Karta atleta

Export do excelu
  • Kateřina Strusková
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.71 České Budějovice 19.05.2013
50 m 07.26 h České Budějovice 08.12.2018
60 m 08.31 Brno 05.09.2016
60 m 08.34 h Praha - Strahov 19.01.2019
100 m 13.08 Písek 08.06.2019
150 m 20.02 Tábor 27.05.2017
150 m 20.38 h Praha-Strahov 16.12.2017
200 m 28.09 Nová Včelnice 17.09.2017
200 m 27.55 h Praha - Strahov 19.01.2019
300 m 45.83 h Praha-Strahov 23.01.2016
300 m 44.88 Tábor 21.05.2016
400 m 69.16 Písek 01.05.2016
600 m 1:57.2 České Budějovice 22.09.2015
800 m 3:01.74 Tábor 27.09.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 11.54 České Budějovice 27.09.2015
60 m překážek (0.76/8.50) 10.22 h Praha - Strahov 20.01.2018
60 m překážek (0.84) 10.03 h Praha - Strahov 25.01.2020
100 m překážek (0.76/8.50) 16.41 Písek 25.05.2019
100 m překážek (0.84) 16.70 Děčín 29.09.2019
400 m překážek (0.76) 77.21 Děčín 29.09.2019
skok vysoký 1.35 h České Budějovice 24.11.2019
skok daleký 4.95 h Praha - Strahov 19.01.2019
skok daleký 4.87 Sušice 22.05.2019
trojskok 10.25 h Praha - Strahov 25.01.2020
vrh koulí 2kg 06.86 Jindřichův Hradec 28.09.2015
vrh koulí 3kg 07.12 Jindřichův Hradec 01.05.2017
hod kladivem 3kg 16.43 Tábor 27.05.2017
hod kriketovým míčkem 38.01 Brno 08.09.2014
středoškolský pohár 1088 Stadion SK Čtyři Dvory 20.09.2018
čtyřboj 1391 Tábor 28.09.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.29 h České Budějovice 12.11.2016
60 m 08.42 h Praha-Stromovka 13.01.2016
60 m 08.31 Brno 05.09.2016
100 m 13.47 Sušice 10.05.2016
150 m 20.42 h Praha-Strahov 23.01.2016
150 m 20.39 Nová Včelnice 04.09.2016
200 m 28.22 Sušice 14.05.2016
300 m 45.83 h Praha-Strahov 23.01.2016
300 m 44.88 Tábor 21.05.2016
400 m 69.16 Písek 01.05.2016
skok daleký 4.48 Tábor 21.05.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 60 m/Žky/R3 3 Praha-Strahov 08.50
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 150 m/Žky/B6 4 Praha-Strahov 20.75
12.11.2016 6.ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, starší, mladší žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 50 m/Žky České Budějovice 07.29
12.11.2016 6.ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, starší, mladší žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 60 m/Žky České Budějovice 08.56
12.11.2016 6.ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, starší, mladší žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 300 m/Žky České Budějovice 58.52
11.09.2016 KPD mužů, žen mladších žáků a mladších žákyň Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žkm/B6 MB České Budějovice 08.35
11.09.2016 KPD mužů, žen mladších žáků a mladších žákyň Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 150 m/Žkm/B1 MB České Budějovice 20.22
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 60 m/Žky/R17 1 Brno 08.31
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 60 m/Žky/FD 5 Brno 08.37
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games skok daleký/Žky/KG 2 Brno 4.33
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 300 m/Žky/B12 3 Brno 45.36
04.09.2016 III. kolo KPD přípravek a staršího žactva (TJ Nová Včelnice) 60 m/Žky/B1 4 Nová Včelnice 08.45
04.09.2016 III. kolo KPD přípravek a staršího žactva (TJ Nová Včelnice) 150 m/Žky/B2 1 Nová Včelnice 20.39
04.09.2016 III. kolo KPD přípravek a staršího žactva (TJ Nová Včelnice) skok daleký/Žky/F 17 Nová Včelnice 4.21
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Ž/R2 5 Vlašim 13.99
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 200 m/Ž/B3 6 Vlašim 29.28
29.05.2016 Krajský přebor staršího žactva a přípravky (T. J. Sokol České Budějovice) 300 m/Žky/F1 6 České Budějovice 46.55
29.05.2016 Krajský přebor staršího žactva a přípravky (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žky/F 15 České Budějovice 4.33
21.05.2016 2. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ VS Tábor, z. s.) 60 m/Žky/B4 5 Tábor 08.56
21.05.2016 2. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ VS Tábor, z. s.) 300 m/Žky/B2 2 Tábor 44.88
21.05.2016 2. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ VS Tábor, z. s.) skok daleký/Žky/F 10 Tábor 4.48
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 100 m/Ž/R5 MB Sušice 13.51
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 200 m/Ž/B5 MB Sušice 28.22
10.05.2016 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, 41. ročník VC města Sušice (TJ Sušice) 60 m/Žky/B1 4 Sušice 08.38
10.05.2016 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, 41. ročník VC města Sušice (TJ Sušice) 100 m/Ž/B2 6 Sušice 13.47
08.05.2016 KPD staršího žactva a přípravky – I. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žky/B4 2 České Budějovice 08.63
08.05.2016 KPD staršího žactva a přípravky – I. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žky/B3 5 České Budějovice 21.11
08.05.2016 KPD staršího žactva a přípravky – I. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žky/F 14 České Budějovice 4.22
08.05.2016 KPD staršího žactva a přípravky – I. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žky/F České Budějovice DNS
01.05.2016 Písecký kilometr (Atletika Písek, z.s.) 60 m/Žky Písek 08.69
01.05.2016 Písecký kilometr (Atletika Písek, z.s.) 400 m/Žky Písek 69.16
24.04.2016 Mezikrajové pětiutkání dorostu (Atletika Písek, z.s.) 60 m/Žky/B1 5 Písek 08.56
13.03.2016 Jarní mítink pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 50 m/Žky České Budějovice 07.40
13.03.2016 Jarní mítink pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 60 m/Žky 4 České Budějovice 08.78
13.03.2016 Jarní mítink pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 300 m/Žky České Budějovice 58.39
13.02.2016 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m/Žky/R2 MS Praha-Strahov DNS
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B7 3 Praha-Stromovka 08.55
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žky/B15 1 Praha-Stromovka 48.16
23.01.2016 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žky/R3 1 Praha-Strahov 08.57
23.01.2016 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 150 m/Žky/B01 1 Praha-Strahov 20.42
23.01.2016 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 300 m/Žky/B2 3 Praha-Strahov 45.83
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B11 1 Praha-Stromovka 20.60
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B1 4 Praha-Stromovka 08.42