cheb 50.42
27.07.2016 VC Tábora a Memoriál Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B2 3 Tábor 34.37
23.07.2016 Kladno hází (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Ž/B2 4 Kladno - Sletiště 08.75
23.07.2016 Kladno hází (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/B2 4 Kladno - Sletiště 14.11
23.07.2016 Kladno hází (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B3 3 Kladno - Sletiště 30.10
23.07.2016 Kladno hází (A. C. TEPO Kladno) sprintérský trojboj/Ž 11 Kladno - Sletiště 1694
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Ž/F 16 Stará Boleslav 4.40
08.06.2016 1. kolo OMD staršího žactva a 2. kolo OMD mladšího žactva, skupina C (Triatlet Karlovy Vary) skok daleký/Žky Karlovy Vary 4.51
08.06.2016 1. kolo OMD staršího žactva a 2. kolo OMD mladšího žactva, skupina C (Triatlet Karlovy Vary) vrh koulí 3kg/Žky Karlovy Vary 07.94
05.06.2016 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/R6 MS Praha - Děkanka 08.45
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ VS Tábor, z. s.) skok daleký/Ž/F 15 Tábor 4.77
24.05.2016 Krajské kolo 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (ZŠ Sokolov, Běžecká 2055) 60 m/Žky/B3 1 Sokolov 08.76
24.05.2016 Krajské kolo 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (ZŠ Sokolov, Běžecká 2055) vrh koulí 3kg/Žky 5 Sokolov 08.30
21.05.2016 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 60 m/Žky/R7 5 Stříbro 08.71
21.05.2016 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 150 m/Žky/B5 2 Stříbro 21.24
21.05.2016 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 5 Stříbro 18.86
21.05.2016 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) skok daleký/Žky/F 6 Stříbro 4.53
15.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) skok daleký/Ž 18 Praha-Děkanka 4.54
07.05.2016 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 100 m/Jky/R1 6 Klatovy 14.26
07.05.2016 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) skok daleký/Jky/F 4 Klatovy 4.64
01.05.2016 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/Žky/B1 5 Karlovy Vary 08.88
01.05.2016 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/Žky/B2 4 Karlovy Vary 14.44
01.05.2016 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) skok daleký/Žky/F 5 Karlovy Vary 4.35
30.04.2016 25. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/Žky/R3 3 Chodov 08.83
30.04.2016 25. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z. s.) 300 m/Žky/B2 5 Chodov 49.46
23.04.2016 Zahajovací závody na zlaté dráze (SKP Union Cheb - klub atletiky) 60 m/Žky/B2 5 Cheb 09.04
23.04.2016 Zahajovací závody na zlaté dráze (SKP Union Cheb - klub atletiky) 150 m/Žky/B2 2 Cheb 22.06
13.02.2016 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m/Žky/R1 MS Praha-Strahov 08.71
13.02.2016 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 150 m/Žky/B7 MS Praha-Strahov 21.51
13.02.2016 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B5 MS Praha-Strahov 10.55
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m/Žky/B2 5 Praha-Stromovka 08.84
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 150 m/Žky/B4 2 Praha-Stromovka 22.10
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 4 Praha-Stromovka 10.96
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) skok daleký/Žky/F 6 Praha-Stromovka 4.27
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 60 m/Žky/R4 4 Praha-Strahov 08.93
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 150 m/Žky/B8 3 Praha-Strahov 22.09