Karta atleta

Export do excelu
  • Linda Radoňská
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 14.12.2018
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.73 h Praha-Strahov 12.01.2014
60 m 09.56 Hradec Králové 01.07.2014
150 m 23.09 h Praha-Strahov 11.01.2015
300 m 46.09 Kolín 01.05.2017
600 m 1:46.62 Kolín 01.05.2017
800 m 2:41.54 h Praha-Strahov 10.01.2016
800 m 2:25.47 Kolín 18.06.2017
1000 m 3:13.09 Kolín 23.08.2017
1500 m 5:33.59 h Praha - Stromovka 04.03.2017
1500 m 5:12.24 Pardubice 03.06.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 13.85 Vlašim 30.04.2015
200 m překážek (0.76) 35.67 Vlašim 05.05.2017
skok vysoký 1.25 Kolín 02.06.2014
skok daleký 3.79 h Praha-Strahov 12.01.2014
skok daleký 4.07 Atletický stadion Mirka Tučka, Kolín 20.09.2018
hod kriketovým míčkem 22.41 Kolín 06.06.2013
středoškolský pohár 0462 Atletický stadion Mirka Tučka, Kolín 20.09.2018
pětiboj 1449 Hradec Králové 01.07.2014
čtyřboj 0925 Kolín 06.06.2013
Přespolní běh 12:58 Praha 19.11.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 24.68 h Praha-Strahov 10.01.2016
300 m 48.57 Stará Boleslav 29.04.2016
600 m 1:48.70 Kolín 01.05.2016
800 m 2:41.54 h Praha-Strahov 10.01.2016
800 m 2:35.48 Kolín 06.06.2016
1500 m 5:18.32 Čáslav 11.06.2016
Přespolní běh 12:58 Praha 19.11.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.11.2016 Mistrovství ČR v přespolním běhu (Atletický klub SK DNF ve spolupráci se SportGroup.cz s.r.o.) Přespolní běh/Žky 29 Praha 12:58
07.09.2016 Europen Kids Athletics Games 1500 m/Žky/B2 13 Brno 5:51.69
07.09.2016 Europen Kids Athletics Games 300 m/Žky/B17 3 Brno 48.66
30.06.2016 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Žky/F 4 Kolín 5:26.56
17.06.2016 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 1500 m/Žky/F Beroun 5:26.47
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav) 1500 m/Ž/F MB Čáslav 5:18.32
06.06.2016 Kolínské sportovní dny (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky/B1 2 Kolín 2:35.48
29.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Ž/F 9 Třebíč 2:37.56
18.05.2016 2. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 300 m/Žky/B2 6 Vlašim 49.60
18.05.2016 2. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Žky/F 5 Vlašim 2:41.94
07.05.2016 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Žky/F Kolín 5:38.0
01.05.2016 Polabské závody, Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 600 m/Ž/F 7 Kolín 1:48.70
29.04.2016 1. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m/Žky/B3 1 Stará Boleslav 48.57
29.04.2016 1. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žky/F 4 Stará Boleslav 2:37.43
25.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 800 m/Žky/F4 Praha-Strahov DNS
29.01.2016 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Žky/B1 6 Praha-Strahov 2:43.13
10.01.2016 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B12 4 Praha-Strahov 24.68
10.01.2016 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žky/B2 2 Praha-Strahov 2:41.54